Конференція

Круглий стіл "Публічно-приватні форми управління природними ресурсами в Україні"

Запрошуємо до участі у роботі круглого столу!

Державна установа "Інститут економіки природокористування та сталого розвитку Національної академії наук України" спільно з Інститутом економіки та менеджменту Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу організовують круглий стіл "ПУБЛІЧНО-ПРИВАТНІ ФОРМИ УПРАВЛІННЯ ПРИРОДНИМИ РЕСУРСАМИ В УКРАЇНІ".

ІФНТУНГ запрошує Вас взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-практичної конференції

«АВТОМАТИЗОВАНЕ УПРАВЛІННЯ БАГАТОВИМІРНИМИ ОБ’ЄКТАМИ НА ЗАСАДАХ ОБЧИСЛЮВАЛЬНОГО ІНТЕЛЕКТУ»,

присвячена 50-річчю кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій

Реєстрація учасників – 17.10.2018 з 9.00 до 10.50

Пленарне засідання – 17.10. 2018 об 11.00 (Конференц-зал науково-технічної бібліотеки)

"Women in Tech Summit": запрошуємо до участі!

Оргкомітет міжнародної конференції "Women in Tech Summit" запрошує до участі у заході студенток, аспіранток та жінок–молодих вчених Івано-Франківського національного технічного унвіерситету нафти і газу!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас до участі у науково-практичному семінарі!

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Запрошуємо Вас до участі у

науково-практичному семінарі

ГРАФІЧНА ОСВІТА У ЗАКЛАДАХ ВИЩОЇ ОСВІТИ: СТАН ТА ПЕРСПЕКТИВИ

19-21 вересня 2018 р.

Початок роботи - 20 вересня о 14.30

Напрями роботи семінару:

МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА ВЕБ-КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ УЧЕНИХ ТА СТУДЕНТІВ

ЗАПРОШУЄМО
взяти участь у
Міжнародній науково-практичній веб-конференції
молодих учених та студентів
“Техніка і прогресивні технології у нафтогазовій інженерії – 2018”
(17-19 вересня 2018р.)

5 вересня 2018 року о 10.00 – конференц-зал НТБ ІФНТУНГ

5 вересня 2018 року о 10.00

в конференц-залі науково-технічної бібліотеки Івано-Франківського національного технічного університету нафти  і газу відбудеться Міжнародний семінар «Партнерство та співпраця – шлях до успіху» науково-педагогічних працівників Факультету Буріння, нафти і газу Краківської гірничо-металургійної академії імені С. Сташица (Польща) та Інституту нафтогазової інженерії ІФНТУНГ.

Запрошуємо викладачів, студентів, аспірантів та всіх охочих!

Регіональна нарада-семінар з питань організації і проведення Вступу 2018

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу обрали осередком для проведення РЕГІОНАЛЬНОЇ НАРАДИ-СЕМІНАРУ З ПИТАНЬ ОРГАНІЗАЦІЇ І ПРОВЕДЕННЯ ПРИЙОМУ ВСТУПНИКІВ У 2018 РОЦІ ДО ЗВО!  Нарада відбудеться 20 червня об 11.00.

Участь у заході візьмуть проректори, відповідальні секретарі приймальних комісій від всіх ЗВО 5 областей Західної України: Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Закарпатської, Тернопільської.

11-12 травня – Запрошуємо до участі у Міжнародній міждисциплінарній науково-практичній конференції «ТЕКСТ У МЕДІАКУЛЬТУРНОМУ ПРОСТОРІ»

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Прикарпатський національний університ імені  Василя Стефаника

Інститут гуманітарної підготовки та державного управління

Кафедра філології та перекладу

ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ

Міжнародна науково-технічна конференція "НАФТОГАЗОВА ГАЛУЗЬ: ПЕРСПЕКТИВИ НАРОЩУВАННЯ РЕСУРСНОЇ БАЗИ"

Запрошуємо до участі у Міжнародній науково-технічній конференції “Нафтогазова галузь: Перспективи нарощування ресурсної бази”, яка відбудеться у Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу (м.