Басейн ІФНТУНГ відновлює свою роботу!

Басейн ІФНТУНГ відновлює свою роботу!

З  23 липня басейн Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу після планової заміни води відновлює свою роботу! Усі охочі шанувальники плавання зможуть упродовж літа покращити свою фізичну форму, здоров’я, спортивні досягнення й просто отримати задоволення!

Дирекція басейну

Щиро вітаємо з ювілеєм Валерія Григоровича Омельченка - директора ІПНТ

Щиро вітаємо директора Інституту природничих наук і туризму ІФНТУНГ Валерія Григоровича Омельченка із сонячним ювілеєм!

Роки, що за спиною, як наплічник: у ньому поразки й перемоги, вороги і друзі, смутки й радощі, помилки й висновки – все, без чого не пройти життєвий шлях. Тож беріть його з собою в подальшу мандрівку. А ще візьміть компас надії, взуйтесь у міцні берці віри, одягніть вітровку з любові, підпережіться мудрістю – й гайда на підкорення нових омріяних вершин!

Увага! Конкурс на заміщення вакантної посади директора КОЛЕДЖУ ЕЛЕКТРОННИХ ПРИЛАДІВ ІФНТУНГ

ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до ст. 35, 43 Закону України "Про вищу освіту" оголошується конкурс на заміщення вакантної посади директора Коледжу електронних приладів ІФНТУНГ.

Кваліфікаційні вимоги: науковий ступінь та вчене звання відповідно до профілю діяльності коледжу, стаж роботи   на керівних посадах в галузі освіти – не менше 5-ти  років.

Вітаємо з професійним святом - Днем бухгалтера та аудитора!

Щиро вітаємо всіх працівників бухгалтерії, викладачів, студентів з професійним святом – Днем бухгалтера та аудитора!

Щоб добре гроші рахувати,
Потрібно хист і вдачу мати,
Баланс щоб точно співпадав,
Прибуток кожен день зростав.
Робота це важка доволі,
Тим, хто обрав нелегку долю,
На День бухгалтера вітання,
Зі святом щирі побажання.
Хай настрій буде позитивним,
А час у радості хай плине,
Бажаю, щоб були здорові,
Достатку, щастя і любові.

Не пропустіть прем’єру документального спецпроекту «Україна Льодовикового періоду»!

Сьогодні, 1 липня, о 19.30 в ефірі ТСН на каналі «1+1» відбудеться прем'єра документального спецпроекту «Україна Льодовикового періоду».

З Днем архітектора України!

Шановні архітектори – студенти і викладачі, щиросердечно вітаємо вас із професійним святом – Днем архітектора України!

Сумлінна праця архітектурного викладацького та студентського колективів ІФНТУНГ, підготовка висококваліфікованих фахівців, перспективне бачення розвитку нашого регіону здобули належну повагу як на рівні Прикарпаття, так і країни загалом!

Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми «Буріння нафтових і газових свердловин»

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу з 24 червня по 26 червня  2019 року, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 12.06.2019р. №842-л «Про проведення акредитаційної експертизи», працювала експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Буріння нафтових і газових свердловин» зі спеціальності 184 «Гірництво» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

Акредитація освітньо-професійної програми «Обладнання нафтових і газових промислів»

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу 24 червня 2019 року, згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 12 червня 2019 року № 831-л «Про проведення акредитаційної експертизи», розпочала роботу експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Обладнання нафтових і газових промислів» зі спеціальності 185 «Нафтогазова інженерія та технології» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти.

Акредитаційна експертиза освітньо-професійної програми "Фінанси, банківська справа та страхування"

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу 24 червня 2019 року згідно наказу №838-и від 12.06.2019 р.