список груп

1 КУРС
Група АК-17-1
спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології"
1 Андрусяк Остап Романович
2 Боднарчук Денис Павлович
3 Бугра Богдан Миколайович
4 Гавриленко Назарій Іванович
5 Данч Артур Володимирович
6 Димкар Андрій Іванович
7 Закальницький Володимир Богданович
8 Зіняк Володимир Тарасович
9 Іванчишин Ярослав Васильович
10 Калашнік Богдан миколайович
11 Кобрій Володимир Васильович
12 Кузьмін Максим Вікторович
13 Луцак Андрій Іванович
14 Махамбетов Роман Олександрович
15 Мельников Дмитро Володимирович
16 Мункачій Богдан Богданович
17 Николайчук Олексій Богданович
18 Пиндус Назарій Дмитрович
19 Пиц Ростислав михайлович
20 Попович Роман Всеволодович
21 Сібагатов Віталій Рафаельович
22 Тимків Тарас Васильович
23 Трач Богдан Володимирович
24 Худицька Юлія Ігорівна
25 Чумаченко Віктор Сергійович
26 Шандрович Тарас Борисович
   
Група ІП-17-1
спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення"
1 Богович Андрій Ярославович
2 Бойчук Іван Володимирович
3 Борис Денис Миколайович
4 Гайдук Руслан Васильович
5 Глущенко Юлія Миколаївна
6 Горфиняк Василь Михайлович
7 Гузар Святослав Васильович
8 Гузік Валентин степанович
9 Данилюк Сергій Ярославович
10 Ошколуп Андрій васильович
11 Пашковський Володимир Ігорович
12 Попович Олег Ігорович
13 Припхан Олександр Володимирович
14 Савіцький Арсен Вікторович
15 Соботник Едуард Любомирович
16 Струтинський Богдан Романович
17 Толочко Дмитро Ігорович
18 Тріщ Владислав Володимирович
19 Федишин Роман Русланович
20 Федорук Едуард Ігорович 
21 Федунів Вадим Сергійович
22 Хариш Віталій Іванович
23 Хімчук Валентин Ярославович
24 Челяк Юлія Михайлівна
   
Група ІП-17-2
спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення"
1 Богдан Олексій Тарасович
2 Витвицький Іван Іванович
3 Геник Вікторія Олегівна
4 Герасимчук Андрій Сергійович
5 Гринда Олег Володимирович
6 Гринюк Віктор Федорович
7 Драчук Руслан Русланович
8 Запарнюк Богдана Богданівна
9 Зінько Максим Романович
10 Іванишин Василь Володимирович
11 Ільчишин Роман Віталійович
12 Іскра Всеволод Вячеславович
13 Катамай Ігор-Михайло Богданович
14 Корнута Юлія Володимирівна
15 Костів Адрій Андрійович
16 Луцик Юлія Романівна
17 Мартинюк Володимир Васильович
18 Науменко Дмитро Васильович
19 Тисленко Христина-Марія Віталіївна
20 Торконяк Володимир Михайлович
21 Шинкарчук Ігор Іванович
22 Шинківський Роман Іванович
23 Яковенчук Олексій Вікторович
24 Якуб`як Ольга Романівна
   
Група ІП-17-3
спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення"
1 Бриндзей Роман Романович
2 Візерканюк Петро Тарасович
3 Лазар Денис Володимирович
4 Мамчук Назарій Юрійович
5 Мозиль Ростислав Андрійович
6 Неспляк Назар Олегович
7 Острижнюк Юрій Анатолійович
8 Підлетейчук Петро Романович
9 Плісс Даниїл Андрійович
10 Симанюк Андрій Андрійович
11 Стефунько Назарій Іванович
12 Тичков Олег Вадимович
13 Шеленко Наталія Зеновіївна
   
