Міжнародна співпраця

Литовська делегація в гостях у ІФНТУНГ

До Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу завітали представники Університету Вітовта Великого (м.Каунас, Литва). Литовська делегація у складі декана факультету природничих наук Університету Вітовта Великого С.

ІФНТУНГ на шляху до інтернаціоналізації вищої освіти!

Процес глобалізації та стрімкий розвиток новітніх інформаційних технологій сприяли становленню основного напряму розвитку вищої освіти в усьому світі – інтернаціоналізації. Поглибити свої знання з інтернаціоналізації навчального процесу зібрались представники двадцяти одного закладу вищої освіти  з різних куточків України на Академії лідерства з інтернаціоналізації.

Чергові плоди співпраці з Норвегією

Люди, які повернулись з війни, часто шукають своє нове місце у цивільному житті. І допомогти їм у цьому - це обов'язок кожного з нас!

ERASMUS+ розширює перспективи

Нещодавно в Технологічно-гуманітарному університеті ім. Казимира Пуласького (м. Радом, Польща) відбувся інформаційний семінар для представників партнерських вузів в рамках проекту ERASMUS + ACTION KA107 PROJECT 2018/19.

Перші кроки реалізації проєкту EnyMSW

Відповідно до плану проєкту транскордонної співпраці «Відновлення енергії з твердих побутових відходів (ТПВ) з використанням технологій теплового перетворення в транскордонному регіоні (EnyMSW)» у м. Пряшів (Словаччина) відбувся перший воркшоп, організований Технічним університетом в Кошице.

Якщо мета – досконалість

Презентація освітніх проєктів і можливостей від Британської ради відбулась в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу. Сьогодні в гостях у ІФНТУНГ –  координатор освітніх проєктів «British Council Україна»  Віта Світлична.

Університет готуватиме фахівців для нафтової компанії в Лівії

11 грудня Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу відвідали представники адміністрації лівійської компанії «Wahat Umm Algouzlan».

Як реалізувати власні бізнес-ідеї, граючи в LEGO?

В рамках програми Creative Spark та на запрошення Центру розвитку підприємництва «Бізнес-Інкубатор»

Іноземних студентів відзначили за активну участь в культурному житті Прикарпаття

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу уже віддавна вважається основним осередком навчання іноземних студентів на Прикарпатті. В університеті навчаються понад пів тисячі студентів з-понад 40 країн Європи, Азії й Африки. Адміністрація, викладачі та працівники університету намагаються приділяти значну увагу всебічному розвитку іноземних студентів.

Проєкт EnyMSW в дії!

Координатор проєкту «Відновлення енергії з твердих побутових відходів з використанням технологій теплового перетворення в транскордонному регіоні» (EnyMSW) від Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, проректор з науково-педагогічної роботи Максим Карпаш взяв участь у першій робочій зустрічі партнерів, яка відбулась в Північному університетськом