В ІФНТУНГ тривають Шевченківські дні

Вже традиційно березень в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу ознаменовується барвистою палітрою заходів з вшанування Великого Пророка та Генія України – Тараса Шевченка. Університетські і локальні (в групах), вони повертають нас щоразу до творчості Великого Кобзаря – художнього і поетичного.

Геніальну поезію Шевченка декламують студенти і викладачі, українською та іноземною мовою. І щороку Шевченківські дні завершуються святковим концертом за організації Центру культури і дозвілля студентів та за участі університетських творчих колективів. Цьогоріч очі глядачів порадувала літературно-музична композиція, присвячена 205-й річниці з Дня народження Тараса Шевченка. Тонкою канвою вплітали ведучі заходу – доцент кафедри суспільних наук Наталія Концур та студент ІНГІ Влад Коркін, маловідомі факти з життя поета у мереживо художніх номерів талановитої університетської молоді.

На концерті прозвучали поезії Шевченка у виконанні Наталії Концур з донькою, хореографічні композиції   від  ансамблів «Самоцвіти»,  «Боне Денс», пісні у виконанні дуету працівників ЦКіДС Оксани Фернюк та Володимира Литвиненка, студентів Олесі Заячківської, Марічки Кудлейчук, Христини Ганзюк, Каріни Іванюк, Богдана Рака та Галини Когут, працівниці НТБ  Вікторії Вороніної та інструментальний номер від Тетяни Линовицької.

Велика дяка організаторам та учасникам концерту за позитивні емоції!

   

 

Уривки із творів Шевченка із задоволенням декламують представники адміністрації університету:

 

Українська