Група КІ-17-1
спеціальність 123 "Комп'ютерна інженерія"
1 Братах Тетяна Юріївна
2 Вінтоняк Олексанрдр Валерійович
3 Гончар Сергій Михайлович
4 Гриш Анастасія Ігорівна
5 Гурей Ростислав Володимирович
6 Данилів Ігор Дмитрович
7 Дарміць Андрій Ігорович
8 Забачинський Олександр Андрійович
9 Кирилюк Яна Олександрівна
10 Князевич Степан Іванович
11 Коновалова Вероніка Володимирівна
12 Котик Євген Володимирович
13 Лашків Мар'ян Ростиславович
14 Паш Юрій Тарасович
15 Петрів Петро Володимирович
16 Пиріг Маріанна Михайлівна
17 Сакадел Денис Миколайович
18 Семеряк Петро Михайлович
19 Тинний Володимир Сергійович
20 Фесняк Богдан Олегович
21 Хомин Іван Васильович
22 Черней Олександр Сергійович
23 Шеленко  Михайло Васильович
24 Юхименко Дмитро Романович
   
Група КІ-17-2
спеціальність 123 "Комп'ютерна інженерія"
1 Андрейченко Павло Ігорович
2 Бирчак Юрій Михайлович
3 Гаргат Василь Русланович
4 Гусак Олег Володимирович
5 Дмитрик Любомир Романович
6 Кікавець Анатолій Михайлович
7 Комуніцький Андрій Іванович
8 Лазорів Олександр Андрійович
9 Мицак Іван Ігорович
10 Парцей Сергій Миколайович
11 Савчук Ростислав Сергійович
12 Сондей Олександр Васильович
13 Фрезюк Андрій Ігорович
14 Харук Олег Васильович
   
Група ТР-17-1

спеціальність 172 "Телекомунікації та радіотехніка"
1 Білуник Віктор Михайлович
2 Кіктєв Євген Євгенович
3 Коцюбинський Олег Володимирович
4 Стецюк Святослав Богданович
5 Хибінь Роман Сергійович
   
Скорочена форма навчання
Група ІП-17-1к

спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення"
1 Василенко Микола Андрійович
2 Думка Христина Ігорівна
3 Дячук Андрій Васильович
4 Куць Віталій Петрович
5 Лейбюк Михайло Степанович
6 Лелик Володимир Володимирович
7 Лешко Михайло Євгенович
8 Ляхін Віталій Олександрович
9 Матіїв Віталій Михайлович
10 Михайлюк Тарас Васильович
11 Мігащук Йосип Дмитрович
12 Монастерецький Василь Ігорович
13 Мороз Назарій Мирославович
14 Паркулаб Ігор Григорович
15 Рибак Сергій Віталійович
16 Савчук Ростислав Володимирович
17 Семенюк Михайло Юрійович
18 Сич Володимир Віталійович
19 Табахарнюк Роман Дмитрович
20 Тимчук Святослав Ігорович
21 Товарніцкий Денис Васильович
22 Щурко Роман Орестович
23 Яремин Сергій Володимирович
   
Група ІП-17-2к

спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення"
1 Андрійович Олексій Ярославович
2 Басараб Андрій Валерійович
3 Бегеза Юрій Петрович
4 Васильців Олег Васильович
5 Вацик Артем Васильович
6 Витвицький Сергій Віталійович
7 Вінтоняк Богдан Миколайович
8 Вовкович Владислав Ігорович
9 Гаврилаш Владислав Віталійович
10 Гринішак Юліан Артурович
11 Зеленецький Андрій Іванович
12 Іванців Назарій Тарасович
13 Котляр Ростислав Тарасович
14 Кузьмич Захар Олегович
   
Група АКт-17-1
спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології"
спеціалізація "Автоматизоване управління технологічними процесами"
1 Гнатків Роман Віталійович
2 Грабарський Андрій Юрійович
3 Солудчик Олександр Андрійович
4 Харів Тарас Михайлович
5 Юксін Богдан Олегович
6 Яніцький Мирон Михайлович
   
