Оплачуване стажування від USAID Проєкту енергетичної безпеки

USAID Проєкт енергетичної безпеки оголошує набір на оплачуване стажування у таких галузях:

1. Газова сфера

2. Централізоване теплопостачання

3. Електрика

4. Відновлювана енергетика

5. Фінанси/Економіка

6. Ґендерна проблематика

7. Ґранти

З Днем молоді!

Вітаємо державних службовців з професійним святом!

23 червня в Україні відзначають День державної служби. Державна служба є реальним провідником ідей державності. Вона має бути правовою, чітко організованою, соціально-орієнтованою й ефективною. Від якості підготовки державних службовців значною мірою залежить майбутнє України.

Щиро вітаємо всіх державних службовців! Бажаємо виваженості, терпіння та мудрості у прийнятті рішень. Нехай кожен день Вашого життя буде радісним і щасливим, а родинне тепло та затишок допомагають у виконанні професійних обов’язків.

Підготовка, атестація енергоаудиторів

Якщо ви хочете пройти професійну підготовку з сертифікації енергетичної ефективності будівель та обстеження інженерних систем і в подальшому працювати з Фондом енергоефективності, звертайтеся в Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу. Зараз продовжується набір у групу з підготовки енергоаудиторів.

Вітаємо наших молодих вчених – стипендіатів Кабінету Міністрів України 2020!

Комітетом з Державних премій в галузі науки і техніки призначено 154 урядові стипендії відповідно до постанови від 10 червня 2020 р. № 4.

Пишаємося, що серед них – науковці нашого університету:

- Грицанчук Андрій Валентинович – кандидат технічних наук, доцент кафедри видобування нафти і газу.

- Бандура Андрій Іванович – доктор фізико-математичних наук, професор кафедри вищої математики.

З Днем журналіста!

Щиро вітаємо з професійним святом усю журналістську спільноту та працівників відділу інформації та зв`язків з громадськістю!

У цей святковий день дякуємо за плідну працю, спрямовану на формування позитивного іміджу університету!

Висловлюємо глибоку повагу до Вашої професії! До Вас, майстрів пера, завжди прислухаються, Вам довіряють і шукають Вашої підтримки!

ВІТАЄМО ІЗ ЗЕЛЕНИМИ СВЯТАМИ !

Вітаємо екологів ІФНТУНГ – фахівців широкого профілю у сфері захисту довкілля!

Всесвітній день охорони навколишнього середовища та День еколога, який під егідою ООН відзначають щороку 5 червня, підкреслює гостру необхідність у зміні відношення людини до природних ресурсів, залучає людський фактор до питання охорони довкілля. Сьогодні ми вітаємо з професійним святом всіх природоохоронців, які стоять на варті збереження та відновлення довкілля, працівників екологічних департаментів органів влади, представників екологічної громадськості, кожного, хто робить хоча б один крок на покращення стану довкілля.

Особливості проходження ЄВІ

Долучайтесь до прямої трансляції!

У четвер (28 травня) об 11:45 відбудеться пряма трансляція щодо реєстрації та особливостей проходження ЄВІ.

Зокрема, у фокусі уваги буде: пороговий бал, необхідний рівень знання англійської мови, основне при підготовці, процедура й умови проходження, пробне тестування тощо.

Перший проректор Олег Мандрик, секретар приймальної комісії ІФНТУНГ Ярослав Коваль і завідувачка кафедри англійської мови Іванна Озарко дадуть відповіді на найбільш поширені запитання.

Нагадуємо, що до кінця реєстрації на ЄВІ залишилося 9 днів!

УВАГА!!!! НАУКОВО-ТЕХНІЧНА БІБЛІОТЕКА ІНФОРМУЄ

Науково-технічна бібліотека нагадує про необхідність повернення літератури, взятої студентами на абонементах.

З метою уникнення можливого скупчення користувачів при підписанні обхідних листів та здачі літератури,  за кожним Інститутом закріплено конкретне місце обслуговування, враховуючи всі карантинні вимоги  (всього в бібліотеці п’ять таких пунктів обслуговування):

к. 11а (І пов.) - Інститут архітектури, будівництва та енергетики;

к. 11б (І пов.) - Інститут нафтогазової інженерії;