Студенти

Флеш-моб «Вшануймо Шевченка»

Цьогоріч у ІФНТУНГ одним із заходів до відзначення 203 річниці від Дня народження Великого Кобзаря став флеш-моб «Вшануймо Шевченка», який мав дещо експериментальний характер: студенти-першокурсники інституту нафтогазової інженерії Неля Первак, Артем Щербина, Каріна Саботаж під орудою доцента кафедри філології та перекладу Наталії Веселовської «протестували» респондентів з ве

Першокурсники «в ефірі»

Розпочався новий навчальний рік. Тисячі студентів поміняли звичні уроки та школу на пари і університет. Поступлення у виш – важливий крок у житті кожного, але не менш важливим є прийняття правильного рішення щодо навчального закладу, адже цей вибір формуватиме майбутнє випускника.

Студентів ІФНТУНГ знайомили з культурою Камеруну

У четвер, 17 травня, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу розпочалось масштабне трьохденне святкування до Дня злуки Камеруну.

З Україною в серці

Студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу з різних країн (Ангола, Гана, Еквадор, Єгипет, Ірак, Камерун, Нігерія, Узбекистан), різних спеціальностей (екологи, менеджери, інженери) та різних курсів ─ всіх об’єднала вишиванка.

Студентку спеціальності "Туризм" відзначили на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади в Києві

В Національному університеті харчових технологій  15 - 17 травня 2018 року був проведений другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 242 «Туризм» для студентів, що здобувають  освітні ступені «бакалавр» та «магістр».

"Містер ІФНТУНГ 2018"

Містер ІФНТУНГ 2018

Звітна конференція Студентського парламенту ІФНТУНГ

Нещодавно відбулась Звітна конференція Студентського парламенту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, яку щорічно організовує підрозділ.

Безпека та захист іноземних студентів ─ понад усе

Відбулась чергова зустріч проректора з науково-педагогічної роботи, проф. Карпаша М.О., в компетенцію якого входить міжнародна діяльність університету, з іноземними студентами, які навчаються в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу.

Перемога на Всеукраїнській олімпіаді зі спеціальності "Електротехнічні системи електроспоживання"

Вітаємо студентів енергетичного інституту ІФНТУНГ з перемогою у ІІ турі  Всеукраїнської олімпіади зі спеціальності "Електротехнічні системи електроспоживання", яка проходила в Запорізькому національному технічному університеті (м. Запоріжжя)  24-27 квітня 2018 року.

Перемога в XVII – Всеукраїнському конкурсі «Молодь – енергетиці України – 2017»

Кафедра електропостачання та електрообладнання промислових підприємств вітає Мельниченка Владислава Романовича з перемогою в XVII – Всеукраїнському конкурсі  «Молодь – енергетиці України – 2017», який відбувся у Київському політехнічному інституті у квітні 2018 року.

Тема роботи «Підвищення техніко-економічної ефективності електропостачальних систем»

Керівник доцент, канд. техн.. наук Романюк Ю.Ф.