Студенти

Флеш-моб «Вшануймо Шевченка»

Цьогоріч у ІФНТУНГ одним із заходів до відзначення 203 річниці від Дня народження Великого Кобзаря став флеш-моб «Вшануймо Шевченка», який мав дещо експериментальний характер: студенти-першокурсники інституту нафтогазової інженерії Неля Первак, Артем Щербина, Каріна Саботаж під орудою доцента кафедри філології та перекладу Наталії Веселовської «протестували» респондентів з ве

Першокурсники «в ефірі»

Розпочався новий навчальний рік. Тисячі студентів поміняли звичні уроки та школу на пари і університет. Поступлення у виш – важливий крок у житті кожного, але не менш важливим є прийняття правильного рішення щодо навчального закладу, адже цей вибір формуватиме майбутнє випускника.

Трьом студентам університету призначили стипендії Президента України!

Згідно наказу Міністерства освіти і науки України від 29 квітня 2020 року № 576 «Про призначення академічних стипендій Президента України студентам закладів вищої освіти на ІІ семестр 2019/2020 навчального року» призначено відповідну стипендію трьом студентам Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу: Сніжані Дмитроняк (

Іноземні студенти ІФНТУНГ завітали до школярів

Мрії побачити якомога більше різних країн – безперечно, здійсненні. От тільки реалізувати їх завжди легше тим, хто добре знає іноземні мови. Над цим серйозно замислились юні учасники Тижня іноземних мов, що проводився в Івано-Франківській ЗОШ № 25. Адже до них, майбутніх мандрівників, завітав… цілий світ.

Розкажи про себе світу мовою своєї Батьківщини

Міжнародний день рідної мови відзначили в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу, де українські й іноземні студенти разом із працівниками Науково-технічної бібліотеки читали вірші, співали пісні й говорили про найважливіше – кожен своєю мовою.

Дорожити коханням закликають українські та іноземні студенти ІФНТУНГ

«Коханням дорожити вмійте!» - під таким гаслом прозвучали у конференц-залі науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ ліричні вірші, романтичні пісні та жартівливі сценки у виконанні українських та іноземних студентів.

Все найкраще – для наших студентів!

Новий навчальний семестр в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу розпочався приємною несподіванкою для студентів-відмінників.

Свято наближається!

Захист магістрів-енергетиків в 2019 році!

20 грудня 2019 року завершено п'ятий день захисту магістерських робіт з спеціальності "Електротехнічні системи електроспоживання". Цікаві роботи в галузі енергетики, інноваційні дослідження та натхнення працювати над новими ідеями! Вітаємо випускників з успішним захистом та бажаємо хорошої роботи, достойної зарплати та працювати на благо України!