Міжнародна співпраця

ІФНТУНГ сприяє впровадженню ефективних екологічних технологій на Івано-Франківщині

3 січня 2017 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулась робоча нарада представників КП «Івано-Франківськводоекотехпром», Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, Національного університету «

Зимова школа «Енергоефективність.Управління міжнародними проектами - від теорії до практики»

21-25 листопада 2016 року асистент кафедри енергетичного менеджменту і технічної діагностики Попович Ольга брала участь в навчальних тренінгах «Зимової школи «Енергоефективність.Управління міжнародними проектами - від теорії до практики» в рамках програми Горизонт 2020 для спеціалістів в сфері енергетики для країн східного партнерства IncoNet, які проходили у Відні (Австрія).

Науковці ІФНТУНГ взяли участь у навчальному семінарі "Горизонт 2020" та брокерському заході Energy Networking4Innovation

29-30 листопада 2016 року в Братиславі (Словаччина) відбулись навчальний семінар в рамках програми "Горизонт 2020" для спеціалістів в сфері енергетики та брокерський захід Energy Networking4Innovation, в якому взяв участь завідувач відділу міжнародних зв'язків, керівник НКП "Безпечна, екологічно чиста та ефективна" Артур Вор

Інфодень-тренінг "Горизонт 2020 можливості участі в 2017р.", 16/11/2016

16 листопада 2016 в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу в Науковому містечку "Нова енергія" проходив Інформаційний день-тренінг "Горизонт 2020: Можливості участі у 2017р.", який був організований Національний контактним пунктом "Безпечна, екологічно чиста та ефективна енергетика" за підтримки Міністерства освіти і науки України та проекту InnoverEAST.

Студенти ІФНТУНГ пройшли ознайомчу практику в Університеті Нафти і газу в м. Плоєшті (Румунія)

З 30.10.2016 по 04.11.2016 делегація студентів інституту інженерної механіки  університету  в складі Романа Дмитріва, Ірини Вовк, Арсена Іванчука та Володимира Дворника (група НО-13-1) під керівництвом асистента кафедри нафтогазового обладнання

Перспективи європейських дипломів

Вже кілька років кращі студенти ІФНТУНГ навчаються в Краківській гірничо-металургійній академії ім. С. Сташіца (AGH). Після навчального року у польському вузі українські студенти здають магістерський іспит і захищають магістерську роботу, написану польською або англійською мовами.

17-19 жовтня 2016 р. в ІФНТУНГ проводилися тренінги присвячені темі програми Горизонт 2020 та інновацій

17-19 жовтня 2016 р. в Науковому містечку "Нова енергія" ІФНТУНГ пройшли тренінги, присвячені темі програми "Горизонт - 2020" та інновацій. Організатором тренінгів є НКП "Безпечна, чиста та ефективна енергетика" за партнерства проекту InnoverEAST

Зустрічі з представником університету Кобе Гакуін (Японія)

14 вересня 2016 р. в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулась зустріч з доцентом факультету економіки університету Кобе Гакуін (Японія) Йошіхіко Окабе.

Зустріч партнерів в рамках проекту NEFESIE

NEFESIE

9 вересня 2016р. у рамках проекту "Національна освітня інфраструктура удосконалення інноваційної та підприємницької діяльності ІТ-студентів" (NEFESIE) відбулась робоча зустріч партнерів зі Швеції та учасників з Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. Директор інституту інформаційних технологій І.І.