ДЕНЬ ПАМ'ЯТІ ГЕРОЇВ КРУТ

стукати, жити, цвісти.
В небо вони відлітали,
у недосяжні світи.

З Днем Соборності України!

101 рік назад, саме 22 січня, розірвавши пута самозванців, діти великої родини зуміли через всі перепони досягнути одне до одного, поєднатися в міцному рукостисканні й заявити на повен голос: «Однині воєдино зливаються століттями одірвані одна від одної частини єдиної України – Західно-Українська Народна Республіка, Галичина, Буковина, і Угорська Україна, і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка».

Гостей університету чекає комфортний готель

Кімнати готельного типу (секція №20 гуртожитку №7) активно працюють та чекають своїх гостей.

До Ваших послуг:
✔ 8 житлових кімнат із сучасними меблями;
✔ сучасні душові кабіни, санвузли;
✔ просторий хол;
✔ велика кухня, обладнана всією необхідною побутовою технікою.

Якщо у Вас є запитання - звертайтесь  за тел. 0993381274

або в ІПО ІФНТУНГ, каб. 0511.

Басейн ІФНТУНГ відновлює свою роботу!

З 21 січня, після канікулярного періоду, басейн ІФНТУНГ відновлює свою роботу!

Тож запрошуємо всіх шанувальників плавання покращити свою фізичну форму, здоров’я, спортивні досягнення та просто отримати задоволення!

Увага! Міжнародна науково-технічна конференція

IV International
Scientific-Technical Conference

ACTUAL PROBLEMS OF RENEWABLE POWER ENGINEERING, CONSTRUCTION AND ENVIRONMENTAL ENGINEERING

6-8 February 2020, Kielce, (Poland, Ukraine, Croatia, Slovakia, Sweden, USA)

The time and place of the meeting: 6 – 8 February 2020.
Faculty of Environmental, Geomatic and Energy Engineering, Kielce University of Technology, Poland.
al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 7, 25-314 Kielce

Знайомтесь зі змінами до Етичного кодексу викладача та студента ІФНТУНГ!

Відповідно до Законів України «про освіту», «Про вищу освіту», «Про засади запобігання та протидії дискримінації в Україні», «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків», Положення про акредитацію освітніх програм, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 11.07.2018 р.

Змінено реквізити для оплати за навчання!

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!

З 1 січня 2020 року змінено реквізити для оплати за навчання та інші платні послуги!

НАЙКРАЩІ ВІТАННЯ!