Інші

Спартакіада «Бадьорість та здоров’я – 2017»: колектив ІФНТУНГ продемонстрував гідну фізичну підготовку

26-27 жовтня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу пройшла Спартакіада «Бадьорість та здоров’я» серед професорсько-викладацького складу, навчально-допоміжного персоналу структурних підрозділів та профбюро університету, присвячена 50-ій річниці ІФНТУНГ.

Випускники 1967 року відвідали рідну alma mater

Івано-Франківський національний технічний університет нафти  і газу відвідали випускники спеціальності ТРНГ (сьогодні – ВНГ та НБ) 1967 року.

Спортсмени ІФНТУНГ принесли перемогу обласній команді на VII Всеукраїнських літніх Іграх серед ветеранів

8-9 липня 2017 року в Києві відбулись VII Всеукраїнські літні Ігри з легкої атлетики серед ветеранів пам'яті М. М. Баки.

Інженерно-екологічний інститут взяв участь у Всеукраїнському Дні Дій в Івано-Франківську

Червень 2017 року видався надзвичайно плідним для екологів України – в 11 містах, серед яких й Івано-Франківськ, відбувся День Дій «Від слів до дій!» в рамках програми «Міста для життя» (

Заради порятунку людського життя

14 червня 2017 року у Всесвітній день донора крові курсанти та викладачі

До Дня міста ІФНТУНГ популяризував науку та освіту

7 травня 2017 року в рамках традиційного святкування Дня міста Івано-Франківська відбулось багато масових заходів з різними локаціями, до яких мали чудову нагоду долучитися містяни та гості міста.

Зустріч з представниками благодійного фонду «Карітас УГКЦ - Івано-Франківськ»

11 квітня  у  Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулася зустріч студентів  з представниками благодійного фонду "Карітас УГКЦ - Івано-Франківськ  ". Метою цього заходу  було підвищення рівня проінформованості про небезпеки та ризики злочинів, пов'язаних з торгівлею людьми.

Методичний семінар вчителів економіки шкіл міста

29 березня 2017 року у приміщенні Центру розвитку підприємництва «Бізнес-інкубатор» Інституту економіки та управління у нафтогазовому комплексі ІФНТУНГ відбувся навчально-методичний семінар вчителів економіки шкіл міста Івано-Франківська на тему: «Використання проблемних і творчих завдань на уроках економіки як засіб розвитку ключових компетентностей учня».