Студенти

Флеш-моб «Вшануймо Шевченка»

Цьогоріч у ІФНТУНГ одним із заходів до відзначення 203 річниці від Дня народження Великого Кобзаря став флеш-моб «Вшануймо Шевченка», який мав дещо експериментальний характер: студенти-першокурсники інституту нафтогазової інженерії Неля Первак, Артем Щербина, Каріна Саботаж під орудою доцента кафедри філології та перекладу Наталії Веселовської «протестували» респондентів з ве

Українська

Першокурсники «в ефірі»

Розпочався новий навчальний рік. Тисячі студентів поміняли звичні уроки та школу на пари і університет. Поступлення у виш – важливий крок у житті кожного, але не менш важливим є прийняття правильного рішення щодо навчального закладу, адже цей вибір формуватиме майбутнє випускника.

Українська

В інституті економіки та управління в нафтогазовому комплексі ІФНТУНГ розпочалися державні екзамени та захисти дипломних робіт

В інституті економіки та управління в нафтогазовому комплексі ІФНТУНГ розпочалися державні екзамени та захисти дипломних робіт для студентів усіх форм навчання за спеціальністю 072 «Фінанси, банківська справа та страхування», що триватимуть до 26 червня 2017 року.

Українська

Конкурс краси та стилю "Містер ІФНТУНГ"

18 травня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбувся конкурс чоловічої краси та стилю "Містер ІФНТУНГ", ініціатором та організатором якого став Студентський парламент, Центр культури і дозвілля студентів, ректорат ІФНТУН

Українська

Безкоштовне навчання у вишах Польщі

Триває прийом заявок на безкоштовне навчання у вишах Польщі відповідно до ст. 2 Угоди про співробітництво між Міністерством освіти і науки України та Міністром національної освіти Республіка ПольщаНавчання на ступінь магістра (повний цикл навчання бакалавр + магістр – 5 років); часткове/семестрове навчання (бакалаврські програми, другий семестр навчального року); Навчання (стажування) до аспірантури.

Українська

Туристичний квест

Студентське життя не лише навчання, але і веселе дозвілля. Студенти старшокурсники - магістри І курсу спеціальності "Туризм" вирішили довести це на ділі і організували туристичний квест для першокурсників. Наші магістри-туристи сумлінно і відповідально підійшли до цього завдання. 

Українська

Вітаємо студентів інженерно-екологічного інституту - переможців науково-технічної конференції ІФНТУНГ

27 квітня 2017 року в приміщенні п’ятого корпусу ІФНТУНГ відбувся ІІ етап студентської конференції, на якій було представлено 10 доповідей переможців І етапу конференції, який відбувся на кафедрах інженерно-екологічного інституту (

Українська

Конкурс краси та натхнення «Міс Університету нафти і газу – 2017»

27 квітня 2017 року в стінах Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу вже вкотре відбувся конкурс краси та натхнення «Міс Університету нафти і газу – 2017».

Українська

Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Основи охорони праці»

25-26 квітня 2017 року у Луцькому національному технічному університеті відбулася Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Основи охорони праці».

Українська