Вітаємо!

Сердечно вітаємо військовослужбовців, військових ветеранів, воїнів запасу, офіцерів і курсантів кафедри військової підготовки університету з нагоди свята – Дня захисника України та Козацької Покрови!

Це свято, встановлене відповідно до Указу Президента України № 806/2014 від 14-го жовтня 2014-го року в Україні з метою вшанування мужності і героїзму захисників незалежності і територіальної цілісності України, військових традицій та перемог українського народу, сприяння подальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві і на підтримку ініціативи громадськості, увібрало в себе багаті і славні традиції українського козацтва та уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

30 вересня – Всеукраїнський день бібліотек!

Традиційно словом «бібліотека» називається колекція книг або місце, де вони зберігаються. Сьогодні ж бібліотека сягнула далеко за межі свого традиційного визначення,  це – не лише книгозбірня, але й інформаційний, культурний й освітній заклад.

Привітання Лілії Гриневич з Днем знань

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич привітала дошкільнят, школярів, учнів ПТНЗ, студентів, вчителів, вихователів, викладачів, батьків, дідусів та бабусь - усіх українців з Днем знань. Про це йдеться у вітальному відео, записаному в Міністерстві освіти і науки України з нагоди 1 вересня.

Вітаємо з Великоднем!

Адміністрація та профком університету бажає Вам провести ці Великодні свята в здоров’ї та радості у дружньому родинному колі. Оптимізму Вам та надії на краще майбутнє! Хай ця Великодня Неділя надихне вас на нові починання, процвітання і достаток, подаровані Божою благодаттю!

Вітаємо зі святом Весни

Хай пролісок перший дарує вам ніжність,

А сонце весняне дарує тепло,

У березні вітер несе хай надію

І щастя, і радість, і тільки добро!