Корпоративний стиль університету: голосування завершилося

На сайті Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та на офіційній сторінці у соціальній мережі "Facebook" з 10 вересня до 1 жовтня 2018 року проводилось консультативне голосування щодо  визначення думки громадськості про оновлення корпоративного стилю ІФНТУНГ.

На розгляд було представлено 4 варіанти проекту. За результатами  голосування, лідером був визнаний варіант № 4!

Після оприлюднення результатів консультативного голосування відбудеться наступне засідання фахової комісії щодо обрання корпоративного стилю ІФНТУНГ і до кінця жовтня буде прийнято остаточне рішення.

Нагадаємо, що з метою запровадження положень Комунікаційної стратегії ІФНТУНГ 2018-2020 рр. була створена фахова комісія, яка розглянула проекти нового корпоративного стилю університету, розроблені студентами-архітекторами (гр. АМм-17-1) Інституту архітектури, будівництва та енергетики під керівництвом доцента кафедри основ архітектури Лукомської Г. В.

Серед запропонованих робіт комісія виділила проект студента Аннюка А., елементи якого ми подали на сайті та в соціальних мережах для оприлюднення в червні. Оскільки протягом обговорення виникли гарячі дискусії щодо цього проекту, тож комісія вирішила продовжити розгляд пропозицій.

Відзначимо, що інноваційний характер вищої освіти, постійна модернізація освітніх технологій, вимога відповідності європейським стандартам розвитку університетського співтовариства потребує теоретичної та науково-практичної розробки питань брендингу ІФНТУНГ як невід’ємної і органічної складової його статутної діяльності, який включає створення корпоративного стилю університету.