Інші

Науковці ІФНТУНГ долучились до вирішення проблем регулювання доступу до нафтогазоносних надр

Науковці Івано-Франківського технічного університету нафти і газу взяли — проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Карпаш М.О. та завідувач кафедри видобування нафти і газу, проф. Кондрат О.Р. взяли участь у тематичному засіданні круглого столу «Регулювання доступу до нафтогазоносних надр».

Викладачі ІФНТУНГ взяли активну участь в організації фестивалю "Каскад-Фест"

Нещодавно у Івано-Франківську на території ЗОШ № 25 відбувся фестиваль "Каскад-Фест" за ініціативи мешканців мікрорайону "Каскад" та підтримки міської влади.

ІФНТУНГ і Держенергоефективності спільно працюватимуть над підвищенням енергетичної ефективності будівель

На сьогодні вирішення питань енергозбереження та енергоефективності є одним з першочергових в країні. Зазначимо, що в Україні третина кінцевої енергії споживається будинками. З точки зору енергоспоживання - це найбільший сектор національної економіки.

Фахівці ІФНТУНГ навчають розробляти та впроваджувати сталий енергетичий розвиток в ОТГ

Фахівці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу спільно з Агенцією розвитку ОТГ Прикарпаття за підтримки Програми U-LEAD з Європою розпочали реалізовувати проект з розвитку енергоефективності у об’єднаних територіальних громадах області.

ІФНТУНГ активно сприяє розвитку ОТГ Прикарпаття

Делегація від Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Мандрик Олег, завідувач кафедри менеджменту і адміністрування, проф. Полянська Алла, доц. Вербовська Леся, доц. Кулик Тетяна, доц.

Опубліковано третій Звіт ІПВГ України

Івано-Франківський національний технічний університет уже тривалий час підтримує Ініціативу прозорості видобувних галузей. З метою поширення у Івано-Франківській області інформації щодо Ініціативи прозорості видобувних галузей пропонуємо звіт ІПВГ України, що охоплює 2016 рік.

Викладача ІФНТУНГ відзначили на «Зеленій милі – 2018»

Студенти та викладачі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу долучились до  Всеукраїнського забігу «Зелена миля – 2018» серед студентської молоді, який відбувся 1 червня в Івано-Франківську. Акція, в якій взяли участь з півсотні учасників,  проходила у Центральному парку культури і відпочинку імені Тараса Шевченка.

Майбутнє твориться сьогодні!

У Науковому містечку "Нова енергія" 25 квітня відбулося загальноміське свято "Цікава фізика", на якому відзначено та нагороджено кращих учнів та вчителів закладів загальної середньої та професійно-технічної освіти міста.

Чудик Ігор Іванович — переможець у номінації "Науковець року"

Команда журналу "МІСТО" започаткувала щорічну незалежну премію "Визнання року", яка покликана підтримувати та популяризувати здобутки прикарпатців. Отримати нагороду мали можливість люди різних професій та сфер діяльності.

Привітання з Новим Роком

Вітаємо усіх викладачів та студентів  з прийдешнім Новим Роком.