Іноземні студенти ІФНТУНГ долучились до міського проекту «Писанкарство»

Напередодні Великодніх свят студенти-іноземці підготовчого відділення Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу долучилися до проекту «Писанкарство», який не перший рік триває в Івано-Франківську. Студенти з Камеруну, Кот-д’Івуару, Іраку, Нігерії, Гани, Еквадору й ін.

Відкритий кубок КВН «ІФНТУНГ збирає друзів-2017»

4 квітня 2017 року в приміщенні актової зали  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся найвеселіший та найпопулярніший серед студентства захід – Відкритий кубок КВН «ІФНТУНГ збирає друзів-2017» з нагоди 50-ої річниці університету.

Шевченківський вечір в ІФНТУНГ

15 березня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу   відбулася літературно-музична композиція «В своїй хаті своя й правда, І сила, і воля», організований Центром культури та дозвілля студентів (директор – Заслужений працівник

Цікавий літопис: Як народився університетський гімн «Марш нафтовиків»

Жоден важливий масовий захід в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу не відбувається без енергійного університетського гімну «Марш нафтовиків».

До ІФНТУНГ завітали колядники

Незмінною традицією Новорічно-Різдвяних свят в Україні є колядування.

Переможці конкурсу талантів отримали заслужені нагороди

22 листопада 2016 року в Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету відбувся гала-концерт конкурсу талантів серед студентів університету «Star Time». Творчий конкурс, де мистецько здібні студенти можуть продемонструвати свої  таланти, проводиться в стінах ІФНТУНГ щорічно.

Міжнародний день перекладача 2016

Вже стало хорошою традицією для студентів та працівників Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу 30 вересня святкувати Міжнародний день перекладача. Людей, у чиї обов'язки входить здійснення різних видів перекладу, усією планетою стали вшановувати лише 25 років тому.

Поетичні вершини професора Василя Мойсишина

13 жовтня 2016 року в Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся творчий вечір поета, ученого, голови Івано-Франківського осередку Наукового товариства імені Тараса Шевченка, завідувача

В університеті стартував VІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

На початку жовтня у фойє Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулось урочисте відкриття VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка «Не згубіть Україну свою», яке підготувала