В ІФНТУНГ першокурсників «помили» у нафті

Вже традиційно в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу на початку навчального року відбувається церемонія посвяти нафтою студентів-першокурсників Інститутів нафтогазової інженерії, інженерної механіки та геології та геофізики у нафтовики.  Привели своїх студентів до Її Величності королеви Нафти директор ІНГІ Витязь О. Ю., директор ІІМ Романишин Л. І., директор ІГГ Омельченко В. Г. Серед запрошених на свято цьогоріч високі гості з провідної нафтогазової компанії України ПАТ «Укрнафта»: віце-президент з управління персоналом компанії Олена Кропив’янська, директор Бізнес-підрозділу (Захід) Олег Мальчик, менеджер проектів управління з розвитку персоналу Назарій Гедзик.

Захід розпочався «Маршем нафтовиків», після чого лунали слова привітання. Від імені адміністрації університету студентів привітав проректор з науково-педагогічної роботи Дзьоба О. Г., який підкреслив важливість обраної студентами професії та внесок університету упродовж 50-ти років у розвиток нафтогазової освіти та науки. У вітальних виступах директора ІНГІ Олега Витязя та віце-президента з управління персоналом ПАТ «Укрнафта» Олени Кропив’янської йшлось про великі можливості і перспективи нафтогазових спеціальностей й про великі очікуванні від майбутніх нафтовиків та геологів, які сьогодні ще тільки стоять на порозі до Світу Знань.

З привітаннями завітала на церемонію  з кубком «чорного золота» Королева Нафти у супроводі почесної варти. Студенти мали можливість побачити, як працює верстат-качалка перед головним корпусом ІФНТУНГ. Завершилась церемонія традиційним «нафтовим рукостисканням» з першокурсниками, яке провів директор Бізнес-підрозділу (Захід) Олег Мальчик. До привітань долучились з музичними дарунками студенти ІНГІ.

Церемонія посвяти щороку є видовищним театралізованим дійством, яке готує Центр культури і дозвілля студентів ІФНТУНГ. Завдяки своїй унікальності воно надовго залишається у пам’яті першокурсників та ще довго згадується у розмовах студентства різних вишів.

News category: 
Українська