Вітаємо з Днем геолога!

Щиро вітаємо викладачів, студентів та працівників ІФНТУНГ, які поєднали свої долі з  геологією, геодезією та картографією, з професійним святом – Днем геолога!

Геологія – це не просто наука, а геолог – не просто професія! Це – грандіозна можливість проникнути в секрети Землі та доторкнутися до ще незвіданого.

Стартує безкоштовна програма перепідготовки

Думаєте про те як розпочати власну справу? Сумніваєтесь чи маєте достатньо навичок, щоб стати підприємцем? Хочете отримати нові знання?

Реєструйтесь у безкоштовній програмі перепідготовки! Залишилось кілька місць!

40 стипендій для навчання громадян України у ЗВО Республіки Казахстан

40 стипендій для навчання громадян України у ЗВО Республіки Казахстан пропонує уряд Республіки Казахстан в рамках Угоди між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти і науки Республіки Казахстан про співпрацю в галузі освіти і науки.

В 2020-2021 навчальному році для навчання громадян України у закладах вищої освіти Республіки Казахстан за програмами бакалаврату запропоновано 30 стипендій, а програмами магістратури – 10. Вибір закладу освіти і спеціальності залишаються за кандидатами.

Наказ по ІФНТУНГ про продовження карантину до 24 квітня 2020 року

Карантин в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу продовжено до 24 квітня відповідно до рішення Кабінету Міністрів України, відповідно до якого усі заклади освіти, незалежно від форми власності та сфери управління, мають продовжити карантинні заходи до вказаного терміну.

Відповідний наказ ректора ІФНТУНГ Євстахія Крижанівського №83 :

Наказ по ІФНТУНГ про продовження карантину до 24 квітня 2020 року

Заохочуємо студентів та викладачів скористатись навчальною платформою Coursera!

Заохочуємо студентів та викладачів скористатись навчальною платформою Coursera!

Сьогодні платформа Coursera надала 150 ліцензій для студентів ІФНТУНГ з вільним доступом до 3921 курсів від кращих університетів світу з можливістю отримання сертифікатів.

Зазвичай плата за ці курси становить від 49 до 499 доларів. Навчання слід розпочати до 31 липня та завершити до 30 вересня 2020 року. Низка курсів має субтитри українською та іншими мовами.

Інтернаціональний Шевченко

Цьогоріч Шевченкове слово лунало в ІФНТУНГ і у виконанні іноземних студентів з Еквадору: Таюпанта Медіна Джонні Рональдо, Карвахал Салтос Дана Нерексі, Гевара Арміхос Іван Ернесто, Кіспе Куві Хосе Еліас, Бургос Дельгадо Фернандо Ісраель, Грефа Хара Брейнер Аріель, Чігуано Песантес Герсон Гонсало, Бургос Дельгадо Фернанда Наомі.

Лекція «Коронавірус: чим небезпечний та як вберегтись»

Поінформований – значить озброєний!

На запрошення адміністрації університету професор кафедри інфекційних хвороб ІФНМУ Ігор Грижак прочитає лекцію «Коронавірус: чим небезпечний та як вберегтись» для студентів, викладачів і працівників ІФНТУНГ.

Якщо вам цікаво дізнатись більше про те, як зменшити ризики захворіти – приходьте!

Коли: 12.03.2020, о 12.30

Де: площа перед Головним корпусом

ІПО ІФНТУНГ оголошує набір на навчання для голів ОСББ та представників керівного складу підприємств ЖКГ

До уваги голів ОСББ та представників керівного складу підприємств ЖКГ!

Інститут післядипломної освіти Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу спільно з громадською спілкою «Експертна Міжгалузева Асоціація України» проводять навчання за фахом «Менеджер (управитель) житлового будинку (групи будинків)» згідно програми, узгодженої та затвердженої МОН України та Міністерством регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України.

Запрошуємо усіх бажаючих 11 та 12 березня взяти участь у семінарі «Емоційний інтелект»!

З Днем народження, Кобзарю!

З Днем народження, Кобзарю! Твоє Слово житиме вічно!

З нагоди вшанування 206 річниці з Дня народження Тараса Шевченка представники адміністрації ІФНТУНГ прочитали уривки з творів Тараса Шевченка!