Визначились переможці стипендіальної програми ПАТ «Укрнафта»

12 вересня 2017 року  в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулося засідання конкурсної комісії з призначення стипендії ПАТ «Укрнафта» відповідно до Положення про стимулювання кращих студентів університету ПАТ «Укрнафта». Нагадуємо, що найбільша нафтовидобувна компанія України ПАТ «Укрнафта»  започаткувала стипендіальну програму заохочення студентів ІФНТУНГ денної форми навчання, які навчаються в інститутах Нафтогазової інженерії (ІНГІ) та Геології та геофізики (ІГГ).

Конкурс на отримання стипендії викликав великий інтерес серед студентів університету: з ІНГІ та ІГГ поступило більше 30 заявок. Зі всіх отриманих заявок відібрано 15 кращих кандидатів, з якими відбулась  коротка співбесіда. Конкурсна комісія у складі 14 осіб була затверджена наказом №150 від 11.09.2017р.: Голова комісії – директор ІНГІ Олег Витязь, члени комісії –  представники від ПАТ «Укрнафта»: Олена Кропив'янська (віце-президент з управління персоналом компанії), Олег Мальчик (директор Бізнес-підрозділу (Захід), Назарій Гедзик (менеджер проектів управління з розвитку персоналу), 2 представники від студентського самоврядування, 2 директори інститутів, 5 завідувачів кафедр.

Директори інститутів або завідувачі кафедр коротко представляли претендентів. Після завершення співбесід з усіма студентами члени комісії обговорили кандидатів та ухвалили остаточне рішення (представники ПАТ «Укрнафти» мали переважаюче право голосу.

 За результатами співбесіди було обрано трьох кращих студентів ІНГІ:

1. Михайлів Роман Андрійович – ст. гр. ВНГ-14-1;

2. Чорнобай Євген Павлович – ст. гр. ВНГ-14-1;

3. Назарук Максим Юрійович – ст. гр. ВНГ-14-4;

та двох студентів ІГГ:

1. Гаврилків Лілія Ігорівна – ст. гр. ГНГ-15-1;

2. Олексюк Ірина Ігорівна – ст. гр. ГНГ-15-1.

Щиро вітаємо переможців конкурсу та бажаємо їм реалізувати свої проекти!

Фото Сергія Юрцуніва

 

News category: 
Українська