Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Ректор ІФНТУНГ зустрівся із Президентом України

Ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, академік НАН України Євстахій Іванович Крижанівський разом із 24 керівниками провідних закладів вищої освіти України 2 червня мав можливість безпосередньо поспілкуватися з Президентом України Володимиром Зеленським.

Навчати дистанційно легше працюючи в команді

До такої думки схиляється в інтерв’ю для університетської рубрики

В ІФНТУНГ стартували іспити онлайн

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу стартували державні іспити онлайн.

Професіоналізм = безпека

Рекордний онлайн-марафон вишиванок

Українська вишиванка – це наша гордість, наш національний код й автентична ознака! Саме тому День української вишиванки – це особливе свято для нас, це свято національної єдності, яке покликане зберегти народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців у всьому світі.

Дистанційне навчання: мистецтво (не)можливого

Кінця добігає 2019/2020 навчальний рік, другий семестр якого через тривалий карантин ознаменувало вимушене дистанційне навчання.  І добре, що його не довелось вигадувати. Воно вже було, але перебувало у стані незатребуваності в масштабах країни.

Криза - це можливість росту

Дні до закінчення карантину рахують всі - й студенти, й викладачі, але ніхто зараз точно не знає, якими будуть рекомендації медиків, а відтак - як житимемо далі. Дистанційне навчання триває й практично засвідчує справедливість твердження, що криза - це можливість росту. Як із нею справляються в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, який досвід напрацьовано?

Один із найамбітніших проєктів програми "Велике будівництво"

Карантинне затишшя, яке, звісно, торкнулося й Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, не змінило, проте, стратегічних цілей навчального закладу, який не тільки будує сміливі плани, але й крок за кроком реалізує їх. Один із таких проєктів – реконструкція легкоатлетичного стадіону спортивного комплексу ім.