Стипендіальна програма німецької економіки для України на 2019 рік

СТИПЕНДІАЛЬНА ПРОГРАМА НІМЕЦЬКОЇ ЕКОНОМІКИ ДЛЯ УКРАЇНИ

Оголошує набір студентів та випускників для проходження практики у Німеччині на 2019 рік

З Днем науки щиро вітаємо всіх науковців, викладачів, майбутніх вчених – студентів та аспірантів!

Шановні науковці, викладачі, майбутні вчені – студенти та аспіранти!

Вітаємо вас з Днем науки!

День науки – це свято людей творчої праці, діяльність яких є символом духовної свободи. До розвитку науки, ефективного використання результатів наукової діяльності, впровадження новітніх технологій задля економічного зростання держави чимало зусиль доклали й науковці нашого університету.

Тож бажаємо вам нових творчих успіхів! Хай найнеприступніші висоти Науки завжди підкоряються вам! Щастя, здоров’я, миру і добра!

Візит делегації з університету AGH в рамках програми Erasmus+

21 - 25 травня 2018 року в рамках святкування Дня Європи та в рамках виконання програми ЕРАЗМУС+ 2018 р. в ІФНТУНГ буде перебувати делегація з Краківської гірничо-металургійної академії імені С. Сташица (Польща).

Склад делегації:

Святкування Дня злуки Камеруну

Лекція "Професійні комунікації" від доцента школи бізнесу та економіки, UiT Арктичного університету Норвегії

Шановні студенти, аспіранти, викладачі та науковці запрошуємо відвідати Вас лекцію на тему:

Професійні комунікації (Professional communications)

Лекцію проводитиме:

Борд Борч Брёндлунд Міхальсен (Bård Borch Brøndlund Michalsen)
доцент школи бізнесу та економіки, UiT Арктичного університету Норвегії
(Associate Professor School of Business and Economics,  UiT The Arctic University of Norway )

Час проведення лекції: 12:45-14:05(IV пара), 18 травня 2018 року

Випускник ІФНТУНГ, всесвітньовідомий економіст — Роман Шеремета, прочитає лекцію у рідному університеті

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбудеться зустріч із колишнім студентом нашого університету, відомим українцем-економістом — Романом Шереметою, який прочитає лекцію на тему: "Наукові дослідження. Як публікуватися у відомих міжнародних журналах".