Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Українська

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Українська

ІФНТУНГ у рейтингу Webometrics-2017

За результатами липневої редакції  2017 року міжнародного рейтингу корпорації 

Українська

ІнЕУ вручив дипломи бакалаврам і спеціалістам

7 липня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу в урочистій обстановці відбулося вручення дипломів бакалаврів та спеціалістів студентам-випускникам Інституту економіки та управління у нафтогазовому комплексі зі спеціальностей «Облік

Українська

Вручення дипломів бакалавра та спеціаліста випускникам ІнЕУ

Сьомого липня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу в урочистій обстановці відбулося вручення дипломів студентам-випускникам Інституту економіки та управління у нафтогазовому комплексі (директор доктор економічних наук, професор Гораль Ліліана Тарасівна).

Урочистий захід вручення дипломів розпочався з виконання студентського гімну «Гаудеамус» — традиції, яка розпочинає і завершує подорож у Країну знань. 

Українська

ІНГІ урочисто вручив дипломи випускникам-бакалаврам

6 липня 2017 року в Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулось урочисте вручення дипломів студентам Інституту нафтогазової інженерії, які здобули ступінь бакалавра. За цей час ІФНТУНГ встиг стати храмом знань та рідною домівкою не лише для студентів з різних куточків України, але й з інших країн світу.

Українська

Завдяки співпраці з Івано-Франківською ОДА стадіон ІФНТУНГ отримає нове покриття

27 червня 2017 року між Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та Івано-Франківською обласною державною адміністрацією було підписано документ про «Алгоритм капітального ремонту легкоатлетичного стадіону університету». Нагадаємо, що спортивний комплекс ім. А. П.

Українська

Кафедра ІТТС пропонує високотехнологічне сертифіковане обладнання для підготовки майбутніх фахівців

Не секрет, що пов’язані з ІТ-технологіями спеціальності користуються серед молоді великою популярністю. Адже сучасне суспільство,  як ніколи, пов’язане з інтеграцією інформаційних технологій у наукові і виробничі будні та інтелектуалізацію праці, а інформатизація суспільства є одним із закономірностей сучасного соціального прогресу.

Українська