Флешмоб

Година Землі 2018

Вже в одинадцяте в останню суботу березня - 24.03.2018 - буде проведена наймасовіша акція в історії людства - Година Землі.

Цього року захід буде проходити на Вічевому Майдані, початок о 20:30.

Насолодіться незабутнім fire show від театру вогню «Коли приходить ніч», послухайте акустичний концерт молодих виконавців, проведіть час в чарівній атмосфері та зробіть незабутнє фото з символом WWF-пандою!

Запрошуємо Вас взяти участь.

Запрошуємо на вишиваний флешмоб

17 травня о 14:15 годині в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу  відбудеться флешмоб(перед головним корпусом) університету, з нагоди Дня української вишиванки.

Запрошуємо приєднатися усіх охочих.

Запрошуємо долучитись до флеш-мобу "Вшануймо Шевченка"!

Кафедра філології та перекладу ІГПДУ запрошує до участі у Шевченківському флеш-мобі студентів, викладачів та працівників Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, який відбудеться 9 березня 2017 року

Фітнес-зарядка

Година Землі

Зараз наша планета стоїть на порозі великих та невідворотних змін. Тому вже багато років по всьому світу люди об’єднуються, щоб привернути увагу до проблем зміни клімату та збереження навколишнього середовища.

Саме тому 19 березня 2016 року о 20:30 більше сотні країн, понад 7 000 містечок та мегаполісів, безліч організацій та компаній разом зі свідомими людьми вимкнули світло на одну годину – Годину Землі.

Вимкнення світла – це символ занепокоєння за майбутнє нашої Планети та заклик до об’єднання задля збереження навколишнього середовища.

УКРАЇНСЬКИЙ ФЛЕШМОБ СТУДЕНТІВ ІФНТУНГ

Дорогі друзі, Студентському парламенту ІФНТУНГ цьогоріч 23 жовтня виповниться 10 років!

23 жовтня 2014 р. о 14:10 ми хочемо об'єднати молодих людей нашого міста у символ нашої любої країни - тризуб та урочисто проспівати гімн України у національному вбранні!

Щиро всіх запрошуємо 23 жовтня на площу перед центральним корпусом ІФНТУНГ! Одягайте вишиванки і долучайтесь до цього символічного флешмобу! Вкотре покажемо всім, що ми - українці і всім серцем любимо свою прекрасну Україну!

З повагою, Студентський Парламент ІФНТУНГ