Абітурієнти

Інженерно-екологічний інститут розвиває екологічну свідомість мешканців та гостей Івано-Франківська

Цьогорічна осінь в Івано-Франківську видалась щедрою на екологічні заходи. Це –  і Науковий пікнік (17.09.2017), і Каскад-Фест (24.09.2017), і  VI  Міжнародний екологічний форум  «Енергія  Змін 2017: Сила самоорганізації», який проходив з 6 по 8 жовтня.

Українська

ІФНТУНГ оптимізує навчальний процес дистанційними технологіями

15 червня 2017 року на базі Центру дистанційного навчання  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу   відбулось вручення сертифікатів розробникам електронних курсів з різних дисциплін та  свідоцтв про підвищення кваліфікації учасникам курсів з оптиміз

Українська

На допомогу абітурієнту: в ІФНТУНГ стартували дистанційні курси

25 лютого 2017 року при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу стартували курси з використанням дистанційних технологій з дисциплін: фізика, математика, українська мова та література, історія, географія.

Українська

В ІФНТУНГ стартують курси дистанційної підготовки абітурієнтів

1 лютого 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбулась презентація курсів дистанційної підготовки абітурієнтів з таких дисциплін: фізика, математика, українська мова та література, історія, географія.

Українська

Допомагаємо обрати майбутню професію

14 грудня 2016 року в Актовій залі НТБ Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся черговий ярмарок професій за організації Івано-Франківського міського центру зайнятості.

Українська

ІФНТУНГ відкриває двері для абітурієнтів 2017 року

11 грудня 2016 року під звуки гімну Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу у переповненій майбутніми абітурієнтами та їхніми батьками Актовій залі розпочався «День майбутнього студента – 2017».

Українська

Ярмарок кар’єри – 2016

 22 листопада 2016 року в Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся Ярмарок кар’єри «Вибирай професію – будуй своє майбутнє!» Організатори заходу – Івано-Франківський міський центр зайнятості та ІФНТУНГ, запросили учнів та вчителів загальноосвіт

Українська

ІФНТУНГ долучився до профорієнтаційного проекту «Місто професій – 2016»

10 вересня 2016 року Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу долучився до профорієнтаційного інтерактивного заходу для дітей до 18 років «Місто професій – 2016», який зібрав в Івано-Франківському міському парку імені Т. Г. Шевченка чимало охочих.

Українська

«Ми - надія твоя, Україно!»: до Міжнародного дня захисту дітей

31 травня 2016 року ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, академік НАН України Євстахій Крижанівський взяв участь у  святі-зустрічі кращої учнівської обдарованої молоді з керівниками обласної державної адміністрації, обласної ради, департаменту освіти, науки та молодіжної політики, науковцями вищих навчальних закладів та громадськістю

Українська