Міжнародна співпраця

Перспективи співпраці з AGH в рамках програми Eразмус+

В рамках візиту польської делегації з Краківської гірничо-металургійної академії ім. С. Сташіца (AGH) у складі професора Яна Зяї – координатора роботи з українськими студентами в AGH та п.

Ділимось досвідом з румунськими колегами!

З метою обміну досвідом у викладанні української мови доцент кафедри філології та перекладу Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Наталія Веселовська відвідала на запрошення української спільноти Мараморощини (Румунія) Український ліцей. Це – єдиний україномовний навчальний заклад Румунії.

Розвиток та інновації звучать голосом молоді

З 6 по 16 квітня в Норвегії (м.Берген, м.Осло)  діяла програма "Молоді підприємці - 2018"яку організувала

ІФНТУНГ підтримує заяву керівника МЗС України Павла Клімкіна

Висловлюючи солідарність у зв'язку з останніми подіями між Росією та Великою Британією, міністр закордонних справ України Павло Клімкін заявив про можливість прийняти в Україні працівників дипломатичної місії Великої Британії т

Семінар щодо можливостей розвитку партнерства між університетами України та США. 12-13.03.18

Американські Ради з міжнародної освіти та Київський центр EducationUSA, 12-13 березня 2018 року, проводили спеціальний семінар щодо можливостей розвитку партнерства між університетами України та США.
Захід проходив в офісі Американських Рад і проводився за підтримки Міністерства освіти і науки України та Посольства США в Україні.

Команда Наукового містечка здобула перемогу в ІІ етапі Програми «Кліматичні Інноваційні Ваучери»

Програма Кліматичних Інноваційних Ваучерів підтримує українських розробників дружніх до клімату технологій, підсилюючи їхні можливості до створення та реалізації інноваційних рішень в Україні та поза її межами. До кінця 2018 року програма Кліматичних Інноваційних Ваучерів, загальний бюджет якої становить 1 млн.