Конференція

УВАГА! Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених

19 – 20 листопада 2019 р. відбудеться VII Всеукраїнська науково-практична конференція студентів і молодих учених «Методи та засоби неруйнівного контролю промислового обладнання».

Міжнародна науково-технічна конференція "Нафтогазова енергетика – 2019"

Національна академія наук України

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу

Міжнародна науково-технічна конференція

"Нафтогазова енергетика – 2019"

Міжнародна науково-технічна конференція «Інноваційні технології в освіті»

Шановні колеги!

Міністерство освіти і науки України, Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Київський університет імені Бориса Грінченка, Національний університет водного господарства та природокористування запрошує взяти участь у Міжнародній науково-технічній конференції «Інноваційні технології в освіті»

Конференція проходитиме з 9-11 квітня 2019 року у м. Івано-Франківську у дистанційному форматі.

Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція «Економіко-управлінські аспекти трансформації та інноваційного розвитку галузевих і регіональних суспільних систем в сучасних умовах»

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас до участі у Всеукраїнській науково-практичній інтернет-конференції «Економіко-управлінські аспекти трансформації та інноваційного розвитку галузевих і регіональних суспільних систем в сучасних умовах», яка відбудеться 11-12 квітня 2019 року в м. Івано-Франківську.

Інформаційний лист

VІІІ Міжнародна науково-технічна конференція „Прогресивні технології у машинобудуванні”

Шановні колеги!

Івано-Франківський національний технічний університет  нафти і газу та Національний університет “Львівська політехніка”  запрошують Вас взяти участь у VІІІ Міжнародній науково-технічній конференції „Прогресивні технології у машинобудуванні”, яка відбуватиметься з 4 по 8 лютого 2019 р.

ТЕМАТИКА КОНФЕРЕНЦІЇ

III Міжнародна науково-технічна конференція "Актуальні проблеми відновлюваної енергетики, будівництва та екологічної інженерії"

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас і Ваших співробітників взяти участь в міжнародній/закордонній конференції:

7-9 Лютого 2019, Kельцe, Польща.
Напрямки секцій:
Актуальні проблеми  фізики та енергоефективності будівель”,
 „Актуальні проблеми  екології та інженеріїнавколишнього середовища”,
„Актуальні проблеми відновлюваної енергії”,
“Сучасна геодезія та ГІС”

9 грудня 2018 року - ЗАГАЛЬНІ ЗВІТНІ ЗБОРИ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОГО ОСЕРЕДКУ НАУКОВОГО ТОВАРИСТВА ІМ. ШЕВЧЕНКА

Президія Івано-Франківського осередку Наукового товариства

ім. Шевченка запрошує Вас взяти участь у Загальних звітних зборах, які відбудуться:

9 грудня (неділя) 2018 року

у Науково-технічній бібліотеці

Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу,

вул. Карпатська, 15.