Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Українська

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Українська

В ІФНТУНГ відзначили День землевпорядника

День землевпорядника - професійне свято, яке в Україні припадає  щорічно на другу суботу березня, відзначили в стінах Івано-Франківського національного технічного університету  нафти і газу.

Українська

Пам’ять про Майдан — важлива!

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу 15 березня відбулась презентація книги  «Майдан від першої особи. Регіональний вимір».

Українська

День менеджера в ІФНТУНГ

 Відчути себе у ролі менеджера та набратися досвіду у вирішенні нагальних питань – все це запропонували  студентам на Дні менеджера, який відбувся 6 березня 2018 року в інституті економіки та управління в нафтогазовому комплексі

Українська

Студент ІФНТУНГ здобув перемогу на рингу

Студенти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу вже вкотре примножують спортивну славу свого вишу.

Українська

концерт на кафедрі англійської мови

7 листопада 2017 року кафедра англійської мови зініціювала проведення виховного заходу, приуроченого до Дня студента. У концерті, основною метою організації якого була популяризація англійської мови як однієї з основних мов міжнародного спілкування, взяли участь студенти I-V курсів усіх спеціальностей. Справжньою перлиною став виступ колишньої  викладачки кафедри п. Людмили  Книш.

Українська

В університеті пройшов дебатний турнір серед школярів

27 лютого в ІФНТУНГ відбувся дебатний турнір з гострими дискусіями та ідеями навколо контраверсійних тем щодо пріоритетності, вагомості та прикладної ролі місцевої спадщини "Минуле для майбутнього: культурна спадщина у розвитку"для школ

Українська

За другою вищою освітою в ІФНТУНГ: працівники ПАТ «Укртранснафта» захистили дипломні проекти

Сьогодні, 27 лютого 2018 р., в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулися захисти дипломних робіт студентами спеціальності 185 – «Нафтогазова інженерія та технології», спеціалізації «Газонафтопроводи та газонафтосховища», які з вересня 2016 року по березень 2018 року здобували другу вищу освіту в інститут

Українська