Аспірант кафедри туризму - переможець у номінації "Кращий молодий винахідник"

21.04.2017 р. відбулося пленарне засідання Ради Івано-Франківських організацій товариства винахідників і раціоналізаторів України та Спілки наукових та інженерних об’єднань України, в ході якого було визначено переможців обласного рейтингового огляду "Науково-технічна творчість Прикарпаття" етапу 2016 р.

Переможцем у номінації "Кращий молодий винахідник" стала аспірант кафедри туризму Юрас Юлія Ігорівна.

Президентський грант для ВОЛОДИМИРА БОГОСЛАВЦЯ

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу вітає молодого науковця, доцента  кафедри буріння нафтових і газових свердловин Богославця Володимира Васильовича з висок

На базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу 27-30 березня  проходить II-етап Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість», у семи номінаціях:

Науковці ІФНТУНГ розробляють екотуристичний проект в Старуні

Нещодавно на голубі екрани вийшов науково-популярний фільм «Старуня: прихована історія», створений знімальною групою Івано-Франківського  ОТБ «Галичина» у складі Юлії Юзьків, Володимира Кукурузи, Андрія Пришляка, Станіслава Ігнатюка.

Вчені-винахідники отримали європейський патент

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу вже віддавна славиться своїми талановитими вченими-винахідниками. Свідченням цього є численні нагороди, різноманітні премії, патенти.

Малі зміни – вагомі результати

21 вересня 2016 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відкрило свої двері Наукове Містечко «Нова енергія» (http://newenergy.if.ua) - багатоцільовий майданчик для освіти, спільної роботи, експозицій.

Вітаємо доцента ІФНТУНГ Романа Біщака з присудженням премії Президента України для молодих вчених 2016 року

Колектив Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу щиро вітає доцента кафедри зварювання конструкцій та відновлення деталей машин Романа Біщака з присудженням премії Пре

Міжнародна виставка ”НАФТАГАЗЕКСПО-2016”

8-10 листопада 2016 року в Києві у “Міжнародному виставковому центрі” на Броварському проспекті відбулася міжнародна виставка ”НАФТАГАЗЕКСПО-2016”. Наш університет представляла делегація в складі Мандрика О.М. (проректор з науково-педагогічної роботи), Витязя О.Ю. (к.т.н., доцент, директор інституту "Нафтогазова інженерія"), Омельченка В.Г.