В ІФНТУНГ розпочав роботу Міжнародний паливний конгрес – 2017

25 жовтня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу розпочав роботу Міжнародний паливний конгрес – 2017, який триватиме до 28 жовтня. Паливний конгрес проходить за організації Міністерства освіти і науки України, ІФНТУНГ (Інституту нафтогазової інженерії), Івано-Франківського відділення професійного товариства нафтогазових інженерів при ІФНТУНГ та фінансової підтримки Burisma Group, Weatherford, Нафтогазвидобування та PKGroup. 

В заході беруть участь студенти та молоді науковці з 15 країн світу – Польщі, Австрії, Греції, Німеччини, Угорщини, Туреччини, Китаю, Лівану, Сирії, Єгипту, Йорданії, Анголи, Камеруну, Гани, Лівії та ін. Серед почесних гостей Конгресу – президент SPE International 2018 Дарсі Спаді та Регіональний директор  SPE Центральної та Східної Європи Жан-Марк Дюма. Крім того, на заході присутні представники й компаній-лідерів нафтогазової галузі: Шлюмберже, Укргазвидобування, УКРНГІ, «Бурова Техніка», CNGS Group, UkrNafta, UA-System, УкрНДІгазу, НПП Укргазгеоавтоматика.

Метою Міжнародного паливного конгресу є обмін знаннями і досвідом між фахівцями галузі, молодими науковцями та студентами, які зможуть взяти участь в дискусіях та презентувати свої роботи.

Про роботу Конгресу ми інформуватимемо й надалі.

Інформація оновлюється.

News category: 
Українська