Кафедра архітектурного проектування

Адреса

Контактна інформація

        Кафедра архітектурного проектування – 4 корпус, ауд. 4411

         Тел. 72-71-92

          http://ap.nung.edu.ua/

         E-mail: kafap@nung.edu.ua
                 

26 квітня 2017 року на кафедрі Архітектурного проектування ІАБіТ відбулася студентська ХХІХ науково-практична конференція, в якій прийняли участь студенти  2, 4 і 5 курсів. Найактуальнішими тематиками, розглянутими авторами на даному заході, були питання збереження цінної історико-архітектурної спадщини Івано-Франківської області , а також питання збільшення енергоефективності сучасної багатоповерхової та малоповерхової житлової забудови шляхом модернізації існуючих споруд інженерними та архітектурними засобами енергозаощадження. Перше місце було присвоєно трьом доповідачам, якими стали: ст.гр. АМс-16-1 Козоровський Юрій, ст.гр. А-15-1 Скрипин Дарій та ст.гр. АМс-16-1 Пістиняк Ігор.

В рамках конференції було представлено проекти переможців конкурсу «Кращий архітектурний проект модернізації НТБ ІФНТУНГ», якими стали студенти групи А-13-1: Водвуд Олег, Кваснюк Арсен, Слобонянюк Роксолана, Снігур Анастасія.  Студенти презентували свої  проектні пропозиції за допомогою мультимедійних засобів і висловлювали свої погляди щодо існуючого стану бібліотеки та пропонували концептуальні бачення щодо покращення функціонального зонування, інтер’єрних та екстер’єрних вирішень споруди НТБ та організації прилеглої до неї території.

 

КЕРІВНИКИ СПЕЦІАЛІСТІВ І БАКАЛАВРІВ:

Переддипломна практика АМс-16-1 СПЕЦІАЛІСТИ:
pereddiplomna_praktika_spec_kerivnyky.doc

Переддипломна практика А-13-1, А-13-2 БАКАЛАВРИ: 

pereddiplomna_praktika_kerivnyky.doc

 

28 жовтня відбулось відкриття виставки “НЕЗВІДАНА ВОРОХТА“ , яка булаорганізованакафедрою архітектурного проектування.

 

На виставці представлено результати спільної науково-практичної експедиції студентів Відділу Архітектури Краківської Політехніки, студентів Відділу Архітектури Політехніки Вроцлавської та студентів Інституту архітектури, будівництва і туризму ІФНТУНГ, яка відбулася у липні 2016 року у смтВорохті.

Експонатами виставки є: архітектурні інвентаризації історичних будинків, шкіци і зарисовки, які мають об’єктивний характер і показують стан збереження пам’яток та творчі плакати, які відтворюють враження польських студентів про Україну.

 

Упродовж 7-ми років студенти-архітектори трьох згаданих навчальних закладів досліджують цінну історичну архітектуру Гуцульщини.За ці роки проведено кілька спільних інвентаризаційних практик. Дослідження збереженої цінної забудови періоду сецесії та модернізму (1900-1939рр.) проводились в Татарові, Яремчі та Ворохті. Проведено архітектурні обміри кількох десятків об’єктів, також складено фотореєстрз описовою частиною існуючого стану, виконані рисунки і обмірні креслення цінних історичних об’єктів.

Результати досліджень презентувалися на кількох наукових конференціях і виставках у Івано-Франківську та Кракові.