Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Креативна й активна кафедра ПМ відзначила День вишиванки

Уже традиційно працівники та студенти

Сувенір для матерів

Якщо квіти для мами – то тільки найкращі, якщо в подарунок – то лиш від душі. Саме такий пишний букет найяскравіших талантів піднесли в дарунок для всіх матерів в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу. Концерт на їхню честь підготував Центр культури і дозвілля студентів ІФНТУНГ. Директор Центру Іван Тимків розповідає:

ІФНТУНГ: День банкіра у вишиванці

Третій четвер травня в Україні прийнято святкувати День вишиванки. ІФНТУНГ День Вишиванки святкує вже не вперше. Однак цьогоріч на цей день припало ще й професійне свято – День банкіра та дні кафедри фінансів.

Із минувшини – в день прийдешній

Якщо ви ніколи не мали дотичності до Книги рекордів України, не знаєте, для чого митися нафтою і не уявляєте, який вигляд мали нафторозробки в давнину – вам сюди, в Музей Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

ІФНТУНГ долучився до Всеукраїнської інформаційної компанії «Право на державну службу»

В рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Право на державну службу», яка проходить за організації Національного агентства України з питань державної служби та підтримки Євросоюзу, сьогодні, 16 травня 2019 року, в Інституті гуманітарної підготовки та державного управління ІФНТУНГ відбу

ІФНТУНГ сьогодні вишиваний!

Вишиванка - наш національний код, наша гордість й автентична ознака! Адже українська вишита сорочка – це не просто одяг, це - оберіг, який називають молитвою без слів.

Бурлеск, музика, незабутні емоції: як в ІФНТУНГ обирали «Міс університету-2019»

Краса, чарівність, розум і талант поєдналися на сцені актової зали Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Сьогодні, уже вдванадцяте, відбулось одне з найяскравіших шоу — «Міс Університету нафти і газу 2019»

Подвійний старт з освоєння комп’ютера

13 травня у Центрі розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор» Інституту економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулось урочисте відкриття одразу двох навчальних курсів – з основ програмування для учасників АТО та членів їх сімей, а також – з основ комп’ют