Конференція

ЕКОГЕОФОРУМ-2017. Актуальні проблеми та інновації

ЕКОГЕОФОРУМ-2017. Актуальні проблеми та інновації Запрошуємо Вас до участі в Міжнародній науково-практичній конференції «ЕКОГЕОФОРУМ-2017. Актуальні проблеми та інновації» до 50-річчя Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, яка відбудеться у місті Івано-Франківськ 22 – 25 березня 2017 р.

Форум "Нарощування видобутку вітчизняних нафти і газу: наука, технології, стандартизація та прозорість"

Форум наукової та виробничої спільнот нафтогазової енергетики України

вул. Карпатська, 15, м. Івано-Франківськ

17-19 жовтня 2016 року

ПРОГРАМА

Конференція в рамках "Транс’європейської школи з фізики високих енергій"

До уваги науковців та молодих вчених Прикарпаття.

Івано-Франківський національний технічний університет нафи і газу приймає конференцію в рамках "Транс’європейської школи з фізики високих енергій"

Програма конференції в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу:

9.30 – 10.00 Привітання

• Вітальне слово ректора Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу

SUMMER YOUNG SCIENTISTS FORUM - Літній форум молодих вчених

Ради молодих вчених України об'єднуються і запрошують молодих науковців, представників влади, бізнесу, громадськості і мас-медіа взяти участь у Форумі, що відбудеться 23-24 червня 2016 року у м. Одеса.

Метою Форуму є розвиток наукового молодіжного співтовариства як частини громадянського суспільства України, формування активного діалогу та обмін досвідом у контексті викликів, що формуються перед українськими молодими вченими відповідно до вимог часу.

Business Day у ІФНТУНГ

10 березня 2016 р. у Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу вперше відбудеться подія під назвою «Business Day: Business Case», організована Студентським парламентом ІФНТУНГ.

«Business Case» – це унікальне змагання, яке базується на розв’язанні бізнес-завдань та ситуацій. Студенти матимуть можливість спробувати свої сили у веденні бізнесу та отримати цінні поради від суддів, що оцінюватимуть рішення.