Студенти

Флеш-моб «Вшануймо Шевченка»

Цьогоріч у ІФНТУНГ одним із заходів до відзначення 203 річниці від Дня народження Великого Кобзаря став флеш-моб «Вшануймо Шевченка», який мав дещо експериментальний характер: студенти-першокурсники інституту нафтогазової інженерії Неля Первак, Артем Щербина, Каріна Саботаж під орудою доцента кафедри філології та перекладу Наталії Веселовської «протестували» респондентів з ве

Першокурсники «в ефірі»

Розпочався новий навчальний рік. Тисячі студентів поміняли звичні уроки та школу на пари і університет. Поступлення у виш – важливий крок у житті кожного, але не менш важливим є прийняття правильного рішення щодо навчального закладу, адже цей вибір формуватиме майбутнє випускника.

Нагороди з Одеси

ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Екологія», що відбувся в Одеському державному екологічному університеті, приніс неабиякий успіх вихованцям Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

Перемога в Всеукраїнській студентській олімпіаді

Кафедра електроенергетика, електротехніка та електромеханіки вітає студента групи ЕТ-15-1 Савчина Олега Івановича з перемогою в Всеукраїнській студентській олімпіаді зі спеціальності "Електротехнічні системи електроспоживання", яка проводилася  23-25 квітня 2019 року в Запорізькому національному технічному університеті. (місто Запоріжжя).

Перемога в Всеукраїнській студентській олміпа

Х Студентський конгрес East Meets West 2019 за участю студентів ІФНТУНГ

Нещодавно студенти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (Едуард Токач - чинний президент Івано-Франківського студентського відділення SPE, група НІ-16-2), Святослав Пилипчук, група ПС-15-1, Ірина Сушкевич, група ГР-16-1), взяли участь в Х Студентському конгресі East Meets West 2019

Пишемо писанку разом!

Напередодні Великодня українці щоразу по-новому відкривають магію писанки. А в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу з 2013 року вчать це робити й іноземних студентів. Цьогоріч іноземці з Гани, Нігерії, Еквадору, Індії й Іраку вперше вчились власноруч розмалювати традиційні українські Великодні писанки.

Еко-вікторина відбулась в ІФНТУНГ

Україна і НАТО: невійськове співробітництво

Відомий політолог, який уже близько 20 років займається питаннями суспільно-політичної тематики, проректор з наукової роботи Івано-Франківської академії Івана Золотоустого Олег Білоус прочитав лекцію для студентів Іван