Студенти

Флеш-моб «Вшануймо Шевченка»

Цьогоріч у ІФНТУНГ одним із заходів до відзначення 203 річниці від Дня народження Великого Кобзаря став флеш-моб «Вшануймо Шевченка», який мав дещо експериментальний характер: студенти-першокурсники інституту нафтогазової інженерії Неля Первак, Артем Щербина, Каріна Саботаж під орудою доцента кафедри філології та перекладу Наталії Веселовської «протестували» респондентів з ве

Першокурсники «в ефірі»

Розпочався новий навчальний рік. Тисячі студентів поміняли звичні уроки та школу на пари і університет. Поступлення у виш – важливий крок у житті кожного, але не менш важливим є прийняття правильного рішення щодо навчального закладу, адже цей вибір формуватиме майбутнє випускника.

Стипендіальна програма «Завтра UA» фінансує наукову роботу студентів

31 жовтня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулась зустріч студентів та викладачів університету з проектним менеджером ініціативи «Дрібнота», стипендіатом програми «Завтра.UA» Фонду Віктора Пінчука та координатором третього туру відбору програми Ан

Студенти ІФНТУНГ долучились до урочистого відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Шевченка

У першій декаді жовтня 2017 року відбулось урочисте відкриття VІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Шевченка, оголошеного Міністерством освіти і науки України на виконання Указу Президента України від 30 вересня 2010 року № 928.

Визначились переможці стипендіальної програми ПАТ «Укрнафта»

12 вересня 2017 року  в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулося засідання конкурсної комісії з призначення стипендії ПАТ «Укрнафта» відповідно до Положення про стимулювання кращих студентів університету ПАТ «Укрнафта».

Обговорення ідей щодо розвитку рекреаційної зони навколо "Німецького" озера

13.09.2017р. ініціативна група, яка складається з Ігора Попадюка, начальника управління інвестиційної політики, Назара Рогіва, начальника управління інфраструктурної політики департаменту ЖКПБ,  Уляни Сидор, директора ГО «Центр муніципального та регіонального розвитку – ресурсний центр», зустрілась із студентами кафедри туризму ІФНТУНГ та доцентом кафедри туризму Оленою Побігун з метою обговорення ідей щодо розвитку рекреаційної зони навколо "Німецького" озера.

В ІФНТУНГ першокурсників «помили» у нафті

Вже традиційно в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу на початку навчального року відбувається церемонія посвяти нафтою студентів-першокурсників Інститутів нафтогазової інженерії, інженерної механі

Студенти ІФНТУНГ беруть активну участь у міжнародних проектах

22-29 серпня студентка першого курсу магістратури Інституту геології та геофізики Дзьоба Уляна взяла участь у міжнародному геофізичному таборі Geoscience Field Camp in Ukraine 2017, що проходив в Києві та Кам’янці-Подільському.