День майбутнього студента – 2018

3 грудня 2017 року у переповненій Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся «День майбутнього студента 2018». Цей потужний профорієнтаційний захід має на меті не лише показати масштаби та перспективи діяльності єдиного в Україні вишу нафтогазового профілю, але й  поінформувати завтрашніх абітурієнтів про особливості вступної компанії, щоб уникнути прикрих помилок при подачі вступних заяв. Про ці та інші питання з гостями спілкувались ректор ІФНТУНГ, академік НАН України, проф. Крижанівський Є. І., відповідальний секретар Приймальної комісії, доц. Юрич А. Р., проректори, директори інститутів.

Короткий екскурс в  50-літню історії університету для гостей здійснила модератор заходу,  доц. кафедри історії і політології Наталія Концур.  Присутні переглянули також короткометражний фільм про університет, який провів їх навчальними корпусами та надсучасними лабораторіями в яких, на думку ректора ІФНТУНГ, створено всі умови, щоб студенти могли здобувати необхідні знання і бути конкурентоспроможними на сучасному ринку праці. Виш вже віддавна реалізує низку проектів, які пов’язують освіту з виробництвом, для забезпечення своїх випускників роботою за фахом. Відомо, що успішність будь-якого навчального закладу значною мірою визначають його випускники. Тож зустрітись з абітурієнтами прийшли й успішні випускники університету, які «жодного разу не пошкодували, що обрали ІФНТУНГ»: Юрій Соловей (народний депутат України 8-го скликання), Ігор Пасічняк (заступник голови Івано-Франківської ОДА), Назарій Гедзик (менеджер проектів управління з розвитку персоналу ПАТ «Укрнафта»), Руслан Панасюк (експерт з реформування місцевого самоврядування). Виступали й сьогоднішні студенти, які вже сьогодні реалізовують свої знання в успішних проектах.

Гості могли побачити університетський спортивний комплекс, де можна покращувати свою фізичну форму та досягати вершин у спортивній кар’єрі, зазирнути у Центр культури і дозвілля студентів, де розвиваються і зростають творчі студенти. До слова, їхню творчість гості мали нагоду побачити і почути зі сцени.   

Як свідчить статистика, багато країн сьогодні відчувають кадровий голод у фахівцях-інженерах. ІФНТУНГ може запропонувати у цій сфері велику палітру   спеціальностей. Наш університет відкриває свої двері для розумних, талановитих, працьовитих студентів: адже саме їм доведеться за кілька років розбудовувати країну. Дерзайте, молоді! Наш університет – запорука успішної освіти та кар’єри!

News category: 
Українська