Інші

Привітання з Новим Роком

Вітаємо усіх викладачів та студентів  з прийдешнім Новим Роком.

Врятуймо дитині життя!

Заради доброї справи – порятунку життя дитини, 7 грудня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу багато людей зібралось на благодійний концерт «Світ очима дітей».

Студент ІНГІ став чемпіоном Європи з кіокушин карате

Студент інституту нафтогазової інженерії  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Анатолій Журавель (ВНГ-14-1) вкотре посів І місце на змаганнях з кіокушин карате.

Спартакіада «Бадьорість та здоров’я – 2017»: колектив ІФНТУНГ продемонстрував гідну фізичну підготовку

26-27 жовтня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу пройшла Спартакіада «Бадьорість та здоров’я» серед професорсько-викладацького складу, навчально-допоміжного персоналу структурних підрозділів та профбюро університету, присвячена 50-ій річниці ІФНТУНГ.

Випускники 1967 року відвідали рідну alma mater

Івано-Франківський національний технічний університет нафти  і газу відвідали випускники спеціальності ТРНГ (сьогодні – ВНГ та НБ) 1967 року.

Спортсмени ІФНТУНГ принесли перемогу обласній команді на VII Всеукраїнських літніх Іграх серед ветеранів

8-9 липня 2017 року в Києві відбулись VII Всеукраїнські літні Ігри з легкої атлетики серед ветеранів пам'яті М. М. Баки.

Інженерно-екологічний інститут взяв участь у Всеукраїнському Дні Дій в Івано-Франківську

Червень 2017 року видався надзвичайно плідним для екологів України – в 11 містах, серед яких й Івано-Франківськ, відбувся День Дій «Від слів до дій!» в рамках програми «Міста для життя» (

Заради порятунку людського життя

14 червня 2017 року у Всесвітній день донора крові курсанти та викладачі

До Дня міста ІФНТУНГ популяризував науку та освіту

7 травня 2017 року в рамках традиційного святкування Дня міста Івано-Франківська відбулось багато масових заходів з різними локаціями, до яких мали чудову нагоду долучитися містяни та гості міста.