Кафедра землевпорядкування та кадастру

Адреса

вул. Карпатська, 15, корп.№5, каб.№418,  Івано-Франківськ, Україна 76019,

Телефон: +38 (03422) 4-22-18, 4-21-83
Факс: +38 (03422) 4-21-39
e-mail: zvk@nung.edu.ua

Кафедра землевпорядкування та кадастру здійснює підготовку фахівців за спеціальністю 193 "Геодезія та землеустрій", спеціалізаціями “Землеустрій та кадастр” та "Оцінка землі та нерухомого майна" з узагальненим об'єктом діяльності: територіальне формування, оцінка, реєстрація об'єктів нерухомості та прав на них, їх облік, планування землекористування та управління в галузі використання земельних ресурсів, включаючи проведення науково-дослідних робіт.

НОВИНИ ТА ПОДІЇ

15 березня в Івано-Франківському національному технічному уніерситеті нафти і газу відбулось святкування з нагоди «Дня землевпорядника».
На заході були присутні директор Інженерно-екологічного інституту ІФНТУНГ Мирослав Мазур, працівники кафедри землевпорядкування та кадастру, студенти 2-го - 5-го курсів, колишня студентка першого випуску та представники студентського парламенту.
На заході відбулося вручення грамот і подарунків студентам, які мають високі досягнення у навчанні, а також працівникам кафедри землевпорядкування та кадастру.
Привітальне слово мали: Мазур М.П., завідувач кафедри ЗВК Приходько М.М. та колишня студентка Король Ольга , яка на даний момент є заступником начальника Держгеокадастру в Івано-Франківській області.