21 вересня 2016 року – День університету

Івано-Франківському національному технічному університету нафти і газу – 49 років.

З нагоди Дня народження  нашої alma mater, що завжди була і залишається  гідним уособленням славних традицій вітчизняної освіти й науки, запрошуємо працівників, студентів, гостей та усіх бажаючих до участі в урочистостях.

Програма заходів святкування Дня університету :

Проведено акредитаційну експертизу освітньої діяльності з підготовки бакалаврів за напрямом підготовки 6.020303 "Філологія"

У період з 19.06.2017 р. по 21.06.2017 р. на кафедрі філології та перекладу ІФНТУНГ згідно наказу Міністерства освіти і науки України №1009-А від 06 червня 2017 р. працювала експертна комісія для проведення акредитаційної експертизи освітньої діяльності з підготовки бакалаврів за напрямом підготовки 6.020303 “Філологія”.

Проведено акредитаційну експертизу освітньої діяльності з підготовки бакалаврів за напрямом підготовки 6.060101 “Будівництво”

У період з 12.06.2017 р. по 14.06.2017 р. на кафедрі будівельної механіки ІФНТУНГ згідно наказу Міністерства освіти і науки України №882-А від 06 червня 2017 р. працювала експертна комісія для проведення акредитаційної експертизи освітньої діяльності з підготовки бакалаврів за напрямом підготовки 6.060101 “Будівництво”.

Курс Innovation and Entrepreneurship in the Education System від MASHAV

Ізраїльська агенція з розвитку міжнародного співробітництва Міністерства закордонних справ Держави Ізраїль (MASHAV), оголошує набір на курс Innovation and Entrepreneurship in the Education System, який відбудеться 12.11.17-01.12.17

Заявки приймаються до 10 вересня 2017 року

Більш детальна інформація знаходиться на сайті: http://embassies.gov.il/kiev/mashav/Pages/MASHAVCourses2017.aspx

Стипендії на навчання на програмах бакалаврату, магістратури, аспірантури в ВНЗ Республіки Молдова на 2017-2018 н.р.

Шановні студенти, за інформацією Міністерства освіти і науки України на 2016-2017, 2017- 2018, 2018-2019 начальні роки громадянам України надаються стипендії на навчання на програмах бакалаврату, магістратури, аспірантури в вищих навчальних закладах Республіки Молдова на 2017-2018 навчальний рік.

Перелік необхідних документів:

Навчання в магістратурі Гданського технологічного університету згідно двостороннього міжінституційного договору в рамках програми Еразмус +

Сектор академічної мобільності

інформує

про можливість навчання в магістратурі Гданського технологічного університету згідно двостороннього міжінституційного договору в рамках програми Еразмус +.

Вимоги до учасників:

Запрошуємо на святковий концерт до Дня Матері!

Ректорат, профком та Центр культури і дозвілля студентів ІФНТУНГ запрошують

11.05.2017 о 14.30 в Актову залу університету на святковий концерт до Дня Матері

Запрошуємо до участі у конкурсі студенських матеріалів «Результати впровадження ІПВГ в Україні та раціональне управління природними ресурсами»

Запрошуємо студентів вищих навчальних закладів (університетів, інститутів, академій) та спеціальних навчальних закладів (коледжів, технікумів, училищ, ліцеїв) взяти участь у