Студенти

Флеш-моб «Вшануймо Шевченка»

Цьогоріч у ІФНТУНГ одним із заходів до відзначення 203 річниці від Дня народження Великого Кобзаря став флеш-моб «Вшануймо Шевченка», який мав дещо експериментальний характер: студенти-першокурсники інституту нафтогазової інженерії Неля Первак, Артем Щербина, Каріна Саботаж під орудою доцента кафедри філології та перекладу Наталії Веселовської «протестували» респондентів з ве

Першокурсники «в ефірі»

Розпочався новий навчальний рік. Тисячі студентів поміняли звичні уроки та школу на пари і університет. Поступлення у виш – важливий крок у житті кожного, але не менш важливим є прийняття правильного рішення щодо навчального закладу, адже цей вибір формуватиме майбутнє випускника.

Добро в наших серцях

Студенти інженерно-екологічного інституту ІФНТУНГ є членами автоклубу

В ІФНТУНГ завітала Калита, або як студенти-перекладачі навчали народних традицій

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу справедливо славиться гідним ставленням до народних традицій, які є невід’ємною частиною культури і ментальності українського народу. Це передається нашим та іноземним студентам, які разом з вивченням української мови, мов губка, вбирають традиції нашого народу.

Містер ІФНТУНГ 2017

Стипендіальна програма «Завтра UA» фінансує наукову роботу студентів

31 жовтня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулась зустріч студентів та викладачів університету з проектним менеджером ініціативи «Дрібнота», стипендіатом програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука та координатором третього туру відбору програми Ан

Студенти ІФНТУНГ долучились до урочистого відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Шевченка

У першій декаді жовтня 2017 року відбулось урочисте відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Шевченка, оголошеного Міністерством освіти і науки України на виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928.