Інші

Анна Павліон: «Газовидобуток – одна з найбільш перспективних та інноваційних галузей в нашій країні»

Як стати зіркою ІТ

Сьогодні робота в галузі ІТ стала синонімом успіху.

Успіх – синонім «Надії»

Адже йдеться про сімейну компанію «NADIYA», добре знану не тільки на Івано-Франківщині, але й далеко за її межами.

ІФНТУНГ долучається до створення Футбольної академії Прикарпаття

Угоду про створення такої структури було підписано сьогодні в стінах Івано-Франківської міської ради.

Попереду на вас чекає успіх!

У давнину люди вважали це диво природи проявом божественної сили й називали

Щастя любити свою роботу

Пандемія COVID-19 боляче вдарила по ринку праці в усьому світі, забираючи не лише людські життя, але й добробут:

Як стартувати в професії

У такій ситуації щороку опиняються тисячі випускників середніх шкіл. Двері дитинства зачиняються, а попереду - роздоріжжя, на якому маєш знайти свій і тільки свій шлях. А спробуй його вибрати! Спробуй зробити правильний перший крок, який задає напрямок, - визначся, ким хочеш бути.

Як стати успішним підприємцем з подачі служби зайнятості?

Своїм досвідом з гостями інтерактивної зустрічі «Бібліотека живої книги. Історія успіху. Мотивація. Підтримка.

Турнір пам’яті захисника України

У борцівському залі спорткомплексу ім. А. П. Гемби Івано-Франківського  національного технічного університету нафти і газу розпочався ІV Всеукраїнський турнір з вільної боротьби за міжнародною участю серед юнаків 2006-2007 р.н., 2009-2011 р.н.

Обговорення нової освітньої програми

Запрошуємо всіх зацікавлених осіб до оговорення нової освітньої програми "Інформаційні системи та технології" за спеціальністю 126 "Інформаційні системи та технології" для рівня вищої освіти магістр. Ознайомитися із змістом програми можна за посиланням.

Освітньо-професійна програма орієнтована на набуття студентами  професійних знань, умінь та навичок для успішного здійснення діяльності в сфері інформаційних систем та технологій.