Конкурс

Розпочався конкурсний відбір науково-технічних розробок за держзамовленням на 2018-2019 роки

МОН оголошує конкурсний відбір науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням на 2018-2019 роки.

На конкурс подаються розробки за такими напрямами:

Fulbright Scholar Program (Deadline-15 Oct.)

Проведення досліджень в університетахнаукових та дослідницьких інституціях США на період від трьох до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п'яти років та аспіранти або здобувачі напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту (1 вересня 2018 року).

Запрошуємо прийняти участь у конкурсі краси Міс університету нафти і газу - 2017

Конкурс краси "Міс університету нафти і газу" вже традиціний для університету. Проводиться з метою розвитку культури та  вдосконалення особистостей, популяризації творчих сил молоді. Своїми специфічними художніми засобами конкурс сприяє формуванню у молоді гуманного світогляду, виховує естетичний смак, пропагує моральні цінності і здоровий спосіб життя. Конкурс краси – це чудова школа для учасниць, яка розвиває в них навички самопрезентації, тримати себе на сцені, спілкуватися з аудиторією, дозволяє створити власний імідж.

Перший конкурс проектних заявок програми транскордонного співробітництва Pl-By-Ua 2014-2020

Спільний моніторинговий комітет затвердив графік проведення конкурсів у рамках нової Програми. Планується два конкурси для звичайних проектів і один для малих проектів. Загальний бюджет всіх трьох конкурсів становить понад 116 млн. євро. Також 52 млн. євро буде виділено на великі інфраструктурні проекти (ВІПи), які присуджуються на позаконкурсній основі.

<<<Детальна інформація про ЄІС ПТС Польща-Білорусь-Україна 2014-2012>>>

Навчання в осінньому семестрі Університеті Мішкольца (Угорщина) - Erasmus+

Сектор академічної мобільності оголошує про початок конкурсного відбору на навчання в осінньому семестрі Університеті Мішкольца (Угорщина) в рамках програми Erasmus+.

У конкурсному відборі мають право брати участь студенти очної форми навчання освітніх рівнів «бакалавр» (3-4 курс) та «магістр» та аспіранти Інституту нафтогазової інженерії, Інженерно-екологічного інституту, Інституту геології та геофізики та Інституту інженерної механіки.

Більш детальну інформацію можна знайти за наступним посиланням:

Увага конкурс науково-технічних розробок молодих науковців “Science. Society. Personality”, присвяченого “Дню Науки - 2016”

Оголошується

конкурс науково-технічних розробок молодих науковців у рамках міжнародного дискусійного заходу “Science. Society. Personality”, присвяченого “Дню Науки - 2016”

Умови конкурсу:

Business Day: змагання Business Case

Студенти ІФНТУНГ позмагаються у вміннях ефективно вести бізнес та вирішувати проблеми (бізнес-кейси).

10 березня 2016 р. у ІФНТУНГ відбудеться змагання «Business Case».

Для участі у змаганні необхідно зібрати команду із 2-4 людей та зареєструвати її за посиланням https://goo.gl/oRi84c .

Змагання відбуватиметься у 4 етапи:

Cтипендії для навчання та стажування у ВНЗ Словацької Республіки

Сектор академічної мобільності та відділ міжнародних зв'язків інформує, що до 20 квітня 2016 року Міністерство освіти і науки України приймає заявки на отримання стипендій для навчання та стажування в Словацькій Республіці (будь-яка спеціальність).