Міжнародна співпраця

Німецька служба академічних обмінів (DAAD) пропонує перспективні освітні програми

20 вересня 2018 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу за підтримки Центру міжнародного співробітництва ІФНТУНГ відбулась зустріч з керівником Інформаційного центру DAAD у Києві д-р Гізелою Ціммерманн.

Студентське відділення SPE ІФНТУНГ відзначили високою міжнародною нагородою

За високі показники в роботі, участь студентів у міжнародних конференціях та конгресах, організацію та проведення Міжнародного нафтогазового конгресу SPE в ІФНТУНГ та за підсумками роботи в 2018 році, студентське відділення SPE, яке функціонує при Інституті

Співпраця з китайськими партнерами: тісніші зв’язки та нові можливості

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу 12 вересня відвідала делегація з Китайської Народної Республіки, а саме з Університету нафтохімічних технологій провінції Гуандун (Guangdong University of Petrochemical Technology).

Проект " Україна – Норвегія": безкоштовний курс підприємництва для військовослужбовців

Сьогодні в Науковому містечку "Нова енергія" Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулось урочисте відкриття безкоштовної програми перепідготовки військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей в рамках міжнародного проекту

Campus France Ukraine: на що може розраховувати український студент у Франції?

Про систему вищої освіти Франції та стипендіальні програми для навчання українських студентів в університетах та вищих інженерних школах Франції, можливості якісного вивчення французької мови розповідали на зустрічі зі студентами, аспірантами та викладачами Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу координатор

В ІФНТУНГ відбувся Міжнародний семінар «Партнерство та співпраця – шлях до успіху»

Вже традиційно адміністрація та науковці з Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та Краківської гірничо-металургійної академії імені С. Сташица зустрічаються задля  поглиблення двосторонньої комунікації між науковцями партнерських навчальних закладів та пошуку шляхів поглиблення співпраці в науковій та освітній діяльності.

Німецькі та українські студенти поспілкувались у рамках міжуніверситетського заходу «Діалог молоді: змінюємо країни і світ»

Наукове містечко «Нова енергія» Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу стало платформою для молодіжного діалогу у рамках німецько-українського проекту «Forest Exchange II» за програмою «Німецько-українські зустрічі молоді» Фонду «Пам'ять, відповідальність, майбутнє».

Науковці ІФНТУНГ діляться пропозиціями щодо низьковуглецевого розвитку Європи

Науковці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу — проректор з науково-педагогічної роботи, проф. Карпаш М.О. та доц. Яворський А.В., перебували з офіційним візитом у м.Софія (Болгарія).

ІФНТУНГ долучився до новітнього освітнього "Шовкового шляху"

Делегація від Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (директор Центру міжнародного співробітництва Артур Воронич та заступник директора Центру міжнародної освіти

Азербайджанські науковці обирають ІФНТУНГ

Івано-Франківський національний технічний університет нафти  і газу вітає  у своїх стінах високого гостя – наукового співробітника та завідувача лабораторіями науково-дослідницького проектного інституту (НДПІ) «Нафтогаз» Державної нафтової компанії SOCAR Азербайджанської Республіки, доктора філософії