Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Українська

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Українська

Як запалити зірку мрії

Четвертий День народження

Українська

Посилення викладання та навчання - стратегічна мета розвитку вищої освіти!

Забезпечення якості вищої освіти зараз є світовим трендом. Для нашої держави не менш важливим є розбудувати свою систему забезпечення якості вищої освіти. Основне місце в цьому напрямі займає викладання й навчання в університетах. Наш заклад вищої освіти завжди підтримував якісні зміни в освітній сфері.

Українська

Навчання… як найкращий подарунок

Цю дату наразі не знайдеш в українському календарі професійних свят – на наших теренах воно ще не вкорінилося. Але у світі широко відзначають Міжнародний день економіста.

Українська

В ІФНТУНГ навчали експертів з акредитації освітніх програм

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу стартував дводенний тренінг для експертів з акредитації освітніх програм за участі заступника голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти (НАЗЯВО) та тренера Бутенка А.

Українська

Міжнародний паливний конгрес 2019 розпочав свою роботу!

15 жовтня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу стартував Міжнародний паливний конгрес, організований Івано-Франківським студентським відділенням SPE (Спілка інженерів-нафтовиків ( (від англ.

Українська

Проходження підвищення кваліфікації

Викладачі університету, в тому числі представник кафедри туризму Побігун О.В., пройшли підвищення кваліфікації в процесі участі у семінарі-тренінгу «Відповідальне партнерство. Бізнес та Освіта у контексті сталого розвитку», що відбувся 4 жовтня 2019 року в м. Київ. Організаторами виступили Програма розвитку ООН в Україні, Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, «Мережа Глобального договору в Україні».

Українська

Врода + інтелект = Міс Переклад

 Ось тепер усім жартівникам, які кажуть, ніби в житті доводиться обирати, з ким разом бути – з красивими чи розумними, можна сміливо відповідати: треба бути разом зі студентами кафедри філології та перекладу ІФНТУНГ. Адже це означає 2 в 1: врода + інтелект!

Українська