Оголошення

21 вересня 2016 року – День університету

Івано-Франківському національному технічному університету нафти і газу – 49 років.

З нагоди Дня народження  нашої alma mater, що завжди була і залишається  гідним уособленням славних традицій вітчизняної освіти й науки, запрошуємо працівників, студентів, гостей та усіх бажаючих до участі в урочистостях.

Програма заходів святкування Дня університету :

Презентація Програми імені Фулбрайта для студентів, аспірантів і викладачів

Шановні студенти, аспіранти і викладачі

Запрошуємо Вас відвідати презентацію програми можливостей, які надає Програма імені Фулбрайта для студентів, аспірантів і викладачів,

яка відбудеться 25 квітня в ауд. 02, поч. о 14:15

Галузі спеціалізації: гуманітарні та соціальні науки, точні, технічні та природничі дисципліни.

Програма ім. Фулбрайта оголошує наступні конкурси:

Міжнародний круглий стіл «Глобальна стратегія ЄС: Місце, роль і вклад України» відбудеться 24 квітня 2017 року у Києві.

Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні та Центр глобалістики «Стратегія ХХІ» висловлюють Вам свою глибоку пошану та запрошують взяти участь у круглому столі «Глобальна стратегія ЄС: Місце, роль і вклад України», який відбудеться 24 квітня 2017 року у Києві.

Програма підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників

Науково-дослідний інститут соціально-економічного розвитку (http://sried.in.ua) запрошує взяти участь взяти участь у Програмі підвищення кваліфікації наукових та науково-педагогічних працівників, яка відбудеться з 28 травня по 03 червня 2017 року

«Круглий стіл» на тему «Сучасні науково-методичні особливості підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 051 Економіка»

Оголошення

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у засіданні «круглого столу» на тему «Сучасні науково-методичні особливості підготовки здобувачів вищої освіти спеціальності 051 Економіка», яке відбудеться 21-22 квітня 2017р. у залі засідань Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, вул. Карпатська,15  (гол. корпус 3-ий поверх).

Початок роботи

ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт в галузі "Нафтова та газова промисловість”

27-30 березня 2017 року, відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 20.10.2016 р. №1266, в університеті пройде ІІ етап Всеукраїнського конкурсу-захисту студентських наукових робіт в галузі "Нафтова та газова промисловість”.

Відкриття конференції в аудиторії 7.101: 28.03.2017 р. о 10 00

Заключне засідання в аудиторії 7.101: 29.03.2017 р. о 09 00

Оргкомітет конференції

Тел. 0342-545114

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС «ВИДАТНІ УКРАЇНЦІ КАНАДИ»

Шановні студенти!

Запрошуємо у лютому-березні 2017 року взяти участь у конкурсі «Видатні українці Канади», ініційований канадсько-українською громадською організацією O.W.L. Open World Learning. Конкурс оголошено з нагоди святкування 125-річчя перших українських поселень у Канаді та 150-річчя Канади.

Засідання міжнародного оргкомітету з питань підготовки Українсько-Польських днів освіти, науки та інноватики

6-7 березня в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу відбудеться засідання міжнародного оргкомітету з питань підготовки Українсько-Польських днів освіти, науки та інноватики, які заплановано провести в квітні-травні поточного  року (дата уточнюється). В порядку денному заходу - підготовка нового проекту програми проведення Українсько-Польських днів.