Інші

Дати студентам можливість підготуватися до потреб ринку

15 листопада, в рамках співпраці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Івано-Франківського ІТ-кластера, на базі наукового містечка «Нова енергія» відбувся майстер-клас «One day in the life of the QC engineer».

Прозора енергетика: можливості та перспективи

Сьогодні в Науковому містечку «Нова Енергія» відбулась презентація результатів проекту USAID «Прозора енергетика». Експерти DiXi Group познайомили учасників із продуктами, створеними під час роботи над проектом.

ІФНТУНГ та ІТ-кластер готуватимуть фахівців відповідно до потреб ринку

У рамках співпраці Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу та Івано-Франківський ІТ-кластер розпочали сертифікатну програму «Курси Java».

Так, 8 листопада, в Науковому містечку «Нова Енергія» відбувся перший воркшоп «Java» для початківців у світі ІТ, які хочуть стати Java Developer.

У «Новій Енергії» стартував ІІ Всеукраїнський хакатон «STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі»

Сьогодні Наукове містечко «Нова Енергія» об'єднало у своїх стінах  на ІІ Всеукраїнському хакатоні «STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі» майже 50 учасників з різних населених пунктів України, які зібрались задля пошуку оптимальних шляхів зацікавлення учнів у вивченні STEM-предметів та виборі STEM-професій, без гендерних стереотипів.

Розвиток ІТ-сфери в Івано-Франківську: пропозиції науковців університету

Сьогодні, 8 листопада, ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, проф. Крижанівський Є.І. та проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Карпаш М.О.

На ювілей до друзів: 100 років Геологорозвідувальному факультету НТУ «Дніпровська політехніка»

Цими днями Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу вітав з великою подією – 100-літнім ювілеєм, Геологорозвідувальний факультет Національного технічного університету «Дніпровська політехніка». Це – надзвичайна подія у середовищі геологів та нафтовиків.

На відпочинок — в гори, у навчанні — до вершин!

Для слухачів курсів осіннього семестру 2018 року «Підприємництво для сталого розвитку»

Ознайомча екскурсія на завод LEONI

На початку жовтня керівництво компанії LEONI запропонувало кафедрі комп’ютеризованого машинобудування провести ознайомчу екскурсію для майбутніх випускників спеціальності 131 «Прикладна механіка» на заводі  в м. Коломиї. Компанія з виробництва кабелів та кабельних мереж рік тому відкрила нове виробництво кабельних мереж в  Коломиї. Основними напрямками холдингу LEONI є виробництво дроту і кабелю для різних сфер індустрії, виробництво джгутів, проводів та інших комплектуючих для автомобільної промисловості.

Страйк профспілок

В вівторок 9 жовтня 2018 р. відбудуться всеукраїнські протесні дії профспілки працівників освіти і науки України. Збір о 14:30 біля міської ратуші!

Страйк пфроспілок

У вівторок 9 жовтня 2018 р. відбудуться протесні дії профспілки працівників освіти і науки України. Збір о 14:30 біля міської ратуші.