Міжнародна співпраця

Студенти ІФНТУНГ відвідали Краківську гірничо-металургійну академію ім. Сташіца

Навчання в університеті – це прекрасний період для кожної молодої людини, яка робить перші кроки в доросле життя, збагачений широкими перспективами, можливостями,  новими знаннями та знайомствами.

Аудитор організації IWCF зустрівся зі студентами ІФНТУНГ

За ініціативою Голови ради Молодих вчених Богдана Міщука відбулася зустріч студентів Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу з технічним аудитором організац

«Горизонт 2020»: секрети успіху

Як здобути мільйон? І бажано - у твердій валюті…

Нові знання та можливості

З 22 по 29 жовтня 2018 року провідний інженер Центру міжнародного співробітництва Салижин Г. С. бере участь в Міжнародному інформаційному тижні в рамках програми Еразмус+ в Сілезькому технологічному університеті.

Виконавчий продюсер AlJazeera зустрівся зі студентами ІФНТУНГ

Сьогодні в Науковому містечку "Нова Енергія" відбулась лекція виконавчого продюсера одного з найвідоміших телеканалів світу — AlJazeera Хатема Кхандіра на тему "Нафта й газ на Близькому Сході: факти та зміни".

Інформація щодо міжнародного молодіжного конкурсу

Інформація щодо міжнародного молодіжного конкурсу!!

В межах реалізації проекту Еразмус+   "Вищі навчальні заклади для молодіжного підприємництва" буде проведено Міжнародний молодіжний конкурс бізнес-ідей та проектів "StartUp-проект".

Для участі в конкурсі необхідно подати опис бізнес пропозиції та презентацію проекту (не більше, ніж 10 слайдів).

Кінцевий термін подання - 1 листопада 2018 р.

Вчені ІФНТУНГ обговорювали в рамках IV Українського газового форуму перспективи розвитку галузі

Обговорення перспектив співпраці  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу з нафтогазовими компаніями щодо практик, дуальної освіти, підготовки та перепідготовки фахівців для нафтогазової галузі відбулась в рамках IV Українського газового форуму, який проходив у Києві 11-12 жовтня цього року.

Горизонт 2020: крокуємо до мети

Директор Центру міжнародного співробітництва, керівник Національного контактного пункту за напрямом "Енергетика", доц. кафедри комп'ютерних систем і мереж Артур Воронич взяв участь у майстер-класі "Як підготувати пропозицію на конкурси програми "Горизонт 2020" з використанням інтерактивних методів".