Студенти

Флеш-моб «Вшануймо Шевченка»

Цьогоріч у ІФНТУНГ одним із заходів до відзначення 203 річниці від Дня народження Великого Кобзаря став флеш-моб «Вшануймо Шевченка», який мав дещо експериментальний характер: студенти-першокурсники інституту нафтогазової інженерії Неля Первак, Артем Щербина, Каріна Саботаж під орудою доцента кафедри філології та перекладу Наталії Веселовської «протестували» респондентів з ве

Першокурсники «в ефірі»

Розпочався новий навчальний рік. Тисячі студентів поміняли звичні уроки та школу на пари і університет. Поступлення у виш – важливий крок у житті кожного, але не менш важливим є прийняття правильного рішення щодо навчального закладу, адже цей вибір формуватиме майбутнє випускника.

Захист магістерських робіт освітньої програми «Комп’ютеризовані та роботизовані технології машинобудування»

18-28 грудня 2018 року відбулися захисти магістерських робіт студентів спеціаьності 131 Прикладна механіка освітньої програми "Комп'ютеризовані та роботизовані технології машинобудування", інституту інженерної мехніки.  Екзаменаційна комісія в складі голови комісії – Павлюка Віктора Михайловича, в/о головного інженера ПрАТ “Івано-Франківський локомотиво-ремонтний завод”, Панчука Віталія Георгійовича - зав. кафедри КМВ, проф., д.т.н., заступника голови комісії,  Одосія Зеновія Михайловича  - проф. кафедри КМВ,  Войтенка Павла Івановича -  доц.

Захист магістрів на кафедрі "Електроенергетики, електротехніки та електромеханіки"

Захист магістрів спеціальності 141 - електроенергетика, електротехніка та електромеханіка за освітньою програмою  "Електротехнічні системи електроспоживання" відбувався 17-20 грудня 2018 року на кафедрі "ЕЕМ" . Комісія в складі голови - Сеника Олега Степановича (технічний директор ПАТ "Прикарпаттяобленерго"), професора, д.т.н. Костишина Володимира Степановича, професора, д.т.н. Михайліва Миколи Івановича, доцента, к.т.н.

Університет по-батьківськи піклується про студентів-сиріт

Вже традиційно наприкінці року ректор ІФНТУНГ Євстахій Крижанівський зустрічається зі студентами університету, які втратили батьків і залишились без опіки найрідніших. По-батьківськи  тепло він привітав присутніх, наголошуючи, що з великим оптимізмом та повагою дивиться на нашу студентську молодь.

Практичні зустрічі студентів кафедри ЕЕМ з працедавцем в фірмі Electrolux

Студенти кафедри електроенергетики, електротехніки та електромеханіки 29 листопада 2018 року відвідали  ТОВ "Електролюкс Україна". Ця компанія виробляє вузькі пральні машини під брендами Zanussi та Electrolux з 2009 року. У 2011-му представництво відкрили у Франківську, загальний обсяг інвестицій тут – 19 мільйонів євро. Завод у Івано-Франківську займає площу 116 000 м2, де розташовано десять цехів, складів та зон для виробництва пральних машин.

Студенти спеціальності "Туризм" відвідали Музей мистецтв Прикарпаття

Студенти спеціальності "Туризм" відвідали 28.11.2018 р. Музей мистецтв Прикарпаття, який завершує проект «Творчість Параски Хоми як самобутнє явище українського народного мистецтва».

Крок у майбутнє: ІФНТУНГ сприяє працевлаштуванню випускників

Для будь-якого випускника найважливішою проблемою, яка постає після навчання, є пошук можливостей застосування своїх знань і вмінь на практиці. Варто погодитись з тим фактом, що знайти роботу молодому фахівцю, який тільки отримав диплом, дуже складно.

Туристична вікторина до міжнародного дня студента

20 листопада з нагоди святкування напередодні міжнародного дня студента ІІІ курс спеціальності "Туризм" організував туристичну вікторину для молодших курсів.

В перелік завдань входили теоретичні питання, рольові ігри, робота з картою, а також завдання на швидкість та інтуіцію.

Переможців нагородили солодкими і корисними подарунками.

Студенти отримали практичні знання з нафтохімічного виробництва

Нещодавно студенти 3 і 4 курсів спеціальностей «Екологія», «Технології захисту навколишнього середовища» й «Екологія, охорона навколишнього середовища та збалансоване природокористування» кафедри екології