Конкурси на здобуття стипендій імені Фулбрайта для проведення наукових досліджень у США.

Субота, 1 Листопад, 2014 - 00:00

 

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Стипендії для кандидатів та докторів наук, дослідників та аспірантів напередодні захисту Fulbright Scholar Program:

Проведення досліджень в університетах СІІІА, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо тривалістю від трьох до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь кандидати та доктори наук; діячі культури, фахівці з бібліотекарства, журналісти та юристи; дослідники без наукового ступеня з досвідом роботи не менше п'яти років; аспіранти напередодні захисту, які отримають науковий ступінь до початку гранту.

Кінцевий термін подання заявок -15 жовтня 2014 року.

Стипендії для молодих викладачів та дослідників Fulbright Faculty Development Program:

Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев'яти місяців. У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук (не пізніше 5-ти років після захисту); адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій (НДО).

Кінцевий термін подання заявок - 1 листопада 2014 року.

Детальна інформація та анкети на сайті: http://www.fulbright.org.ua.

Для кращого уявлення про Програму, радимо переглянути відгуки та описи наукових проектів учасників минулих років, що розміщені на сторінках Фулбрайтівських Щорічників та Вісників (http://www.fulbright.org.ua/uk/pages/57/library.html) й викладені у Facebook (https://www.facebook.com/Fulbright.Ukraine).

Будемо вдячні за поширення цієї інформації серед усіх зацікавлених осіб.

З повагою, Програма імені Фулбрайта

Представництво Інституту Міжнародної Освіти в Україні