Конференція

Викладачі кафедри обліку і аудиту — учасники IFRS Forum: «На шляху до якісної звітності за МСФЗ»

Вчора, 12 квітня, у залі засідань Львівської міської ради відбувся регіональний тематичний IFRS Forum Ukraine: «На шляху до якісної звітності за МСФЗ».

«Молодь змінить Україну!»

Кращі студенти Інституту економіки та управління в нафтогазовому комплексі (Потьомкіна Наталя, Хома Рената, Іваночко Катерина, Танчак Дмитро) 30 березня взяли участь у конференції наукової молоді «Економічне майбутнє України». Захід присвячений питанню формування нової економічної політики та плеканню п

Наші викладачі — учасники Першого українського форуму міжнародної освіти

У головному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка 22-23 березня відбувається важлива подія — Перший український форум міжнародної освіти. Захід організований Українським державним центром міжнародної освіти, який працює при Міністерстві освіти і науки України.

В ІФНТУНГ стартувала конференція молодих учених

У рамках відзначення 50-річчя ІФНТУНГ 15 листопада 2017 року стартував ще один науковий форум – VI Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених «Методи та засоби неруйнівного контролю промислового обладнання».

VIII міжнародна науково-технічна конференція пам’яті професора Ігоря Кісіля працюватиме над актуальними проблемами неруйнівного контролю і технічної діагностики

14 листопада 2017 в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу розпочала роботу 8-ма міжнародна науково-технічна конференція пам’яті професора Ігоря Кісіля «Сучасні прилади, матеріали і технології для неруйнівного контролю і технічної діагностики машинобудівного і нафтогазопромислового обладнання».

Архітектурні проекти ІАБіТ високо оцінили на міжнародному конкурсі

28 жовтня 2017 року завершив роботу XXVI Міжнародний огляд-конкурс дипломних проектів випускників архітектурних та дизайнерських спеціальностей вищих навчальних закладів України, який відбувався за організації Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

В ІФНТУНГ розпочав роботу Міжнародний паливний конгрес – 2017

25 жовтня 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу розпочав роботу Міжнародний паливний конгрес – 2017, який триватиме до 28 жовтня.

В ІФНТУНГ стартував міжнародний архітектурний конкурс

25 жовтня 2017 року в приміщенні обласного академічного музично-драматичного театру імені Івана Франка розпочав роботу XXVI Міжнародний огляд-конкурс дипломних проектів випускників архітектурних та дизайнерських спеціальностей вищих навчальних закладів України.