Міжнародна співпраця

Доступно про проривне бізнес планування для слухачів проєкту «Норвегія - Україна»

30 червня відбувся практичний вебінар на тему «Модель Бізнес Канви - проривне бізнес планування» для слухачів проєкту «Норвегія - Україна», UKR - 20/002 (NUPASS) «Норвегія-Україна. Професійна адаптація.

В ІФНТУНГ працюють над створенням системи моніторингу споживання енергетичних ресурсів для будівель університету

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу з жовтня 2019 року реалізовує проєкт «Транскордонна мережа енергетично сталих університетів» (NET4SENERGY), який націлений, в першу чергу, на те, щоб навчити провідні університети транскордонного регіону HUSKROUA ефективно управляти енергетичними ресурсами на інституційному р

Знайти себе

Вже 17 років Норвегія допомагає гідно знайти себе у цивільному житті звільненим у запас українським військовослужбовцям і членам їхніх родин в рамках  проєкту «Україна-Норвегія», який за цей час став наймасштабнішим на території України.

За підтримки USAID ІФНТУНГ готуватиме фахівців для сфери відновлюваної енергетики України

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу виграв ґрант від USAID Проєкту енергетичної безпеки на впровадження нової бакалаврської програми з інженерії відновлюваної енергетики. Днями обидві сторони в онлайн режимі підписали Ґрантову угоду і вже 10 червня приступили до реалізації проєкту.

Українсько-румунський проєкт транскордонного співробітництва: плани та перспективи

Сучавський університет «Штефана чел Маре» та Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу реалізовують у партнерстві Проєкт «Розвиток транскордонного співробітництва щодо популяризації об’єктів історичної та культурної спадщини на транскордонній території Румунії й України» – HE-CROSS.

ІФНТУНГ продовжує роботу в рамках проєкту HUSKROUA/1702/6.1/0022

2 червня відбулась робоча онлайн-конференція в рамках проєкту HUSKROUA/1702/6.1/0022 «Регіональний центр навчання та моніторингу впливу електроустановок на навколишнє середовище – CRIMIGE», який фінансується Європейським Союзом в рамках програми транскордонного співробітництва Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2014-2020.

Нові міжнародні здобутки ІФНТУНГ в галузі охорони навколишнього середовища

Під таким заголовком з’явилась стаття на шпальтах обласної газети «Галичина» –  впливового  місцевого видання, яке власне цими днями святкує своє 30-ліття. У фокусі журналістських статей, репортажів та інтерв’ю завжди глибокі та цікаві теми, які хвилюють суспільство та до яких підходять завжди зважено, відповідально, солідно.

Net4sEnergy: науковці провідних ЗВО 4-х держав ділились досвідом з енергоефективності

Реалізація проєкту «Транскордонна мережа енергетично сталих університетів» (Net4sEnergy) передбачає низку заходів і дій, зокрема, створення власних планів дій із енергозбереження, пілотних установок на відновлюваних джерелах енергії із реальною економією для закладу, стажування студентів і викладачів університетів тощо.

Емоційний інтелект в умовах карантину: ІІ частина

У форматі вебінару та на просторах онлайн відбулась друга частина англомовного семінару з Емоційного Інтелекту, який успішно стартував 11  березня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу  за організації кафедри філології та перекладу та студентки ІІІ курсу Діани Бабій (ФІЛ-17-1), представниці випускників міста Івано-Франківськ

Співпраця між ІФНТУНГ та Краківською AGH: нові можливості

Про нові можливості співпраці між Івано-Франківським національним технічним університетом нафти і газу та Краківською гірничо-металургійною академією ім. С. Сташица йшлось в інтерв’ю ректора ІФНТУНГ Євстахія Крижанівського, яке вийшло у квітневому номері польської газети в Україні «Kurier Galicyjski».