Міжнародна співпраця

Студенти ІНГІ засвітились на Міжнародному студентському конгресі в Румунії

Кращі студенти Інституту нафтогазової інженерії, активні члени студентського відділення SPE в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу – Токач Едуард (гр.НІ-16-2), Пилипчук Святослав  (гр.ПС-15-1), Волошенко Олександр (гр. ПС-15-1) взяли участь у роботі Міжнародного студентського конгресу SPE «Constantin Gh.

Новітні наукові розробки глобалізованого світу

У IV Міжнародній науковій конференції з теплотехніки та механіки рідини (TFEC) у Лас-Вегасі (США), організованій Американським товариством теплотехніки та механіки рідини  (ASTFE), взяв участь член товариства, професор, завідуючий кафедрою відновлюваної енергетики, енергоефективних споруд та інженерних мереж Івано-Франківського національного технічного уніве

Creative Spark: Як розповісти світові про свої ідеї за 60 секунд?

23 квітня у рамках програми Creative Spark в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбувся семінар-тренінг щодо участі в конкурсі The Big Idea Challenge 2019.

Через комунікацію до успіху!

Доцент школи бізнесу та економіки UIT Арктичного університету Норвегії Борд Борч Брьондлунд Міхальсен втретє завітав до Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу в ра

Проект CONTENT представлено як приклад успішної реалізації ідеї!

Минулого тижня відбулась Міжнародна заключна конференція програми «Угорщина–Словаччина–Румунія–Україна» (HUSKROUA) на 2007-2013 рр. У її роботі взяли участь понад 150 представників національних, регіональних та місцевих органів влади чотирьох країн, а також отримувачі грантів - бенефіціари з державного та приватного секторів.