Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Майбутнє твориться у "Новій енергії"

З нагоди відзначення Міжнародного дня захисту дітей в Муніципальному центрі дозвілля відбулося щорічне традиційне свято-зустріч "Ми – надія твоя, Україно!". Захід організований Департаментом освіти та науки Івано-Франківської міської ради.

Підписання меморандуму про співпрацю з китайською асоціацією міжнародних обмінів

Сьогодні, 24.05.2018, до Івано-Франкіського національного тенічного університету нафти і газу завітала делегація з провінції Китаю Чжецзян.

Студенти та особовий склад кафедри військової підготовки долучились до Дня донора крові

Вже традиційно кожного року  у рамках Всесвітнього дня донора крові особовий склад кафедри військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і г

В ІФНТУНГ триває тренінг від представників компанії Schlumberger

На базі навчально-дослідницької лабораторії моделювання процесів розробки родовищ нафти і газу, облаштованої за підтримки

Співпраця ІФНТУНГ з ТОВ "Гірхімпром"

Вчора, 21 травня, у м. Львові відбулась робоча зустріч групи фахівців Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, очолюваної проректором з наукової роботи проф. Чудиком І.І., із керівництвом та технічними фахівцями ТОВ "Гірхімпром".

Представник компанії Schlumberger прочитав лекції для студентів ІФНТУНГ

Нещодавно в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу із робочим візитом перебувала делегація від компанії Schlumberger (Угорщина).

Візит делегації з університету AGH в рамках програми Erasmus+

Згідно двостороннього міжінституційного договору в рамках програми Еразмус+ 2018 року та з нагоди святкування Дня Європи в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу з 21 по 25 травня перебуватиме делегація з Краківської гірничо-металургійної академії імені С.