21 вересня 2016 року – День університету

Івано-Франківському національному технічному університету нафти і газу – 49 років.

З нагоди Дня народження  нашої alma mater, що завжди була і залишається  гідним уособленням славних традицій вітчизняної освіти й науки, запрошуємо працівників, студентів, гостей та усіх бажаючих до участі в урочистостях.

Програма заходів святкування Дня університету :

Лекція "Проектний менеджмент та комунікації" від доцента школи бізнесу та економіки, UiT Арктичного університету Норвегії

Шановні студенти, аспіранти, викладачі та науковці запрошуємо відвідати Вас лекцію на тему:

Проектний менеджмент та комунікації

Лекцію проводитиме:

Борд Борч Брёндлунд Міхальсен
(Bård Borch Brøndlund Michalsen)

доцент школи бізнесу та економіки, UiT Арктичного університету Норвегії
(Associate Professor School of Business and Economics,  UiT The Arctic University of Norway )

Час проведення лекції: 11:00-12:30, 18 жовтня 2017 року

Запрошуємо на зустріч з Народним артистом України Богданом Бенюком

Зустріч з Народним артистом України  Богданом Бенюком   відбудеться 5 жовтня об 11.30 в Актовій залі ІФНТУНГ

Запрошуємо на матч з нагоди відзначення 50-річчя університету! Підтримайте своїх фаворитів!

21 вересня 2017 року о 10.00 в спортивному залі № 3 спортивного комплексу ІФНТУНГ відбудеться товариський матч з міні-футболу між студентськими активістами та викладачами університету.

Стартує чергова програма перепідготовки військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей у рамках міжнародного проекту «Україна – Норвегія»

12 вересня 2017 року о 14:30 стартує чергова безкоштовна програма перепідготовки військовослужбовців, учасників АТО та членів їх сімей у рамках міжнародного проекту «Україна – Норвегія» («Підприємництво для сталого розвитку»).

Урочисте відкриття відбудеться в Науковому містечку «Нова Енергія» (інноваційно-виставковий комплекс Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, вул. Карпатська 15)