Зустріч представників ІФНТУНГ з почесними гостями міста.

   За програмою Міжнародного фестивалю мистецтв «Карпатський простір»приуроченого до дня міста Івано-Франківська, 5.05.2018 о 9:00, в кафе «Люм'єр», відбувся сніданок почесних гостей, з керівниками регіону та міста. Зокрема на заході були присутні Міністр закордонних справ України Клімкін П.А. , заступник Міністра освіти і науки України Хобзей П.К. та  багато інших представників іноземних делегацій.  Від університету на сніданку були ректор ІФНТУНГ Крижанівський Є.І. та проректор з науково-педагогічної роботи Карпаш М. О. 

   Під час сніданку та після його завершення представники університету підняли ряд питань, важливих для розвитку університету та інтеграції його в міжнародний освітній простір. А саме: візова підтримка для іноземних студентів, залучення студентів-іноземців на навчання, відкриття філії нашого університету в одній з країн та підтримка міжнародних проектів, ініціатором яких є наш університет.  Також з представниками іноземних ЗВО обговорювалась програма подвійних дипломів, яка успішно діє з провідними польськими університетами: Краківською гірничо-металургійною академією імені Станіслава Сташіца (AGH) та  Люблінською політехнікою.

   Окрім того, після зустрічі, заступник Міністра освіти та науки України, Хобзей П. К., відвідав університет з дружнім візитом. Під час візиту Павло Кузьмич побував на екскурсії у науковому містечку «Нова Енергія», подивися на «Тесла Шоу», відвідав навчальну науково-дослідну лабораторію апаратно-програмних засобів фірми «Siemens» кафедру нафтогазового обладнання (7 корпус), спортивний комплекс, геологічний музей та  міжнародний турнір з тенісу. Пояснення давали ректор університету Крижанівський Є.І. та проректор з науково-педагогічної роботи Карпаш М.О..

 

 

Українська