Англомовний воркшоп: «Один день з життя QC-engineer»

15th of November, IT CLUSTER Academy together with the New Energy organize "One day in the life of the QC engineer"

For whom?
- for people who are new to the world of IT.
- for those who want to become a QC engineer, but doesn't know where to start!

Together with Mykhailo Sheludiakov - an expert from the SoftServe company, you will try to test and find the “bugs” on the website.

Презентація результатів проекту «Прозора енергетика»

14 листопада о 12:00 в Науковому містечку "Нова Енергія" відбудеться презентація результатів проекту "Прозора енергетика", який реалізується аналітичним центром DiXi Group за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

В рамках презентації DiXi Group познайомить учасників з продуктами, що були створені в рамках роботи над проектом.

Серед них:

Запрошуємо на святковий концерт, приурочений Дню студента

Фінал конкурсу талантів "STAR TIME | БИТВА ТИТАНІВ", приурочений Дню студента, представить 15 кращих талантів університету! Оцінюватиме їх зіркове журі.

На глядачів чекає надзвичайно цікава шоу-програма!

Не пропустіть! Підтримайте улюблених виконавців!

Запрошуємо на вечір пам’яті до 5-ої річниці Революції Гіності

12 листопада в конференц-залі науково-технічної бібліотеки відбудеться вечір пам’яті «Наш дух не зламати, свободу не вбити», присвячений 5-й річниці Революції Гідності.

Початок о 13 год.

Запрошуємо всіх небайдужих.

Початківців в ІТ сфері запрошуємо на "Воркшоп Java"!

Для початківців у світі ІТ, які хочуть стати Java Developer, але не знають з чого почати, пропонуємо чудову можливість! 8 листопада о 14.30 IT CLUSTER Academy спільно з Науковим містечком "Нова Енергія" організовують двохгодинний "Воркшоп Java"

Програма:

Від спікера події – Ігора Лютака, Ви дізнаєтеся про основні напрямки роботи Java Developer, що в себе включає:

- робота в командному проекті;

- основні підходи по початку планування роботи;

Запрошуємо на ІІ Всеукраїнський Хакатон для вчителів "STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі"

Запрошуюємо вчителів STEM-предметів* взяти участь у ІІ Всеукраїнському Хакатоні для вчителів "STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі"!

Організатори заходу ‒ Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» спільно з Фондом Народонаселення ООН в Україні. Партнери заходу ‒ ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти", Наукове містечко "Нова Енергія", компанії: Прикарпаттяобленерго, IT Integrator.