З нагоди Дня Гідності та Свободи в ІФНТУНГ зібралось віче

21 листопада 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу біля пам’ятного знаку полеглим студентам ІФНТУНГ – воїнам АТО розпочалось віче з нагоди Дня Гідності і Свободи. Присутні - адміністрація університету, студенти, викладачі, працівники, вшанували хвилиною мовчання героїв Небесної Сотні, загиблих учасників АТО, серед яких й наші молоді студенти – Тарас Зозуля та Андрій Прошак. В оточенні почесної варти курсантів кафедри військової підготовки ІФНТУНГ квіти до пам’ятного знаку поклав в. о. начальника КВП, учасник АТО, підполковник Станецький А. І.

У своєму зверненні до університетської громади ректор ІФНТУНГ, академік НАН України, проф. Євстахій Крижанівський високо оцінив масовий спротив студентів проти зміни тодішнім урядом європейського вектору України. Очільник університету згадав подвиг студента-героя Небесної Сотні Романа Гурика, а також студентів та викладачів ІФНТУНГ, які мужньо виборювали свободу і гідність країни, і що боротьба  не обійшлась без втрат. А це – чиїсь нереалізовані мрії, родини, можливості. Проте, саме студентство зробило рішучі кроки у боротьбі за свободу і гідність, за створення громадянського суспільства.

«Рушійною силою пробудження свідомості нації»  назвала студентство голова Студентського парламенту Ірина Чернова. І хоча революція Гідності охрещена кров’ю, вона показала, що наша молодь є справді прогресивною та патріотичною.

Віче, проведене за ініціативи ректорату, Студентського парламенту та за організації Центру культури і дозвілля студентів, завершилось на оптимістичній ноті піснею «Вставай, мій народе, вставай» у виконанні студентки інженерно-екологічного інституту Гандзюк Х. Адже ми віримо, що ця страшна сторінка нашої історії колись закінчиться і ми почнемо будувати щасливе та вільне майбуття. 

News category: 
Українська