Студенти

Флеш-моб «Вшануймо Шевченка»

Цьогоріч у ІФНТУНГ одним із заходів до відзначення 203 річниці від Дня народження Великого Кобзаря став флеш-моб «Вшануймо Шевченка», який мав дещо експериментальний характер: студенти-першокурсники інституту нафтогазової інженерії Неля Первак, Артем Щербина, Каріна Саботаж під орудою доцента кафедри філології та перекладу Наталії Веселовської «протестували» респондентів з ве

Першокурсники «в ефірі»

Розпочався новий навчальний рік. Тисячі студентів поміняли звичні уроки та школу на пари і університет. Поступлення у виш – важливий крок у житті кожного, але не менш важливим є прийняття правильного рішення щодо навчального закладу, адже цей вибір формуватиме майбутнє випускника.

Студентам-іноземцям вручили дипломи бакалавра

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу 13 липня 2018 року в урочистій обстановці відбулося вручення дипломів бакалавра понад 100 іноземним студентам.

Іноземні студенти ІФНТУНГ набираються досвіду на підприємствах "Укрнафти"

З кожним роком в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу збільшується кількість іноземних студентів. На сьогодні їх налічується більше 500 із 42 країн Азії, Африки та Європи.

ІФНТУНГ сприяє працевлаштуванню студентів

Сьогодні відбулась робоча зустріч директора Бурового управління "Укрбургаз", випускника Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Андрія Дубика зі студентами.

Студентів ІФНТУНГ знайомили з культурою Камеруну

У четвер, 17 травня, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу розпочалось масштабне трьохденне святкування до Дня злуки Камеруну.

З Україною в серці

Студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу з різних країн (Ангола, Гана, Еквадор, Єгипет, Ірак, Камерун, Нігерія, Узбекистан), різних спеціальностей (екологи, менеджери, інженери) та різних курсів ─ всіх об’єднала вишиванка.

Студентку спеціальності "Туризм" відзначили на ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади в Києві

В Національному університеті харчових технологій  15 - 17 травня 2018 року був проведений другий етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 242 «Туризм» для студентів, що здобувають  освітні ступені «бакалавр» та «магістр».

"Містер ІФНТУНГ 2018"

Містер ІФНТУНГ 2018

Звітна конференція Студентського парламенту ІФНТУНГ

Нещодавно відбулась Звітна конференція Студентського парламенту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, яку щорічно організовує підрозділ.