Абітурієнти

День майбутнього студента

Сьогодні Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу широко відкрив свої двері для гостей: «День майбутнього студента» зібрав у його стінах  старшокласників, які саме розмірковують над вибором майбутньої професії. Ким бути? Як не помилитися з вибором життєвого шляху? Який фах допоможе стати потрібним на ринку праці?

Українська

Вступ 2019: стартував прийом заяв

Сьогодні, 10 липня, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу розпочалася вступна кампанія 2019 року. Конкурсний відбір здійснюється на освітні ступені бакалавра й магістра, у тому числі вступ передбачений на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

Українська

Все найкраще для майбутніх студентів!

Все найкраще для майбутніх студентів – один із основних принципів діяльності Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу. За ініціативи першого проректора, проф.

Українська

Де брати молодих ефективних управлінців?

«Не інакше, як школити їх з нашої талановитої молоді, дати їй шанс показати себе у будівництві держави, процесах децентралізації, в органах державної влади та самоврядування й, головне, не нити, що у нас не така молодь», – зазначив у вітальному слові до учасників олімпіади з публічного управління та адміністрування директор

Українська

Кращі учні "Школи успіху" обирають ІФНТУНГ!

В рамках реалізації освітнього проекту "Школа успіху" Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу сьогодні, 1 листопада, відвідали майже півсотні кращих учнів Калуського району.

Українська

Для вступу найкращі обирають ІФНТУНГ!

Вибір закладу вищої освіти для абітурієнта ─ справа важка та відповідальна. Для того, щоб її полегшити та допомогти майбутньому студенту, університети проводять Дні відкритих дверей.

Українська

В ІФНТУНГ стартувала вступна кампанія 2018 року

Сьогодні, 12 липня, в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу розпочалася вступна кампанія 2018 року. Конкурсний відбір здійснюється на освітньо-кваліфікаційні рівні бакалавра й магістра, у тому числі вступ передбачений на базі освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста.

Українська

Інженерно-екологічний інститут розвиває екологічну свідомість мешканців та гостей Івано-Франківська

Цьогорічна осінь в Івано-Франківську видалась щедрою на екологічні заходи. Це –  і Науковий пікнік (17.09.2017), і Каскад-Фест (24.09.2017), і  VI  Міжнародний екологічний форум  «Енергія  Змін 2017: Сила самоорганізації», який проходив з 6 по 8 жовтня.

Українська

ІФНТУНГ оптимізує навчальний процес дистанційними технологіями

15 червня 2017 року на базі Центру дистанційного навчання  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу   відбулось вручення сертифікатів розробникам електронних курсів з різних дисциплін та  свідоцтв про підвищення кваліфікації учасникам курсів з оптиміз

Українська

На допомогу абітурієнту: в ІФНТУНГ стартували дистанційні курси

25 лютого 2017 року при Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу стартували курси з використанням дистанційних технологій з дисциплін: фізика, математика, українська мова та література, історія, географія.

Українська