Група АКСт-17-1
спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології"
спеціалізація "Комп'ютеризовані системи управління та автоматика"
1 Атаманюк Іван Юрійович
2 Бойко Валерій Васильович
3 Бугра Тарас Миколайович
4 Будзан Святослав Ярославович
5 Гринишин Петро Степанович
6 Дуб Андрій Іванович
7 Жирун Ігор Ярославович
8 Загоруйко Андрій Анрійович
9 Коваль Валентин Ігорович
10 Пастернак Олексій Ігорович
11 Самойленко Дмитро Володимирович
12 Смаль Юрій Олександрович
13 Танчин Володимир Олегович
14 Тисяк Юрій Васильович
15 Шевченко Максим Дмитрович
16 Шеремета Тарас Михайлович
17 Шиптур Руслан Михайлович
   
Група КІ-17-1к
спеціальність 123 "Комп'ютерна інженерія"
1 Антонів Артем Теофілович
2 Байдачок Василь Богданович
3 Бойко Любомир Васильович
4 Воробець Тарас Васильович
5 Глушак Віктор Петрович
6 Дримлюк Роман Миколайович
7 Жолобчук Валентин Антонович
8 Іванюк Андрій Романович
9 Конарський Андрій Костянтинович
10 Костюк Володимир Михайлович
11 Костюк Іван Іванович
12 Лаврів Микола Миколайович
13 Мельник Василь Миколайович
14 Никорович Дмитро Васильович
15 Олексин Василь Васильович
16 Паламар Любомир Ігорович
17 Рєпін Павло Олексійович
18 Романів Іван Тарсович
19 Сідлак Юрій Володимирович
20 Струтинський Роман Сергійович
21 Фесюк Ярослав Ігорович
22 Хомик Володимир Андрійович 
23 Хоміцький Володимир Ігорович
   
Група ТР-17-1к

спеціальність 172 "Телекомунікації та радіотехніка"
1 Барчук Дмитро Володимирович
2 Дмитрів Богдан Миколайович
3 Качан Олександр Олегович
4 Куявський Мар'ян Станіславський
5 Лазарович Дмитро Ігорович
6 Лялик Іван Іванович
7 Могилін Віталій Богданович
8 Собчишин Михайло Андрійович
9 Турчин Іван Ігорович
10 Шаблєвський Тарас Олександрович
   
Магістри 1-го року навчання
Група АКПм-17-1
спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології"
спеціалізація "Автоматизоване управління технологічними процесами"
1 Бибик Роман Олегович
2 Відливаний Адрій Васильович
3 Гевак Андрій Іванович
4 Гладкий Андрій Ігорович
5 Гулин Юрій Степанович
6 Давидюк Андрій Ігорович
7 Дидик Микола Ігорович
8 Дідоха Андрій Михайлович
9 Дмитрук Євген Мирославович
10 Іграк Максим Сергійович
11 Кіцул Василь Вікторович
12 Ковальчук Віталій Віталійович
13 КориткоОлег Андрійович
14 Лейбюк Роман Васильович
15 Лисівський Роман Васильович
16 Логін Андрій Любомирович
17 Метенчук Андрій Богданович
18 Олексин  Роман Володимирович
19 Петрик Володимир Васильович
20 Печар Мар'ян Андрійович
21 Себедин Степан Васильович
22 Семанишин Роман Іванович
23 Солодкий Артур Володимирович
24 Татарчук Назрій Богданович
25 Чеканський Ростислав Едуардович
26 Шеремета Владислав Олегович
27 Шумський Іван Васильович
28 Сікора Андрій Ярославович
29 Смольницький Микола  Тарасович
   
