ОГОЛОШЕННЯ

Відповідно до п. 6.2 (про сплату пені за просрочення платежу за навчання) Договору про підготовку бакалавра/магістра  подаємо “ПОРЯДОК НАРАХУВАННЯ ТА СПЛАТИ ПЕНІ ЗА ДОГОВОРАМИМ ПРО ПІДГОТОВКУ БАКАЛАВРА/МАГІСТРА

Бухгалтерія ІФНТУНГ

Студентський парламент ІФНТУНГ набирає команду

Студентський парламент ІФНТУНГ шукає активних, ініціативних, креативних студентів у свою команду.  Робота передбачає організацію спортивних заходів, культурних подій, співпрацю з іноземними студентами та міжнародними партнерами, зайнятість  в соціальних мережах, роботу з документацією СП та бюджетом, соціальну роботу та багато іншого. Нудно не буде! Враження – незабутні! Досвід – неоціненний!

Готовий бути завжди у вирі подій – просто заповни анкету на:

Кастинг «МІСТЕР ІФНТУНГ 2018»

Запрошуємо молодих, креативних, впевнених у собі студентів  університету на кастинг для участі у конкурсі

«МІСТЕР ІФНТУНГ 2018», який проходитиме

з 26 по 28 лютого 2018 року з 14.00 до 18.00

Актова зала ІФНТУНГ

Літня школа слов'янських студій у Чеській Республіці у 2018 р.

Міністерство освіти, молоді, фізичного виховання Чеської Республіки виділило 4 стипендії (за принципом взаємності) для українських студентів і викладачів закладів вищої освіти (ЗВО) з метою вивчення чеської мови у рамках Літньої школи слов'янських студій у Чеській Республіці.

Літня школа передбачає курси чеської мови тривалістю близько місяця для всіх рівнів знання мови (від початкового рівня і вище). Під час відбору кандидатш перевага надаватиметься аплікантам, які вже вивчають чеську мову.

Кількість стипендій - 4

Стажування викладачів ІФНТУНГ у Польщі за програмою Еразмус +

Сектор академічної мобільності

інформує

13 грудня відбудеться вручення дипломів за програмою перепідготовки проекту "Україна-Норвегія"

13 грудня 2017 року в 14:30 в Науковому містечку «Нова енергія» (інноваційно-виставковий комплекс Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, вул. Карпатська 15) відбудеться вручення дипломів учасникам програми перепідготовки військовослужбовців у рамках міжнародного проекту «Україна – Норвегія» за програмою «Підприємництво для сталого розвитку» для військовослужбовців запасу та учасників АТО.