Візит професорів Гірничо-металургійної академії ім. С. Сташіца (м. Краків, Республіка Польща)

Наприкінці лютого Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу з офіційним візитом відвідали науковці Гірничо-металургійної академії ім. С. Сташіца – заступник декана факультету геодезії та охорони середовища професор Томаш Ліпецький та заступники декана факультету геології, геофізики та охорони середовища професор Люцина Натканєц-Новак та професор Єва Кмецік.

Впродовж тижня польські професори проводили лекційні заняття, консультації з дипломного проектування, а також додаткові заняття з вдосконалення рівня знання польської мови для студентів, що беруть участь в магістерській програмі подвійного дипломування. Заняття проводили зі студентами спеціальностей «геологія», «геофізика», «екологія», «геодезія», «землеустрій та кадастр», «оцінка землі та нерухомого майна».

Зокрема, професори презентували свій вищий навчальний заклад для студентів 4-го курсу, які в найближчому майбутньому будуть проходити конкурсний відбір для навчання у Краківській гірничо-металургійної академії.

Наприкінці робочого візиту польські професори відзначили, що тиждень був надзвичайно продуктивним – студенти відвідували всі заняття, приходили на мовні практики, а також активно консультувалися щодо питань дипломного проектування.

Самі ж студенти намагались скористатись можливістю і якомога більше уточнити з професором свого профілю, адже цього року відбулись певні зміни в умовах магістерської програми. Відповідно до новопідписаних угод, на відміну від минулих років, починаючи з 2015 року, студенти будуть захищати свої дипломні проекти в Польщі перед екзаменаційною комісією Краківської гірничо-металургійної академії.

Проректор з науково-педагогічної роботи проф. Олег Мандрик   Заступник декана факультету геодезії та охорони середовища Краківської гірничо-металургійної академії ім. С. Сташіца проф. Томаш Ліпецький Заступник декана факультету геодезії та охорони середовища проф. Томаш Ліпецький та заступник декана факультету геології, геофізики та охорони середовища проф. Люцина Натканєц-Новак Зліва-направо - заступник декана факультету геології, геофізики та охорони середовища Краківської гірничо-металургійної академії ім. С. Сташіца проф. Єва Кмецік, директор інституту геології та геофізики проф. Валерій Омельченко, проректор з науково-педагогічної роботи проф. Олег Мандрик, заступник декана факультету геодезії та охорони середовища Краківскої гірничо-металургійної академії проф. Томаш Ліпецький та заступник декана факультету геології, геофізики та ОНС проф. Люцина Натканєц-Новак  Польські професори з українськими колегами