Запрошуємо на навчання за новою магістерською програмою

Відбулась презентація нової магістерської програми  "Технічна діагностика обладнання та конструкцій", яка започаткована та реалізовується  на базі кафедри енергетичного менеджменту та технічної діагностики Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Завідувач кафедри, професор Райтер Петро Миколайович зазначив, що мета програми — формування у студентів базових знань з оцінки фактичного технічного стану машин та конструкцій, вибору найбільш інформативних діагностичних ознак про їх стан, методів збору і опрацювання діагностичної інформації, вибору засобів і методів діагностування, прогнозування технічного ресурсу обладнання та конструкцій.

Обравши саме цю магістерську програму, студенти отримують значні переваги: по закінченню  навчання,  магістри  додатково отримають  свідоцтво про спецпідготовку, яке дає змогу пройти атестацію на фахівця  з неруйнівного контролю машин,  механізмів, устаткування  підвищеної  небезпеки І-го, і як виняток ІІ-го, рівня відповідно до  вимог ISO 9712:2012 "Неруйнівний контроль. Кваліфікація і сертифікація  персоналу  в  галузі неруйнівного  контролю"  в органі сертифікації персоналу та ISO / TS 21759.  Ця процедура значно спростить  подальше  їх працевлаштування у всіх сферах технічної діяльності (нафтогазова промисловість, будівництво, транспорт, машинобудування, енергетика, хімічна промисловість тощо).

Зазначимо, що магістр даної спеціальності може бути працевлаштований на практично будь-якому підприємстві України, так як, технічна діагностика є штатною технологічною операцією.

Детальніше про всі переваги навчання за магістерською програмою  "Технічна діагностика обладнання та конструкцій" ви можете дізнатись з ПРЕЗЕНТАЦІЇ.