Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

ІФНТУНГ підписав договір про співпрацю з «Західнадрасервіс»

Майбутнім олімпійцям – олімпійського рівня стадіон

Робоча нарада, що відбулася на стадіоні спорткомплексу ім.Гемби А.П.

На оновленому стадіоні ІФНТУНГ відбулись перші великі змагання!

18-19 липня 2020 року на реконструйованому легкоатлетичному стадіоні спортивного комплексу ім. Гемби А. П. Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся чемпіонат Івано-Франківської області з легкої атлетики.

Вступникам – максимально комфортні умови!

Чергове засідання ректорату Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулося в режимі онлайн.

Як спрогнозувати та попередити стихійні лиха у Карпатському регіоні

З ініціативи ректорату Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та за підтримки Івано-Франківської обласної державної адміністрації 15 липня в онлайн-режимі відбувся регіональний науково-практичний семінар «Прогнозування, попередження та ліквідація наслідків повеней і паводків у Карпатському регіоні»

Новий партнер ІФНТУНГ - енергосервісна компанія «Адамсон»

Список галузевих компаній, з якими співпрацює Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу та які є потенційними роботодавцями і базою для проходження практики, поповнився ще одним партнером – енергосервісною компанією  «Адамсон».  Договір про співпрацю між університетом і компа

Стартап YEP-клуб ІФНТУНГ відзначено серед найкращих

Свідоцтво про досягнення у розвитку підприємницької екосистеми в університетському середовищі та успішне проведення весняного стартап-семестру 2020 отримав Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу!

Нові партнери – нові можливості

Днями Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу та ТОВ «Рехау» підписали договір про співпрацю, який передбачає спільну діяльність установ для підвищення якості підготовки фахівців за відповідними напрямами.