Вітаємо з Днем комп'ютерника та програміста!

З Днем програміста, майстри програм і забезпечень. Бажаємо Вам по життю бути запрограмованими тільки на щастя, на чудовий настрій та любов. Нехай розум завжди буде світлим, а мислення оперативним. Нехай усі робочі моменти будуть успішно завантажені та виконані, ніколи не вилітайте із загальної системи і завжди тримайте руку на пульсі мишки.

Щиро вітаємо з професійним святом - Днем бухгалтера та аудитора

Колектив університету вітає всіх працівників бухгалтерії, викладачів, студентів кафедри обліку та аудиту з професійним святом!

Труд бухгалтера важкий -
Це усякий знає,
А тому уклін низький
Нині вам складаєм.
Зичим й далі так тримати
І в труді горіти,
Своєчасно подавати
Всі баланси й звіти.
Щоб були завжди здорові
Й вас не брала втома,
Щоб купалися в любові
На роботі й вдома!

Вітаємо з Днем Конституції України!

Вітаємо Вас із державним святом - Днем Конституції України! Прийняття Основного Закону ознаменувало фундаментальне закріплення нашої незалежності, навіки закарбувало волю українського народу жити у власній суверенній, соборній державі. Конституція наголошує на абсолютній цінності людини, її життя і здоров'я, честі й гідності, недоторканності та безпеки.

Зі святом вас, дорогі співвітчизники!

Зі святом Трійці!

Вітаємо!

Найщиріші привітання Вам з прийдешніми святами! Миру, любові та добра Вам та Вашим рідним!

Шановна університетська спільното!

Найщиріші привітання Вам з прийдешніми святами від кафедр архітектурного проектування та основ архітектури! Миру, любові та добра Вам та Вашим рідним!

Вітаємо всіх захисників Вітчизни з Днем Збройних Сил України!

Вітаємо всіх захисників Вітчизни з Днем Збройних Сил України! Дякуємо нашим викладачам, працівникам, курсантам та студентам, які з честю і гідністю виконували та виконують свій громадянський і військовий обов’язок, мужньо протистояли та протистоять агресорам.

Бажаємо Вам мужності, сил, здoрoв’я, миру і спoкoю на всій українській землі!

Ректорат, профком