Університет

День університету в ІФНТУНГ

20 вересня 2014 року в ІФНТУНГ відзначали День університету – свято спілкування, єдності та усвідомлення спільних здобутків.

Посвята в нафтовики студентів Інституту нафтогазової інженерії

12 вересня 2014 року на площі перед головним корпусом ІФНТУНГ відбулась урочиста церемонія посвяти в нафтовики студентів інституту нафтогазової інженерії. Дійство приурочене до відзначення професійного свята Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості.

Ольга Бєлькова: «Україна є третьою країною в Європі за наявними покладами природного газу. І це наш величезний привілей!»

Одна з лекцій, яку сьогодні мали нагоду прослухати студенти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, виявилася несподівано живою і злободенною.

ІФНТУНГ став офлайн-хабом для проходження курсів з програмування від Гарвардського університету

Курс «CS50: Основи програмування» від Гарвардського університету вважається найкращим курсом для опанування комп’ютерної майстерності у світі. Від початку березня найновіша версія цього курсу в перекладі українською мовою доступна на освітній платформі «Prometheus».

В ногу з інформаційними технологіями

Готовність до активної життєдіяльності в умовах інформаційного простору та спроможності стати не лише повноцінними його членами, а й творцями сучасного суспільства – основна мета курсів комп’ютерної грамотності для осіб пенсійного віку, які уже вшосте проводяться на базі

Vivat, магістри публічного управління та адміністрування!

Перший день весни в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу ознаменувався важливою подією – другому випуску магістрів публічного управління та адміністрування вручили дипломи!

На базі ІФНТУНГ створять сучасний ІТ бізнес-центр

На сьогодні ІТ є найприбутковішою сферою, яка дає можливість для розвитку бізнесу та сприяє притоку інвестицій в місто. Тому головне завдання - зберегти кадри, не допустити виїзду за кордон та в інші міста, створити сприятливі умови для притоку спеціалістів з інших міст до Івано-Франківська.