Оголошення

Навчання та атестація зварників поліетиленових трубопроводів у спеціалізованих лабораторіях Краківського інституту нафти і газу

На основі вивчення передового вітчизняного та зарубіжного досвіду, кафедрою зварювання Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу започатковано навчання зварників пластмас із атестацією в Краківському інституті нафти і газу. В процесі навчання студенти опановують найсучасніші технології монтажу та зварювання поліетиленових газопроводів, а практичні та лабораторні заняття проводяться з використанням обладнання провідних світових фірм. Важливе значення надається вивченню нормативної документації ведення робіт як в Україні, так і в Євросоюзі.

START UP - ЦЕ ПРОСТО!

До 29 травня в Івано-Франківську триває конкурс проектів стартапів. Прекрасна нагода взяти участь і реалізувати свою креативну ідею!

Що потрібно для участі?

Світ має знати правду!

Актуальна інформація про петицію 89118 до Бундестагу Німеччини щодо визнання Голодомору геноцидом українського народу.

29 квітня цього року на веб-порталі німецького Бундестагу оприлюднено петицію щодо визнання Німеччиною Голодомору 1932-1933 років геноцидом українців.

За інформацією Секретаріату петиційної комісії німецького Бундестагу:

1. Підписати петицію може кожна особа, яка вважає справу важливою, незалежно від громадянства та країни проживання.
2. Підписувати можна не лише онлайн за лінком:

16 травня 2019 року 0 13.00 – інформаційна компанія «Право на державну службу» в ІФНТУНГ

16 травня 2019 року  – Всеукраїнська інформаційна компанія «Право на державну службу» в ІФНТУНГ

16.05 / 09.20 - флешмоб до Дня вишиванки

16 травня запрошуємо на святковий флешмоб до Дня вишиванки!

Час: 09.20- 09.35

Місце: перед головним корпусом ІФНТУНГ (вул. Карпатська, 15)

Програма:

Запрошуємо на урочисте відкриття навчальних курсів

Запрошуємо на урочисте відкриття навчальних курсів:

ЗАПРОШУЄМО В МУЗЕЙ!

Запрошуємо студентів, викладачів та всіх бажаючих відвідати музей Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, який знаходиться в Інноваційно-виставковому центрі (ВЦ-1, 2 поверх). Чудова нагода дізнатись про  багаторічну історію ІФНТУНГ, давно минулі й нещодавні події через низку тематичних експозицій.

Презентація магістерських програм та зустріч з роботодавцями

22.05.2019 о 14:00 в Інноваційно-Виставковому комплексі ІФНТУНГ (Наукове містечко «Нова Енергія») відбудеться презентація магістерських програм та зустріч з потенційними роботодавцями.

Магістерські програми започатковані та реалізовуються  на базі кафедри енергетичного менеджменту та технічної діагностики ІФНТУНГ.

ФОРМА НАВЧАННЯ: очна, заочна, дуальна, за програмою інституту післядипломної освіти

3 травня о 12.00 запрошуємо на відкриття виставки архітектурних проектів «Архітектура поза часом. Палац Потоцьких – минуле і майбутнє», яке відбудеться за адресою: м. Івано-Франківськ, вул Шпитальна, 5