SUMMER YOUNG SCIENTISTS FORUM - Літній форум молодих вчених

Четвер, 23 Червень, 2016 - 08:45 до П'ятниця, 24 Червень, 2016 - 08:45

Ради молодих вчених України об'єднуються і запрошують молодих науковців, представників влади, бізнесу, громадськості і мас-медіа взяти участь у Форумі, що відбудеться 23-24 червня 2016 року у м. Одеса.

Метою Форуму є розвиток наукового молодіжного співтовариства як частини громадянського суспільства України, формування активного діалогу та обмін досвідом у контексті викликів, що формуються перед українськими молодими вченими відповідно до вимог часу.

Робота  форуму передбачається у формі неформальних зустрічей, доповідей, круглих столів, дискусійних майданчиків, ініціативних груп та інфогодин з обговорення актуальних питань щодо:

 • ситуації з науковою молоддю в Україні;
 • перспективи кар’єрного розвитку молодих вчених в Україні;
 • пошуку фінансової підтримки наукових досліджень, стажувань, участі у конференціях;
 • особливостей створення громадських організацій молодих вчених в Україні та захисту свої прав;
 • інтеграції української наукової молоді в Європейській науковий простір.

Основні питання будуть адресовані учасникам Форуму, представникам бізнесу, законодавчої, виконавчої влади на обласному та загальнодержавному рівнях.

Задачі форуму покликані:

 • привернути увагу влади і суспільства до проблем молодих науковців і розвитку науки в Україні в цілому;
 • налагодити горизонтальні зв’язки між вченими різних регіонів України, радами молодих вчених різних рівнів задля розвитку інноваційної держави;
 • знайти шляхи ефективної комунікації між вченими і суспільством, вченими і представниками влади, вченими і ЗМІ;
 • створити загальнонаціональну платформу для обміну досвідом, активної співпраці і захисту прав наукової молоді.

Для учасників Форуму передбачена цікава культурна програма, науково-розважальний конкурс Science Slam (інтелектуальна битва молодих вчених у форматі стендап виступу) і дружнє спілкування на вечірньому морському узбережжі. Детальна програма буде надіслана учасникам, що зареєструвалися.

Для реєстрації заповніть, будь-ласка, інформаційну форму до 10 червня: https://goo.gl/S1HgZa

Організаційний внесок складатиме:

 • 150 грн – у разі сплати до 01.06.2016 р.;
 • 200 грн – у разі сплати після 01.06.2016 р.

КІЛЬКІСТЬ УЧАСНИКІВ ОБМЕЖЕНА!

Організаційні внески буде використано на часткове покриття витрат, пов'язаних з підготовкою та публікацію робочих матеріалів Форуму, проведення кава-брейків. Платіжні реквізити для сплати будуть надіслані учасникам після реєстрації.

Витрати на проїзд, проживання та харчування сплачуються учасниками самостійно. Організатори надають інформаційну підтримку щодо можливості розташування у готелях різного рівня. Існує можливість пільгового проживання у гуртожитках, але про це необхідно потурбуватися якомога раніше!

Запрошуємо активних молодих вчених - лідерів наукової спільноти різних регіонів України, взяти участь у SUMMER YOUNG SCIENTISTS FORUM  задля формування наукового майбутнього України! 

Рада молодих вчених ІФНТУНГ