На вістрі передової науки

За сприяння Національного центру «Мала академія наук України» спільно з Європейською організацією ядерних досліджень СЕRN з 22 по 28 квітня 19 фахівців з різних куточків України взяли участь у стажуванні в найбільшій лабораторії фізики високих енергій (Женева, Швейцарія).

ІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Машини, обладнання і матеріали для нарощування вітчизняного видобутку нафти і газу – 2018»

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу стартувала ІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Машини, обладнання і матеріали для нарощування вітчизняного видобутку нафти і газу – 2018», яка об’єднала своєю проблематикою відомих вітчизняних та іноземних науковців.

Калуський коледж економіки, права та інформаційних технологій ІФНТУНГ провів Перший урбаністичний форум під гаслом «Люди творять місто»

Можна мріяти про хмарочоси, про розумні світлофори, про інтерактивні дитячі майданчики, але проекти з благоустрою, які викликають захоплення в нашій країні – це заслуга не тільки влади. Зроблені "для людей" парки, дороги і пішохідні зони створені часто в тісній взаємодії з місцевими жителями.

"Кращий вчений – генератор ідей" — Мандрик Олег Миколайович

У п’ятницю, 20 березня, відбулась науково-практична конференція "Інтелектокористування — на терени міських, районних, селищних рад та територіальних громад". Організатори конференції — "Товариство винахідників і раціоналізаторів" та Спілка наукових та інженерних об’єднань України.

Екогеофорум-2018: сучасна молодь за чисте довкілля

Учні старших класів загальноосвітніх навчальних закладів, випускних курсів профтехучилищ та коледжів, які цікавляться науковими дослідженнями у сфері збереження навколишнього середовища - юнаки і дівчата з усіх районів Івано-Франківської області, взяли участь у науково-практичній конференції «Екогеофорум-2018: сучасна молодь за чисте довкілля».

Наукові роботи студентів на варті енергетичної безпеки держави: Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість»

Обговорити проблеми забезпечення прибутковості підприємств нафтогазової галузі, технологій розробки газогідратних покладів, реалізацій положень старт-філд у розробці родовищ, інноваційних стартапів для об’єктів нафтогазової галузі й багато інших зібрались в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу ініціативн

Вітаємо усіх жінок, які займаються наукою!

«Наука і гендерна рівність – невід’ємні елементи процесу досягнення цілей розвитку» – цей постулат відомий чи не кожному вітчизняному університету чи науково-дослідному інституту.