Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

«Ой хустино, хустиночко! Мережана, шита...»

Шевченковим словом, народною піснею, пензлем талановитих художників прославлена українська хустка, сьогодні, у ХХІ ст., поступово повертається із тривалого забуття.

В університеті відкрили пам’ятну дошку відомому науковцю Генріху Штамбергеру!

«Чуйна людина, видатний вчений і прекрасний педагог!», - саме такими теплими словами згадують сьогодні відомого науковця, доктора технічних наук, першого завідувача кафедри інформаційно-вимірювальної техніки і промислової електроніки, заслуженого винахідника та лауреата виставок досягнень науки і техніки, професора Генріха Штамбергера.

Викладачі ІФНТУНГ пройшли навчання на базі міжнародного центру GIZ

Доценти кафедри енергетичного менеджменту та технічної діагностики Інституту архітектури, будівництва та енергетики Андрій Вікторович Яворський (термін навчання 11-15 листопада 2019 р.) та Віталій Сергійович Цих (термін навчання 18-22 листопада 2019 р.) отримали сертифікати про успішно пройдене навчання щодо особливостей здійснення тепловізій

Сягни своєї зірки!

Численні регалії академіка Української академії наук Богдана Будзана можна перелічувати довго, але, насамперед, його ім’я пов’язують із першою бізнес-школою на території колишнього СРСР, заснованою далекого 1989 р. – Міжнародним і

В ІФНТУНГ розпочався ярмарок… вакансій!

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за ініціативи та організації університету та

Відзнака співпраці університету з практиками ІТ-галузі

Відзнаку «Освітній партнер» від компанії «SoftServe» отримали Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу та його структурний підрозділ – Інститут інформаційних технологій.

«Техноекобезпека Карпат»: в ІФНТУНГ відкриють Центр колективного користування науковим обладнанням

19 листопада 2019 року вийшов наказ Міністерства освіти і науки України «Про створення центрів колективного користування науковим обладнанням» (ЦККНО), відповідно до якого в українських закладах вищої освіти цьогоріч відкриють ще сім таких центрів. Ідея їх створення полягає в тому, щоб сконцентрувати в одному місці найкраще сучасне наукове обладнання за певним напрямом.