Щиро вітаємо з професійним святом - Днем бухгалтера та аудитора

Колектив університету вітає всіх працівників бухгалтерії, викладачів, студентів кафедри обліку та аудиту з професійним святом!

Труд бухгалтера важкий -
Це усякий знає,
А тому уклін низький
Нині вам складаєм.
Зичим й далі так тримати
І в труді горіти,
Своєчасно подавати
Всі баланси й звіти.
Щоб були завжди здорові
Й вас не брала втома,
Щоб купалися в любові
На роботі й вдома!

Вітаємо з Днем Конституції України!

Вітаємо Вас із державним святом - Днем Конституції України! Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки.

Зі святом вас, дорогі співвітчизники!

Зі святом Трійці!

Вітаємо!

Найщиріші привітання Вам з прийдешніми святами! Миру, любові та добра Вам та Вашим рідним!

Шановна університетська спільното!

Найщиріші привітання Вам з прийдешніми святами від кафедр архітектурного проектування та основ архітектури! Миру, любові та добра Вам та Вашим рідним!

Вітаємо всіх захисників Вітчизни з Днем Збройних Сил України!

Вітаємо всіх захисників Вітчизни з Днем Збройних Сил України! Дякуємо нашим викладачам, працівникам, курсантам та студентам, які з честю і гідністю виконували та виконують свій громадянський і військовий обов’язок, мужньо протистояли та протистоять агресорам.

Бажаємо Вам мужності, сил, здoрoв’я, миру і спoкoю на всій українській землі!

Ректорат, профком

Вітаємо двох працівників ІФНТУНГ з високими державними нагородами!

Відповідно до Указу Президента України №398/2017, підписаного Петром Порошенком 1 грудня цього року, з нагоди 26-ї річниці підтвердження Всеукраїнським референдумом Акта проголошення незалежності України 1 грудня 1991 року за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю нагороджено двох працівників Івано-Франківського національного технічного

Вітаємо студентство! Долучись до Дня активного студента в ІФНТУНГ!

14 листопада 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу в рамках відзначення Дня студента студентське відділення міжнародної організації SPE та органи студентського самоврядування організували День активного студента.