Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Відбулось урочисте засідання Вченої ради ІФНТУНГ

20 вересня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулось урочисте засідання Вченої ради з нагоди відзначення його 50-ліття. В Актовій залі ІФНТУНГ зібрались викладачі та працівники університету, високі гості.

В ІФНТУНГ з’явився комп’ютерний центр нафтогазових технологій

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу відзначає 50-літній ювілей. Ювілейний День університету ознаменувався відкриттям комп’ютерного центру нафтогазових технологій в Інституті нафтогазової інженерії.

В ІФНТУНГ відкрили пам’ятний знак на честь загиблих студентів університету – воїнів АТО

20 вересня 2017 року в рамках відзначення 50-річчя Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулось відкриття та освячення

Університет відзначає 50-літній ювілей

Івано-Франківському національному технічному університету нафти і газу — визнаному центру вищої нафтогазової освіти і науки виповнюється 50.

Рахунки для оплати