В науково-технічній бібліотеці ІФНТУНГ відбулися урочистості з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек

Всеукраїнський день бібліотек - це свято, яке відзначається 30 вересня й засвідчує глибоку повагу народу до своєї духовної та освітньої спадщини, науки і культури, а також визнання великої ролі бібліотеки в житті суспільства. В науково-технічній бібліотеці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу 27 вересня 2018 року відбулися урочистості з нагоди свята.

Із привітальним словом до всіх присутніх звернулася директор бібліотеки Ярослава Пилип, яка висловила всім бібліотечним працівникам подяку за натхненну працю та побажала подальших творчих успіхів, благополуччя та перемог.

В переддень професійного свята до бібліотеки завітали проректор з наукової роботи Ігор Чудик та голова профспілкового комітету ІФНТУНГ Олександр Білоцький. Приємною несподіванкою стало передане вітання з професійним святом від міського голови Руслана Марцінківа. За сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи та з нагоди професійного свята було нагороджено грамотами кращих працівників.

Не дивлячись на розвиток інформаційних технологій та систем, сьогодні бібліотеки, як і раніше, відіграють важливу роль в житті суспільства, адже є не тільки місцем зберігання важливої для людства інформації – тут минуле говорить з майбутнім, тут кристалізуються ідеї, народжуються нові теорії та є можливість дізнатися правду про все на світі!

Детальніше читайте за посиланням: http://library.nung.edu.ua/svyatkuiemo-razom.html

 

Українська