В ІФНТУНГ автор презентував "Стратегію енергетичної дипломатії в Україні"

10 листопада 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулась презентація книги "Стратегія енергетичної дипломатії в Україні".  її автор - Михайло Бно-Айріян (директор з комунікацій та міжнародного співробітнцтва ДП “НЕК “Укренерго”) понад годину спілкувався з аудиторією, висвітлюючи основні проблеми та десять ключових завдань для енергетичної дипломатії України. Він поділився своїм баченням енергетичної системи України, проаналізував роль окремих гравців, означив топ-10 найбільш необхідних заходів для енергетичної дипломатії України. Значний інтерес присутніх викликала розповідь п.М.Бно-Айріяна про свій кар’єрний шлях та перспективи для молодих спеціалістів в українських компаніях енергетичного сектору.

Презентацію відвідало понад 70 представників професорсько-викладацького складу та студентства інститутів економіки та управління в нафтогазовому комплексі,  гуманітарної підготовки та державного управління, енергетичного.