Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Про організацію роботи структурних підрозділів університету на період карантину

Про організацію роботи структурних підрозділів університету на період карантину відповідно до

Студенти кафедри філології та перекладу пізнавали секрети емоційного інтелекту

11  березня в ІФНТУНГ за організації кафедри філології та перекладу та студентки ІІІ курсу Діани Бабій (ФІЛ-17-1) для студентів спеціальності «Філологія» відбувся семінар  «Емоційний Інтелект».

Карантин в ІФНТУНГ - офіційно

Вчитись ніколи не пізно: подвійний старт для осіб пенсійного віку!

Ми живемо в час стрімкого розвитку комп’ютерних технологій, які проникають в усі сфери життєдіяльності суспільства. Саме тому знання комп'ютера сьогодні необхідне не тільки для молодих людей, а й для людей «золотого віку».

«Поет живе в серцях свого народу!..»

Якщо замислитись над твердженням, що сучасники судять радше людину, аніж її заслуги, а нащадки оцінюють більше заслуги, ніж людину, то розумієш: давно наспів час і нам відкинути невиправдану сором’язливість у тлумаченні постаті №1 в українській літературі – Тараса Григоровича Шевченка. Бо для того, щоб віддавати належне його величі, не обов’язково робити ікону із простого смертного.

Студентів КЕП зацікавило нове обладнання кафедри комп’ютеризованого машинобудування

Технічні заклади вищої освіти покликані сьогодні лідирувати у генеруванні нових технологій, створенні нових пристроїв та випуску інженерів, які б почувались у новітній техніці як риба у воді.

Новини кафедри

ІФНТУНГ готує нову українську управлінську еліту

Сьогодні в Інституті гуманітарної підготовки та державного управління Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу – свято. Викладачі відпускають у самостійне плавання своїх вихованців – 105 випускників магістратури публічного управління та адміністрування. Годі й казати, наскільки важливою сьогодні є підготовка таких фахівців.