Група АКСм-17-1
спеціальність 151 "Автоматизація та комп'ютрно-інтегровані технології"
спеціалізація "Комп'ютеризовані системи управління та автоматика"
1 Аббязов Тімур Русланович
2 Амброзяк Ярослав Андрійович
3 Базів Олексій Миколайович
4 Гаврон Мирон Іванович
5 Гедзик Дмитро Ярославович
6 Дем`янчук Василь  Тарасович
7 Зварич Олександр Володимирович
8 Касько Андрій Романович
9 Качур Ігор Ігорович
10 Кіцкайло Максим Ярославович
11 Колосов Олександр Сергійович
12 Красножон Олександр Олегович
13 Кріцак Степан Васильович
14 Кузьо Борис Тарасович
15 Кукло Назарій Володимирович
16 Левко Михойло Васильович
17 Мончак Андрій Юрійович
18 Мороїд Анатолій Вікторович
19 Палій Олег Володимирович
20 Печена Анастасія Сергіївна 
21 Поліник Віталій Іванович
22 Радковський Андрій Ігорович
23 Середюк Володимир Володимирович
24 Скікун Олександр Орестович
25 Татарин Тарас михайлович
26 Халабура Владислав Юрійович
27 Школьний Роман Миколайович
28 Юха Станіслав Мирославович
Група ІПм-17-1
1 Алієв Ілхам Алі огли
2 Бабала Василь Іванович
3 Білецький Андрій Юрійович
4 Василечко Ігор Васильович
5 Дзьон Віта Миколаївна
6 Духович Дмитро Михайлович
7 Зорін Валентин Олегович
8 Керницький Роман Петрович
9 Колесник Андрій Олексійович
10 Кравчук Орест Олегович
11 Креховецький Святослав Іванович
12 Крижанівський Марко Володимирович
13 Кудярський Ігор Степанович
14 Лаврук Іван Ігорович
15 Лимич Роман Іванович
16 Нестерик Роман Русланович
17 Паньків Ігор Іванович
18 Свистун Богдан Іванович
19 Турчин Микола Іванович
20 Хамурда Андрій Володимирович
21 Цап Андрій Михайлович 
22 Цап Тарас Степанович
23 Якимчук Михайло Тарасович
24 Ямнюк Тетяна Іванівна
   
Група ІПм-17-2

спеціальність 121 "Інженерія програмного забезпечення"
1 Владарський Нікіта Андрійович
2 Войцюк Віталій Любомирович
3 Голодюк Василь Степанович
4 Гриців Тарас Юрійович
5 Данилів Сергій Васильович
6 Крупа Павло Зіновійович
7 Кузишин Віталій Ігорович
8 Куртинюк Володимир Сергійович
9 Кучмійов Ілля Вячеславович
10 Молотов Артем Романович
11 Німчук Іван Романович
12 Оршуляк Мар'ян Михайлович
13 Паневник Владислав Олександрович
14 Плакса Олег Володимирович
15 Різничук Роман Ігорович
16 Сакайлюк Ігор Миколайович
17 Сіроцінський Антоній Анатолійович
18 Сорокін Віталій Андрійович
19 Федишин Андрій Григорович
20 Цьок Назар Сергійович
21 Черепаха Ігор Михайлович
22 Чернецький Василь Миколайович
23 Юрків Тарас Ігорович
   
Група КІм-17-1
спеціальність 123 "Комп'ютерна інженерія"
1 Білий Петро Ігорович
2 Блискун Роман Іванович
3 Грищук Надія Ігорівна
4 Добровольський Дмитро Валентинович
5 Дутчак Остап Віталійович
6 Йонда Іван Михайлович
7 Кропивницький Дмитро Романович
8 Лашта Богдан Володимирович
9 Ляхович Ігор Романович
10 Магас Дмитро Михайлович
11 Мельник Юрій Володимирович
12 Мельник Віталій Миколайович
13 Мисяковський Іван Романович
14 Петрів Олег Володимирович
15 Пилип`юк Володимир Михайлович
16 Пронюк Маркіян Ярославович
17 Ромас Тетяна Сергіївна
18 Савків Людмила Геннадіївна
19 Сирескіна Ольга Олександрівна
20 Слободян Владислав Юрійович
21 Яковлєв Іван Всеволодович
   
Група КІм-17-2
спеціальність 123 "Комп'ютерна інженерія"
1 Анікеєв Микола Сергійович
2 Барнась Володимир Іванович
3 Беник Роман Іванович
4 Вайман Сергій Олегович
5 Грималюк Віталій Романович
6 Дунь Іван Іванович
7 Калісі Олександр Юрійович
8 Кифор Дмитро Степанович
9 Кондратьєв Віталій Андрійович
10 Крупа Юрій Володимирович
11 Мотрук Андрій Петрович
12 Німак Ростислав Ігорович
Українська