Конкурс

Оргкомітет конкурсу «Міс ІФНТУНГ 2018» запрошує студенток університету на кастинг!

Офіційно розпочато подачу заявок на участь у конкурсі «Міс Університету нафти і газу 2018»! Для участі в кастингу студентки повинні заповнити Google форму (https://goo.gl/forms/lMuBoedrBhTIFji73). Реєстрація анкет на кастинг завершиться 17 лютого 2018 року.

Стипендії для українських студентів для продовження навчання в Угорщині на 2018-19 н.р.

Відповідно до програми освітнього обміну між Міністерством освіти і науки України та Міністерством людських ресурсів Угорщини на 2016-2018 роки Угорська Сторона надає стипендії для українських студентів для продовження навчання в Угорщині відповідно до такого розподілу:

Нафтова і газова промисловість - ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України №1364 від 10.10.2017 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році» ІФНТУНГ визначено базовим вузом з проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість».

Розпочався конкурсний відбір науково-технічних розробок за держзамовленням на 2018-2019 роки

МОН оголошує конкурсний відбір науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням на 2018-2019 роки.

На конкурс подаються розробки за такими напрямами:

Fulbright Scholar Program (Deadline-15 Oct.)

Проведення досліджень в університетахнаукових та дослідницьких інституціях США на період від трьох до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п'яти років та аспіранти або здобувачі напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2018 року).

Запрошуємо прийняти участь у конкурсі краси Міс університету нафти і газу - 2017

Конкурс краси "Міс університету нафти і газу" вже традиціний для університету. Проводиться з метою розвитку культури та  вдосконалення особистостей, популяризації творчих сил молоді. Своїми специфічними художніми засобами конкурс сприяє формуванню у молоді гуманного світогляду, виховує естетичний смак, пропагує моральні цінності і здоровий спосіб життя. Конкурс краси – це чудова школа для учасниць, яка розвиває в них навички самопрезентації, тримати себе на сцені, спілкуватися з аудиторією, дозволяє створити власний імідж.

Перший конкурс проектних заявок програми транскордонного співробітництва Pl-By-Ua 2014-2020

Спільний моніторинговий комітет затвердив графік проведення конкурсів у рамках нової Програми. Планується два конкурси для звичайних проектів і один для малих проектів. Загальний бюджет всіх трьох конкурсів становить понад 116 млн. євро. Також 52 млн. євро буде виділено на великі інфраструктурні проекти (ВІПи), які присуджуються на позаконкурсній основі.

<<<Детальна інформація про ЄІС ПТС Польща-Білорусь-Україна 2014-2012>>>