Конференція

Традиції. Новітність. Майбутнє – головні теми Міжнародної науково-практичної конференції «Архітектура і дизайн»

Актуальні проблеми  досліджень у галузі архітектури та містобудування, теорії та історії архітектури і реконструкції забудов та сучасного містобудування  стали головною темою Міжнародної науково-практичної конференції «Архітектура і дизайн. Традиції. Новітність.

Відбулася I Міжнародна науково-практична веб-конференція молодих учених та студентів «Техніка і прогресивні технології у нафтогазовій інженерії – 2018»

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу 17-19 вересня відбулась Міжнародна науково-практична веб-конференція молодих учених та студентів «Техніка і прогресивні технології у нафтогазовій інженерії – 2018». Захід проведено з ініціативи голови Ради молодих вчених університету, доцента кафедри видобування нафти і газу Міщука Б.М.

Міжнародна науково-практична конференція Архітектура і дизайн. Традиції. Новітність. Майбутнє

Міжнародна науково-практична конференція

Архітектура і дизайн. Традиції. Новітність. Майбутнє

18-20 жовтня 2018 р.

Міжнародна міждисциплінарна конференція «Текст у медіакультурному просторі» об’єднала «фізиків» і «ліриків»

Сьогодні, 11 травня, в Івано-Франківському національному технічномууніверситеті нафти і газу розпочалась Міжнародна міждисциплінарна науково-практична конференція «Текст у медіакультурному просторі».

ІІ Міжнародна науково-технічна конференція МАШИНИ, ОБЛАДНАННЯ І МАТЕРІАЛИ ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ ВІТЧИЗНЯНОГО ВИДОБУТКУ НАФТИ і ГАЗУ PGE – 2018 (Секція В)

26 квітня 2018 року на Кафедрі транспорту і зберігання нафти і газу відбулося засідання секції "Новітні технології, обладнання та матеріали для діагностування та ремонту трубопроводів і крнструкцій" в рамках ІІ Міжнародної науково-технічної конференції МАШИНИ, ОБЛАДНАННЯ І МАТЕРІАЛИ ДЛЯ НАРОЩУВАННЯ ВІТЧИЗНЯНОГО ВИДОБУТКУ НАФТИ і ГАЗУ PGE – 2018.

Науково-технічна конференція студентів 2017-2018 н. р. (м. Івано-Франківськ, 2017).

19 квітня 2018 року відбулася ХХХ науково-технічна конференція студентів  2017-2018 н.р., секція трубопровідного транспорту нафти і газу.

ІКГ’55

2018 рік - 55 років від початку роботи кафедри Інженерної та комп’ютерної графіки.