«Українська естафета творчості» в ІФНТУНГ

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу 17 березня відбувся VI Всеукраїнський конкурс-фестиваль «Українська естафета творчості». Організатором цього яскравого свята стала Міжнародна корпорація «Зоряні мости». Зазначимо, що конкурс відбувся у стінах університету за сприяння Центру культури та дозвілля студентів, завданням якого є розкриття творчих здібностей молоді.

Метою конкурсу-фестивалю є підтримка та популяризація творчості талановитих юних виконавців, а також міжнародний обмін творчими досягненнями.

Місце проведення заходу — ІФНТУНГ, вибрано не випадково, адже саме університет — це найбільший осередок духовності, культури та навчання, який створює умови для всебічного розвитку особистості.

Звичайно, до участі у конкурсі долучились і наші студенти. Творчі сили ІФНТУНГ представляли активні учасники художньої самодіяльності Центру культури та дозвілля студентів, які представили себе у таких жанрах: 

- Вокал

- Хореографія

- Інструментальний

- Вокально-інструментальний

Результати учасників перевершили всі сподівання:

- «Файна Денс» (хореографічний колектив). Керівник групи: Альбіна Бєлоусова — І місце та сертифікат на 1000 євро на поїздку в Болгарію.

- «Боне Денс» (хореографічний колектив). Керівник групи: Віталій Магмет — гран-прі та сертифікат на 1000 євро на поїздку в Болгарію.

- Олеся Заячківська (вокал). Керівник: Оксана Савчук — гран-прі та сертифікат 50 євро на поїздку в Болгарію.

Вітаємо наших переможців!

Бажаємо творчого натхнення та нових звершень не тільки у всеукраїнських, але й у міжнародних конкурсах.

 

Українська