Зустріч

Відкрита лекція кореспондента AlJazeera — Хатема Кхандіра

Запрошуємо на відкриту лекцію кореспондента одного з найвідоміших телеканалів світу — AlJazeera — Хатема Кхандіра!

Тема лекції — "Нафтогазова промисловість на Близькому Сході як важливий фактор впливу на геополітичні процеси в світі"

Захід відбудеться — 22 жовтня

Час — 10:00 - 12:00

Місце — Наукове містечко "Нова Енергія" (м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська 15, ІФНТУНГ)

15 березня о 12:45, ІФНТУНГ: презентація книги «Майдан від першої особи. Регіональний вимір»

15 березня о 12:45, ІФНТУНГ (ауд. 04) відбудеться презентація книги «Майдан від першої особи. Регіональний вимір» : У 2 ч. Ч. 1. АР Крим – Луганська область / уклад.: О. Білобровець, Л. Бондарук, Т. Ковтунович, Т. Привалко [та ін.], відп. ред. Т. Привалко ; Укр. ін-т нац. пам’яті. – Київ : К. І. С., 2017. : іл.».

21.02 – Запрошуємо у «Просвіту» на творчу зустріч з нагоди Міжнародного дня рідної мови!

21 лютого 2018 року о 16.00 в НД  "Просвіта" відбудеться творча зустріч молоді, духовенства та інтелігенції краю з нагоди Міднародного дня рідної мови.

5 грудня 2017 року – презентація роботи СММ ОБСЄ в Україні

5 грудня 2017 року об 11.00 в конференц-залі науково-технічної бібліотеки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбудеться презентація роботи СММ ОБСЄ в Україні.

Івано-Франківське відділення Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні (з мандатом роботи на території Івано-Франківської, Закарпатської та Тернопільської областей) планує познайомити студентів ІФНТУНГ з діяльністю  СММ ОБСЄ в Україні, зокрема, в Західному регіоні.

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ РІДНОЇ МОВИ

Шановні викладачі, працівники, студенти!

Запрошуємо всіх охочих на зустріч молоді, духовенства та інтелігенції краю з нагоди МІЖНАРОДНОГО ДНЯ РІДНОЇ МОВИ та вшанування ГЕРОЇВ НЕБЕСНОЇ СОТНІ,

що відбудеться 21 лютого 2017 року о 16.00

за адресою: м. Івано-Франківськ, НД «Просвіта», вул. Грушевського, 18.

ВХІД ВІЛЬНИЙ

День активного студента 2016

6 жовтня в головному корпусі університету нафти й газу відбудеться щорічний захід «День активного студента 2016», організаторами якого є Спілка нафтогазових інженерів  (SPE) при ІФНТУНГ.

Мета заходу - сприяння підвищенню мотивації молоді до активної діяльності, участі в студентських і молодіжних організаціях.

Цього року в заході візьмуть участь:

Студентський парламент ІФНТУНГ

Профком студентів ІФНТУНГ

AIESEC

MBERIF Ukrainian-Canadian Business Centre

TEDxIvanoFrankivsk Women

SoloWay Dance Centre

Семінар - 24 лютого - «Залучення облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування у просування ініціативи ІПВГ в Івано-Франківській області»

У середу 24 лютого 2016 року на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбудеться семінар «Залучення облдержадміністрації та органів місцевого самоврядування у просування ініціативи ІПВГ в Івано-Франківській області», що організовується спільно з ГО «Бюро розвитку, іновацій та технологій».