Університет вітає з ювілеєм!

Колеги, друзі й вихованці сердечно вітають доцента кафедри фізичного виховання і спорту Інституту гуманітарної підготовки та державного управління, майстра спорту міжнародного класу з вільної боротьби, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, заслуженого тренера України з вільної боротьби,  завідувача кафедри фізичного виховання та спорту ІФНТУНГ у 1989–2010 рр. Харитона Таймуразовича Марзаганова із славним 80-річним ювілеєм!

Вітаємо з ювілеєм!

Університетська спільнота  щиро вітає професора кафедри енергетичного менеджменту та технічної діагностики Інституту архітектури, будівництва та енергетики, доктора технічних наук, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, заслуженого діяча науки і техніки України, проректора з наукової роботи ІФНТУНГ у 2000 – 2017 рр. Олега Михайловича Карпаша із 70-річчям!

6 грудня – День Збройних Сил України

За останні роки він набув для всіх нас особливого змісту. Адже з 1993 р. й до сьогодні наші Збройні Сили пройшли  тривалий і складний шлях: разом з усією країною вони долали комплекс «молодшого брата», успадкований від радянської мілітарної системи; разом з усією країною виживали не завдяки, а всупереч обставинам; разом з усією країною в найтяжчі часи максимально сконцентрувалися й зупинили ворожу агресію.

Крижанівський Євстахій Іванович удостоєний медалі НАПН України «Григорій Сковорода»

Ректор  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, кавалер ордена князя Ярослава Мудрого V ступеня, повний кавалер ордена «За заслуги», академік Національної академії наук України, Заслужений діяч науки і техніки України, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, доктор технічних наук, професор Крижанівський Євс

Вітаємо з Всесвітнім днем архітектури!

Щороку в перший понеділок жовтня відзначають Всесвітній день архітектури. Свято приурочене всім працівникам цієї галузі, зокрема працівників інституту архітектури, будівництва та енергетики, є їхнім професійним торжеством. Воно об’єднує не тільки архітекторів, а й всіх небайдужих до цього великого мистецтва людей. До наших часів збереглося безліч красивих старовинних будівель, які можна побачити в багатьох містах нашої планети. Архітектори створюють надзвичайної краси будинки, комфортні для проживання й роботи, які також є окрасою міст.

Найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято засвідчує глибоку повагу народу до своєї духовної та освітньої спадщини, науки і культури, а також визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.

Вітаємо з Днем комп'ютерника та програміста!

З Днем програміста, майстри програм і забезпечень. Бажаємо Вам по життю бути запрограмованими тільки на щастя, на чудовий настрій та любов. Нехай розум завжди буде світлим, а мислення оперативним. Нехай усі робочі моменти будуть успішно завантажені та виконані, ніколи не вилітайте із загальної системи і завжди тримайте руку на пульсі мишки.

Щиро вітаємо з професійним святом - Днем бухгалтера та аудитора

Колектив університету вітає всіх працівників бухгалтерії, викладачів, студентів кафедри обліку та аудиту з професійним святом!

Труд бухгалтера важкий -
Це усякий знає,
А тому уклін низький
Нині вам складаєм.