«І кожен фініш – це, по суті, старт!»

Початок нового 2019 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу знаменують урочисті вручення дипломів магістра. Тож 22 січня актова зала університету вже вкотре переповнена щасливцями в магістерських мантіях і шапках. Ці молоді усміхнені люди отримують дипломи, що засвідчують їхню професійну зрілість, інтелектуальні досягнення та фахову майстерність.

Сьогодні довгоочікувані дипломи вручають 124 магістрам Інституту природничих наук і туризму. Університет підготував фахівців високо класу зі спеціальностей: «Екологія», «Науки про Землю» (освітньо-професійні програми – «Геологія нафти і газу», «Геофізика», «Геоінформатика»), «Технології захисту навколишнього середовища», «Туризм». Особливо пишаються  геоінформатики, адже це – їхній перший випуск магістрів!

Привітати новоспечених магістрів від імені адміністрації ІФНТУНГ завітав проректор з науково-педагогічної роботи Мандрик О. М. Він радіє, що йому випадає така приємна місія – проводжати у добру путь фахівців, яких він п’ять років тому ще сам набирав і вчив:

«За цей час студенти встигли себе проявити у навчанні та науковій діяльності. Найкращі отримають другий диплом магістра від Краківської гірничо-металургійної академії ім. С. Сташица. Але найголовніше, щоб усі зуміли здобуті знання використати та реалізувати себе у професії. І перший ваш помічник в успішній професійній кар’єрі – наш університет, який реалізовує вже кілька років поспіль програму сприяння працевлаштуванню своїх випускників. Ми будемо дуже тішитись, якщо перше своє робоче місце ви знайдете на Батьківщині! Тож в добру путь, випускники!»

Теплі слова на адресу випускників звучали від директора ІПНіТ Омельченка В. Г. та завідувачів випускових кафедр. Всі вони – Куровець С. С.  (завідувач кафедри геології та розвідки нафтових і газових родовищ), Федоришин Д. Д. (завідувач кафедри нафтогазової фізики), Адаменко Я. О. (завідувач кафедри екології), Архипова Л. М. (завідувач кафедри туризму), Кузьменко Е.Д. (завідувач кафедри геотехногенної безпеки та геоінформатики), були одностайні у своїх напутніх словах: працювати тільки за  фахом в Україні і заради України. Вони від усієї душі бажали своїм випускникам реалізувати себе на професійній ниві, знайти своє місце у житті, не зупинятись на досягнутому, бути патріотами своєї Батьківщини й просто добрими і порядними людьми. Бо закінчення університету – це лише  добрий старт, і лише від кожної людини буде залежати, чого вона досягне у майбутньому.

Під оплески присутніх магістрам вручили дипломи. Після закінчення церемонії їх мали змогу привітати рідні та друзі. Вітаємо й ми наших магістрів і бажаємо їм знайти таку роботу, яка б надихала й вела до успіху!

    

Фотозвіт оновлюється.

Українська