Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Всесвітньовідомий телеканал AlJazeera: про ІФНТУНГ та "Нову Енергію"

Один із найвідоміших телеканалів світу — AlJazeera, підготував сюжет про Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, його роль у розвитку енергетики України та світу загалом.

«Нова Енергія» запалює у всіх іскру любові до науки!

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу сьогодні святкує не тільки своє 51-річчя, але й другу річницю діяльності Наукового містечка «Нова Енергія», яке від самого початку доводить мешканцям Прикарпаття та всієї України, що наука – це цікаво та пізнавально не лише для дітей, а й для дорослих.

Першокурсників ІФНТУНГ посвятили в нафтовики

Традиційно, 6 рік поспіль, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу на початку навчального року відбувається церемонія посвяти нафтою студентів-першокурсників, які поступили на нафтогазові спеціальності. Цьогріч церемонія посвяти відбулась на велике свято - Різдво Пресвятої Богородиці та День університету.

Урочисте засідання Вченої ради з нагоди Дня університету!

З нагоди Дня університету в Актовій залі відбулось Урочисте засідання Вченої ради. Розпочали святковий захід ректор університету, кавалер ордену князя Ярослава Мудрого V ступеня, повний кавалер ордену «За заслуги», академік НАН України, Заслужений діяч науки і техніки, лауреат Державної премії в галузі науки і техніки Крижанівський Є. І. та вчений секретар, доцент Процюк В.

Єдиному в Україні закладу вищої освіти нафтогазового профілю – 51!

Сьогодні, 21 вересня, єдиному в Україні закладу вищої освіти нафтогазового профілю — Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу виповнилось 51!

В ІФНТУНГ триває реконструкція спортивного комплексу ім. Гемби А.П.

Як відомо, сьогодні на базі спортивного комплексу ім. Гемби А.П. проводиться  капітальний ремонт футбольного поля.