Містер ІФНТУНГ 2018

В актовому залі ІФНТУНГ 17 травня 2018 року відбудеться довгоочікуване свято краси та стилю "Містер ІФНТУНГ 2018".

Оргкомітет конкурсу «Міс ІФНТУНГ 2018» запрошує студенток університету на кастинг!

Офіційно розпочато подачу заявок на участь у конкурсі «Міс Університету нафти і газу 2018»! Для участі в кастингу студентки повинні заповнити Google форму (https://goo.gl/forms/lMuBoedrBhTIFji73). Реєстрація анкет на кастинг завершиться 17 лютого 2018 року.

Стипендії для українських студентів для продовження навчання в Угорщині на 2018-19 н.р.

Відповідно до програми освітнього обміну між Міністерством освіти і науки України та Міністерством людських ресурсів Угорщини на 2016-2018 роки Угорська Сторона надає стипендії для українських студентів для продовження навчання в Угорщині відповідно до такого розподілу:

Нафтова і газова промисловість - ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України №1364 від 10.10.2017 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році» ІФНТУНГ визначено базовим вузом з проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість».

Розпочався конкурсний відбір науково-технічних розробок за держзамовленням на 2018-2019 роки

МОН оголошує конкурсний відбір науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням на 2018-2019 роки.

На конкурс подаються розробки за такими напрямами:

Fulbright Scholar Program (Deadline-15 Oct.)

Проведення досліджень в університетахнаукових та дослідницьких інституціях США на період від трьох до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п'яти років та аспіранти або здобувачі напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2018 року).

Запрошуємо прийняти участь у конкурсі краси Міс університету нафти і газу - 2017

Конкурс краси "Міс університету нафти і газу" вже традиціний для університету. Проводиться з метою розвитку культури та  вдосконалення особистостей, популяризації творчих сил молоді. Своїми специфічними художніми засобами конкурс сприяє формуванню у молоді гуманного світогляду, виховує естетичний смак, пропагує моральні цінності і здоровий спосіб життя. Конкурс краси – це чудова школа для учасниць, яка розвиває в них навички самопрезентації, тримати себе на сцені, спілкуватися з аудиторією, дозволяє створити власний імідж.