«Червона рута» крокує крізь час і простір

Запальною «Червоною рутою» Володимира Івасюка у виконанні студентів-іноземців розпочалось «Караоке на перерві» в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу. Це лише зайвий раз підтверджує, що його пісні - душа України, такі пронизливі, ніжні й грайливі, вже віддавна стали ниткою, яка поєднує не лише різні покоління українців, але й до душі у різних країнах світу.

От і сьогодні, 4 березня, пісні геніального композитора-пісняра та виконавця, одного із творців української естрадної музики Володимира Івасюка зібрали студентів, викладачів, працівників ІФНТУНГ. Подію, яка відбулась за організації та ініціативи Центру культури і дозвілля студентів та підтримки Студентського парламенту та профкому, прокоментував директор ЦКіДС Іван Тимків:

«Сьогодні Володимиру Івасюку виповнилося б 70. Його «Червона Рута» це – символ України, її знає кожен. Та й не тільки її. Адже всі пісні композитора – то беззаперечні шлягери. Наш Центр обрав для вшанування 70-ої річниці від Дня   народження Володимира Івасюка форму караоке, бо вона популярна серед молоді, і до того ж передбачає активну участь – можливість поспівати, показати свої таланти».

Четверо учасниць позмагались за перше місце. Перемогу виборола студентка гр. МО-15-2  Леся Заячківська. Головним призом стали колонки до ноутбука та милі дрібнички з логотипом ІФНТУНГ. Інші учасники теж не залишились без подарунків! Кажуть, курячі яйця допомагають розвивати голос!

Дякуємо організаторам та учасникам за такі чудові позитивні емоції, за можливість поєднатись духовно, повернутись в молодість, проявити свої таланти і, звичайно, за призи!

 

 

 

Українська