Конкурс

26-29 березня - ІІ тур Всеукраїнського студентського конкурсу в галузі «Нафтова і газова промисловість»

На базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу  26-29 березня 2019 р. відбудеться ІІ тур Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську наукову роботу в галузі «Нафтова і газова промисловість» у п’яти  номінаціях:

- нафтогазова інженерія;

- обладнання нафтогазової галузі;

- енергоефективність, вимірювальні та інформаційні технології в нафтогазовій промисловості;

Ідентифікаційний комітет з питань науки оголошує конкурс

Відповідно до статей 21 та 22 Закону України «Про наукову і науково-технічну діяльність», Положення про конкурс щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 р. № 1042, та протоколу засідання Ідентифікаційного комітету з питань науки від 14 січня 2019 р. №2/19, Ідентифікаційний комітет з питань науки оголошує конкурс щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій. Конкурс відбувається з 29 січня 2019 р.

9.11. 2018 об 11.00 – НТБ ІФНТУНГ: Запрошуємо на Всеукраїнський диктант національної єдності!

Вісімнадцятий Всеукраїнський диктант національної єдності традиційно відбудеться в День української писемності та мови  – 9-го листопада і звучатиме на Першому каналі Українського радіо.

Кафедра філології та перекладу і науково-технічна бібліотека ІФНТУНГ запрошують взяти участь у Всеукраїнському диктанті національної єдності, який писатимуть всі охочі у читальному залі технічних та гуманітарних наук НТБ ( к. 23, ІІ поверх).

Початок заходу – 9. 11.2018 об 11.00

Містер ІФНТУНГ 2018

В актовому залі ІФНТУНГ 17 травня 2018 року відбудеться довгоочікуване свято краси та стилю "Містер ІФНТУНГ 2018".

Оргкомітет конкурсу «Міс ІФНТУНГ 2018» запрошує студенток університету на кастинг!

Офіційно розпочато подачу заявок на участь у конкурсі «Міс Університету нафти і газу 2018»! Для участі в кастингу студентки повинні заповнити Google форму (https://goo.gl/forms/lMuBoedrBhTIFji73). Реєстрація анкет на кастинг завершиться 17 лютого 2018 року.

Стипендії для українських студентів для продовження навчання в Угорщині на 2018-19 н.р.

Відповідно до програми освітнього обміну між Міністерством освіти і науки України та Міністерством людських ресурсів Угорщини на 2016-2018 роки Угорська Сторона надає стипендії для українських студентів для продовження навчання в Угорщині відповідно до такого розподілу:

Нафтова і газова промисловість - ІІ тур Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України №1364 від 10.10.2017 р. «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт  з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році» ІФНТУНГ визначено базовим вузом з проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт в галузі «Нафтова та газова промисловість».

Розпочався конкурсний відбір науково-технічних розробок за держзамовленням на 2018-2019 роки

МОН оголошує конкурсний відбір науково-технічних (експериментальних) розробок за державним замовленням на 2018-2019 роки.

На конкурс подаються розробки за такими напрямами: