В ІФНТУНГ студенти влаштували танцювальний флешмоб у вишиванках

17 травня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу студенти відзначили День вишиванки танцювальним флешмобом, який традиційно відбувається вже другий рік поспіль в стінах університету.

Центр культури та дозвілля студентів ІФНТУНГ вшанував матерів святковим концертом

11 травня 2017 року в актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся святковий концерт «Спасибі, мамо!» до Дня матері, ініційований та організований Центром культури і дозвілля студентів (директор – Заслужений працівник кул

Іноземні студенти ІФНТУНГ долучились до міського проекту «Писанкарство»

Напередодні Великодніх свят студенти-іноземці підготовчого відділення Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу долучилися до проекту «Писанкарство», який не перший рік триває в Івано-Франківську. Студенти з Камеруну, Кот-д’Івуару, Іраку, Нігерії, Гани, Еквадору й ін.

Відкритий кубок КВН «ІФНТУНГ збирає друзів-2017»

4 квітня 2017 року в приміщенні актової зали  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся найвеселіший та найпопулярніший серед студентства захід – Відкритий кубок КВН «ІФНТУНГ збирає друзів-2017» з нагоди 50-ої річниці університету.

Шевченківський вечір в ІФНТУНГ

15 березня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу   відбулася літературно-музична композиція «В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля», організований Центром культури та дозвілля студентів (директор – Заслужений працівник

Цікавий літопис: Як народився університетський гімн «Марш нафтовиків»

Жоден важливий масовий захід в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу не відбувається без енергійного університетського гімну «Марш нафтовиків».

До ІФНТУНГ завітали колядники

Незмінною традицією Новорічно-Різдвяних свят в Україні є колядування.