Привітання Лілії Гриневич з Днем знань

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич привітала дошкільнят, школярів, учнів ПТНЗ, студентів, вчителів, вихователів, викладачів, батьків, дідусів та бабусь - усіх українців з Днем знань. Про це йдеться у вітальному відео, записаному в Міністерстві освіти і науки України з нагоди 1 вересня.

Вітаємо з Великоднем!

Адміністрація та профком університету бажає Вам провести ці Великодні свята в здоров’ї та радості у дружньому родинному колі. Оптимізму Вам та надії на краще майбутнє! Хай ця Великодня Неділя надихне вас на нові починання, процвітання і достаток, подаровані Божою благодаттю!

Вітаємо зі святом Весни

Хай пролісок перший дарує вам ніжність,

А сонце весняне дарує тепло,

У березні вітер несе хай надію

І щастя, і радість, і тільки добро!

З Днем Збройних сил України

Вітаємо наших славних військовослужбовців, ветеранів і новобранців, солдатів і офіцерів з Днем Збройних Сил України!

Бажаємо їм міцного фізичного здоров’я, успіхів надійних тилів, кохання, Божих благословень їм і їхнім родинам!

Ректорат, профком

З Міжнародним днем студента

17 листопада в Україні традиційно з 1999 року святкують Міжнародний день студента.

Шановні студенти!

Це свято об’єднує різні покоління студентів усього світу. Студентство в усі часи вважалось найбільш волелюбним та вільнодумним прошарком суспільства.

З ДНЕМ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ!

14 жовтня 2016 року, у день Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва країна відзначає День захисника України. В українській традиції Покрова тісно пов’язана з ідеями захисту від ворогів. Саме тому це свято увібрало в себе багаті і славні ратні традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Шановні освітяни! Щиро вітаємо Вас з професійним святом!

Учитель – одна з найдавніших професій, яка залишається однією з найшановніших і в наш час. Починаючи з 1994-го року це професійне свято – День вчителя, було визнано на міжнародному рівні і відзначається у світі щорічно 5-го жовтня. Незалежна Україна День працівників освіти відзначає згідно зі своїм новим законодавством традиційно, в першу неділю жовтня (Указ Президента України від 11-го вересня 1994-го року № 513/93 про «День працівників освіти»).