Оголошення

13 грудня відбудеться вручення дипломів за програмою перепідготовки проекту "Україна-Норвегія"

13 грудня 2017 року в 14:30 в Науковому містечку «Нова енергія» (інноваційно-виставковий комплекс Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, вул. Карпатська 15) відбудеться вручення дипломів учасникам програми перепідготовки військовослужбовців у рамках міжнародного проекту «Україна – Норвегія» за програмою «Підприємництво для сталого розвитку» для військовослужбовців запасу та учасників АТО.

Благодійний концерт – 7 грудня 2017 о 18.30 в ІФНТУНГ

Шановні друзі! Запрошуємо 7 грудня 2017 року о 18.30 на благодійний концерт «Світ очима дітей», який відбудеться в Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська, 15.

Глядачів розважатимуть відомі  артисти міста та області. Під час концерту відбудеться аукціон з продажу картин. Зібрані кошти підуть на лікування хворого хлопчика Сергія Шищука.

Запрошую всіх охочих долучитися доброї справи! Буде круто!
Вхід ВІЛЬНИЙ!

12.12.2017 - Інформаційний день - тренінг "Горизонт 2020: нові можливості у Робочій програмі 2018-2020"

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас долучитися до Інформаційного дня - тренінгу "Горизонт 2020: нові можливості у Робочій програмі 2018-2020",

який проходитиме на базі Науквого містечка "Нова Енергія" (http://newenergy.if.ua/uk/), м. Івано-Франківськ, вул. Карпатська 15

12 грудня 2017 року з 9:45 до 13:00

Показ документальної кінохроніки «Моє місто. 100 років на екрані»

Шановні друзі!
1 грудня об 11.10 у 03 аудиторії головного корпусу університету в рамках клубу за інтересами «Діалог»

відбудеться відео-краєзнавча прогулянка «Від Станіславова до Івано-Франківська» (до 55-річчя перейменування

Станіславова) – показ документальної кінохроніки «Моє місто. 100 років на екрані» та зустріч із авторами проекту.
Запрошуємо всіх бажаючих.

Відкриття макетної майстерні – 1 грудня 2017 року

1 грудня 2017 року об 11:00 у приміщенні науково-технічної бібліотеки ІФНТУНГ відбудеться відкриття макетної майстерні кафедри архітектурного проектування.

Відбірковий тур КВН «Кавалєрка-2018»

28 листопада 2017 року в Актовій залі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу о 17.30 відбудеться відбірковий тур серед команд веселих та кмітливих. Конкурс проходить за підтримки та організації департаменту молодіжної політики та спорту міської ради Івано-Франківського клубу КВН та Центру культури і дозвілля студентів ІФНТУНГ.

За квитками звертайтесь у профком студентів ІФНТУНГ (Івано-Франківськ, вул. Тичини 8, каб.4; контактний телефон: 0507473335.

В ІФНТУНГ відбудеться віче

21 листопада 2017 року о 12.00

біля пам’ятного знаку полеглим студентам ІФНТУНГ – воїнам АТО, відбудеться віче з нагоди Дня Гідності і Свободи.

Запрошуємо студентів, викладачів, працівників університету та всіх охочих!

Запрошуємо до участі в ХVІІ диктанті національної єдності!

9 листопада 2017 року, в День української писемності та мови, кафедра філології та перекладу ІГПДУ Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу та НТБ