Конкурс

Запрошуємо прийняти участь у конкурсі краси Міс університету нафти і газу - 2017

Конкурс краси "Міс університету нафти і газу" вже традиціний для університету. Проводиться з метою розвитку культури та  вдосконалення особистостей, популяризації творчих сил молоді. Своїми специфічними художніми засобами конкурс сприяє формуванню у молоді гуманного світогляду, виховує естетичний смак, пропагує моральні цінності і здоровий спосіб життя. Конкурс краси – це чудова школа для учасниць, яка розвиває в них навички самопрезентації, тримати себе на сцені, спілкуватися з аудиторією, дозволяє створити власний імідж.

Перший конкурс проектних заявок програми транскордонного співробітництва Pl-By-Ua 2014-2020

Спільний моніторинговий комітет затвердив графік проведення конкурсів у рамках нової Програми. Планується два конкурси для звичайних проектів і один для малих проектів. Загальний бюджет всіх трьох конкурсів становить понад 116 млн. євро. Також 52 млн. євро буде виділено на великі інфраструктурні проекти (ВІПи), які присуджуються на позаконкурсній основі.

<<<Детальна інформація про ЄІС ПТС Польща-Білорусь-Україна 2014-2012>>>

Навчання в осінньому семестрі Університеті Мішкольца (Угорщина) - Erasmus+

Сектор академічної мобільності оголошує про початок конкурсного відбору на навчання в осінньому семестрі Університеті Мішкольца (Угорщина) в рамках програми Erasmus+.

У конкурсному відборі мають право брати участь студенти очної форми навчання освітніх рівнів «бакалавр» (3-4 курс) та «магістр» та аспіранти Інституту нафтогазової інженерії, Інженерно-екологічного інституту, Інституту геології та геофізики та Інституту інженерної механіки.

Більш детальну інформацію можна знайти за наступним посиланням:

Увага конкурс науково-технічних розробок молодих науковців “Science. Society. Personality”, присвяченого “Дню Науки - 2016”

Оголошується

конкурс науково-технічних розробок молодих науковців у рамках міжнародного дискусійного заходу “Science. Society. Personality”, присвяченого “Дню Науки - 2016”

Умови конкурсу:

Business Day: змагання Business Case

Студенти ІФНТУНГ позмагаються у вміннях ефективно вести бізнес та вирішувати проблеми (бізнес-кейси).

10 березня 2016 р. у ІФНТУНГ відбудеться змагання «Business Case».

Для участі у змаганні необхідно зібрати команду із 2-4 людей та зареєструвати її за посиланням https://goo.gl/oRi84c .

Змагання відбуватиметься у 4 етапи:

Cтипендії для навчання та стажування у ВНЗ Словацької Республіки

Сектор академічної мобільності та відділ міжнародних зв'язків інформує, що до 20 квітня 2016 року Міністерство освіти і науки України приймає заявки на отримання стипендій для навчання та стажування в Словацькій Республіці (будь-яка спеціальність).

LEAD 2016 запрошує студентів на двотижневу програму у Лондоні

Україно-британський Сіті Клуб у Лондоні, під егідою Міністерства Освіти і Науки України, запрошує студентів українських регіональних університетів провести два тижні у столиці Великобританії у липні 2016 року.

Навчання в КНР

Сектор академічної мобільності інформує, що

КНР в 2016/2017 н.р. виділила 44 стипендії дя навчання українських бакалаврів, магістрів, аспірантів. Термін подачі заявок – 11 березня 2016 р.

Детальну інформацію можна знайти на сайті: www.csc.edu.cn/laihua або www.campuschina.org