В ІФНТУНГ стартувала вступна кампанія 2018 року

Сьогодні, 12 липня, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу розпочалася вступна кампанія 2018 року. Конкурсний відбір здійснюється на освітньо-кваліфікаційні рівні бакалавра й магістра, у тому числі вступ передбачений на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

Зазначимо, що ІФНТУНГ користується популярністю серед вступників не тільки нашої області, але і сусідніх областей. Це підтверджує той факт, що уже в перший день вступної кампанії до університету прийшла чимала кількість абітурієнтів з батьками. Хоча особливістю вступної кампанії 2018 року, як і попередніх двох, є те, що абітурієнти, які вступають на базі атестату про повну загальну середню освіту для здобуття ОКР "Бакалавр" на денну та заочну форму навчання, подають до ЗВО заяви про вступ тільки в електронній формі (реєстрація на сайті ez.osvitavsim.org.ua).

Цьогоріч, вступники, які бажають здобути освітній рівень бакалавра, можуть подати сім заяв не більше ніж на чотири спеціальності (бюджет), на контракт кількість не обмежується. При вступі до ЗВО враховують сертифікати ЗНО за 2016, 2017 та 2018 роки (з іноземної мови — тільки 2018).

Прийом заяв та документів від вступників закінчується о 18 годині 20 липня для осіб, які вступають на основі співбесіди, вступних іспитів або творчих конкурсів та о 18 годині 26 липня для осіб, які вступають тільки на основі сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

Вступників в ІФНТУНГ консультують фахівці приймальної комісії, облаштовані кабінети для прийому абітурієнтів згідно зі спеціальностями. Детальніша інформація для вступників: ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ
Тел. (0342) 54-72-18,

(066) 347-23-44,

(067) 132-63-11.

e-mail: pk@nung.edu.ua

Нагадуємо, що в ІФНТУНГ з 2 липня працює консультаційний центр з надання допомоги при реєстрації електронних кабінетів вступників та подачі заяв в електронній формі (Науково-технічна бібліотека, каб. 8.23).