Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Кафедра ІТТС пропонує високотехнологічне сертифіковане обладнання для підготовки майбутніх фахівців

Не секрет, що пов’язані з ІТ-технологіями спеціальності користуються серед молоді великою популярністю. Адже сучасне суспільство,  як ніколи, пов’язане з інтеграцією інформаційних технологій у наукові і виробничі будні та інтелектуалізацію праці, а інформатизація суспільства є одним із закономірностей сучасного соціального прогресу.

Зустріч з Романом Шереметою — одним із найвідоміших економістів України

6 червня в ІФНТУНГ відбулась відкрита лекція «Сучасні фактори економічного розвитку» та презентація книги «Реформація: успіх Європи і шанс для України»,  колективного дослідження вчених із п'яти країн світу про причинно-наслідковий зв’язок між Реформацією і подальшим економічним і науковим розвитком країн Європи, яку представила директор І

Інститут економіки та управління в НГК ІФНТУНГ розпочав акцію "Фінансова грамотність для учнів"

Інститут економіки та управління в НГК ІФНТУНГ перед літніми канікулами розпочинає акцію "Фінансова грамотність для учнів", метою якої є ознайомлення з бюджетом, його розподілом, електронними грішми та навичками в їх користуванні. Перша зустріч відбулась 31 травня 2017 р.

ІФНТУНГ гідно представляє Прикарпаття у рейтингу університетів України

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу посів 32-е місце у рейтингу університетів «Топ 200 Україна», який в цьому році визначався одинадцятий раз поспіль.

Проведення навчання та перевірка знань з питань охорони праці та пожежної безпеки

25 травня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу згідно Наказу №74  та у відповідності до ст.18 Закону України «Про охорону праці» відбулося навчання та перевірка знань з охорони праці, пожежної безпеки та цивільного захисту працівників, задіяних у навчально-виховному процесі, та допоміжних підрозді