В ІФНТУНГ змагались фіналісти конкурсу талантів «Star Time – 2017»

В Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, не зважаючи на холодну осінню погоду, було гаряче: 15 творчих і талановитих студентів ІФНТУНГ, які пройшли відбір і дійшли до фіналу  конкурсу талантів  «Star Time –  2017», готові були позмагатись за призові місця. І позмагатись було за що! Адже цьогорічний конкурс талантів відбувався у рамках святкування 50-ліття університету, і призовий фонд був чималеньким.

Конкурсна атмосфера передалась вболівальникам. Кожен учасник, хоча й ретельно готував свій художній номер, все ж хвилювався – адже оцінювати їх зібралось компетентне журі: Наталя Бартків (переможниця Чемпіонату України з жіночих стилів танцю 2017 в категорії «Професіонали»), Галина Когут (хореограф, Міс ІФНТУНГ 2009 року), Олег Чигер (співак, лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів), Ірина Шабан (Заслужена артистка естрадного мистецтва України, засновниця вокальної школи «Крістал Войс»), Василь Михайлович (композитор, співак, соліст обласної філармонії, директор студії звукозапису Муза ІФ), Вікторія Ватащук (співачка, керівник творчої майстерні Муза ІФ) і голова журі – Роман Калин (композитор, оранжувальник, теле-, радіоведучий, засновник гурту «Гринджоли»). Крім того, у залі були присутні почесні гості – багатолітні працівники університету, які упродовж багатьох років виховувало і продовжує виховувати наше талановите студентство. Це – Лавинюкова Т. Г., колишня викладач кафедри вищої математики, редактор газети «Нафтовик» (1997-2003), автор багатьох віршів та університетського гімну «Марш нафтовиків»;  Єрохіна Є. Б., успішний художній керівник ЦКіДС, натхненник багатьох команд КВК, автор багатьох сценаріїв, поезій та музики до університетського гімну та Литвиненко В. Д., багаторічний директор Центру культури університету, Заслужений працівник культури України, засновник вокального тріо «Водограй» та один з виконавців гімну університету. До слова, вони під гучні оплески глядачів та виконавців були нагороджені почесним  нагрудним знаком –  «Ветеран ІФНТУНГ».

Університетські таланти: а це і українські, і іноземні студенти –  представляли на сцені різні жанри: хореографію, вокал, естрадно-розмовний жанр, авторську пісню, високу техніку гри на музичних інструментах. Щоб емоційно розрядити виконавців після конкурсної програми, ведучі задавали їм часом кумедні, а часом серйозні питання. Публіка дуже тепло приймала фіналістів, підтримувала оплесками.

Після виступу усіх учасників члени журі, щоб визначити переможців, пройшли до нарадчої кімнати. Призерами конкурсу фіналістів «Star Time –  2017» стали: І місце – Осей Бонсу Пейшнз (ІНГІ), ІІ місце – Олег Висоцький (ІЕІ), ІІІ місце – Святослав Коновал (ІЕІ). Приз глядацьких симпатій здобула студентка ІнЕУ Олеся Заячківська. Декілька конкурсантів отримали персональні призи від членів журі.

Ми хочемо подякувати керівництву ІФНТУНГ, нашим партнерам та спонсорам за підтримку! А також нагадуємо, що справжнє свято талантів «Star Time –  2017»  для глядачів підготував Центр культури і дозвілля студентів (ЦКіДС). Це – і титанічна робота з учасниками, і написання сценарію, і запрошення гостей та членів журі. Надзвичайно органічно в якості ведучих заходу влились у піднесену атмосферу заходу студентка ІГПДУ Вікторія Лук’янова та директор ЦКіДС Іван Тимків. Успішно проведений фінал конкурсу талантів – це праця всієї команди центру. 

Вітаємо наших призерів та бажаємо їм подальших мистецьких перемог!

Українська