В ІФНТУНГ стартував проект «Програма НАТО–Україна з перепідготовки військовослужбовців звільнених у запас»

11квітня 2017 р. в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу на базі Центру розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор» ІНЕУ стартувала «Програма НАТО-Україна з перепідготовки військовослужбовців звільнених у запас». Програма реалізується за сприяння Наукового парку Київського національного економічного університету.

З вітальним словом до слухачів програми та гостей звернувся керівник проекту від Наукового парку Київського національного економічного університету Вадим Козак та зазначив, що дана програма в Україні працює вже 17 років і на теперішній час організована в 26 містах. В середньому близько 70 % осіб, які взяли в ній участь в якості слухачів курсів різного спрямування, успішно знаходять себе в цивільному житті. Колишні військовослужбовці, ветерани АТО опановуватимуть курс «Маркетинговий менеджмент» під керівництвом провідних вчених Інституту економіки і управління в нафтогазовому комплексі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана. Результатом курсів стануть ґрунтовні знання слухачів, підкріплені свідоцтвом державного зразка Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана, яке буде вагомим аргументом при працевлаштуванні.

На конференції були присутні: проректор з науково-педагогічної роботи Олег Мандрик, директор ІНЕУ Ліліана Гораль, провідні фахівці ІНЕУ, КНЕУ, слухачі програми, представники Івано-Франківського обласного Центру зайнятості та Департаменту соціальної політики виконкому Івано-Франківської міської ради, та усі бажаючі.