Від першого й до останнього подиху Вона – найрідніша у світі людина!

Від першого й до останнього подиху Вона – найрідніша у світі людина!

Свят в українському календарі багато, але одне з найтепліших – День Матері. Його відзначають в другу неділю травня, який вважається місяцем Пречистої Діви Марії.

Наше життя та все найшанованіше на Землі починається від Матері, освячується її мудрістю, любов’ю, милосердям і всепрощенням. І в цей день вся наша любов, ніжність, чуйність – Вам – Берегиням роду!

ПАМ’ЯТАЙМО!

Червоні маки нагадують кров, яку в жорстокій бійні Другої світової війни проливало людство, але символом жертв збройних конфліктів стали раніше – після Першої св

МНОГАЯ ЛІТА!

Вся університетська спільнота щиро вітає з ювілеєм завідувача кафедри вищої математики Інституту нафтогазової інженерії ІФНТУНГ, доктора технічних наук, професора Мойсишина Василя Михайловича!

6 грудня – День Збройних Сил України

За останні роки він набув для всіх нас особливого змісту. Адже з 1993 р. й до сьогодні наші Збройні Сили пройшли  тривалий і складний шлях: разом з усією країною вони долали комплекс «молодшого брата», успадкований від радянської мілітарної системи; разом з усією країною виживали не завдяки, а всупереч обставинам; разом з усією країною в найтяжчі часи максимально сконцентрувалися й зупинили ворожу агресію.

Крижанівський Євстахій Іванович удостоєний медалі НАПН України «Григорій Сковорода»

Ректор  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, кавалер ордена князя Ярослава Мудрого V ступеня, повний кавалер ордена «За заслуги», академік Національної академії наук України, Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, доктор технічних наук, професор Крижанівський Євс

Вітаємо з Всесвітнім днем архітектури!

Щороку в перший понеділок жовтня відзначають Всесвітній день архітектури. Свято приурочене всім працівникам цієї галузі, зокрема працівників інституту архітектури, будівництва та енергетики, є їхнім професійним торжеством. Воно об’єднує не тільки архітекторів, а й всіх небайдужих до цього великого мистецтва людей. До наших часів збереглося безліч красивих старовинних будівель, які можна побачити в багатьох містах нашої планети. Архітектори створюють надзвичайної краси будинки, комфортні для проживання й роботи, які також є окрасою міст.

Найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято засвідчує глибоку повагу народу до своєї духовної та освітньої спадщини, науки і культури, а також визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Вітаємо з Днем комп'ютерника та програміста!

З Днем програміста, майстри програм і забезпечень. Бажаємо Вам по життю бути запрограмованими тільки на щастя, на чудовий настрій та любов. Нехай розум завжди буде світлим, а мислення оперативним. Нехай усі робочі моменти будуть успішно завантажені та виконані, ніколи не вилітайте із загальної системи і завжди тримайте руку на пульсі мишки.