Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Архівні фото ІФНТУНГ: як навчались студенти сімдесятих

Відділ інформації та зв’язків з громадськістю Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу продовжує знайомити університетську спільноту, студентів та містян з архівними світлинами ІФНТУНГ 70-80-х років минулого століття, що віддзеркалюють піввікову історію вишу.

Історія ІФНТУНГ в архівних світлинах

Щойно наш Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу відзначив свій піввіковий ювілей. З цієї нагоди була видана книга про університет, яка увібрала в себе сторінки його історії, розбудови, здобутків.

Збори трудового колективу ІФНТУНГ

27 грудня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулись останні у 2017 році збори трудового колективу. Присутні делегати заслухали звіт ректора ІФНТУНГ, проф. Крижанівського Є. І. «Про виконання контракту з Міністерством освіти і науки України в 2017 році», звіт ректора та голови профспілкового комітету університету Дранчука М.

Експертна комісія МОН України позитивно оцінила магістерську освітньо-професійну програму зі спеціальності «Філологія»

20-22 грудня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України № 418-л від 14.12.2017 «Про проведення акредитаційної експертизи»  працювала експертна комісія, що проводила первинну акредитаційну експертизу освітньо-професійної програми «Германська філоло

Плідна співпраця ІФНТУНГ з міською владою

20 грудня 2017 року урочистим врученням сертифікатів та свідоцтв завершились 2-місячні курси навчання з основ програмування для учасників АТО та членів їх сімей, а для осіб пенсійного віку, власників картки івано-франківця – з азів комп’ютерної грамоти.

Комісія МОН проведе акредитаційну експертизу освітньо-професійної програми для магістрів спеціальності «Філологія»