Циклові комісії

 

- Природничих дисциплін

 

Козел Олена Іллівна – голова

 

 

Гуринович Ліна Дмитрівна

 

 

Кучірка Марія Михайлівна

 

 

Маскович Степан Михайлович

 

 

Прокіпчин Олександра Ярославівна

 

 

Скочинська Роксана Романівна

 

 

- Математичних дисциплін

 

Федейко Ірина Мирославівна – 

голова

 

Батюк Володимира Михайлівна

 

 

Воронцова Олександра Богданівна 

 

 

Долганова Наталія Михайлівна

 

 

Козак Надія Мирославівна

 

 

Миронишин Людмила Василівна

 

 

Пліщук  Марія Василівна

 

 

Стражник Ольга Ярославівна

 

 

- Економічних дисциплін

 

Колісник Леся Ярославівна - голова

Силкіна Галина Анатоліївна – заступник

 

голови комісії

 

Гавриленко Галина Володимирівна

 

 

Камінська Леся Петрівна

 

 

Ковальчук Наталія Богданівна

 

 

Кобрин Оксана Тарасівна

 

 

Крицька Світлана Володимирівна

 

 

Людкевич  Людмила Володимирівна

 

 

Мостова Світлана Василівна

 

 

Непотюк Олександра Василівна

 

 

- Електроніки та телекомунікацій 

 

 

Дворський Василь Миколайович – голова

 

 

Батюк Володимир Степанович

 

 

Бельський Василь Іванович

 

 

Береговська Оксана Данилівна

 

 

Уніцька Галина Богданівна

 

 

 

Костик Богдан Федорович

 

 

Маланчук Іван Дмитрович

 

 

Нагірна   Надія  Іванівна

 

 

 

Сокирко Володимир Іванович  - заступник голови комісії

 

 

Франчук Михайло Васильович

 

       

 

- Програмної інженерії

 

Балабаник Оксана Костянтинівна – голова

 

 

Білан Ольга Ярославівна

 

 

Вовк Ірина Іванівна

 

 

Володка Юлія Ігорівна

 

 

Гнатюк Світлана Олексіївна

 

 

Копей Ірина Богданівна

 

 

Кучеренко Оксана Іванівна

 

 

Левицький Ігор Володимирович    заступник  голови комісії

 

 

Розметанюк Оксана Тарасівна

 

 

Семеген Юрій Володимирович

 

 

Бердій Мар'яна Ярославівна

 

 

- Системної інженерії

 

Бідасюк Михайло Адольфович – голова

 

 

Бігун Оксана Богданівна – заступник голови комісії

 

 

Козак Петро Дмитрович

 

 

Скочинська Роксана Романівна

 

 

Соловчук Галина Василівна

 

   

Стосяк Богдан Ігорович

 

 

Семеген Оксана Миколаївна

 

 

Семеген Михайло Михайлович

 

 

Якубів Василь Васильович

 

 

- Соціально-гуманітарних дисциплін

 

Луцан Олена Миколаївна – голова

 

 

Боднарчук Олег Васильович

Бринзей Вікторія Вікторівна

 

 

Людкевич  Людмила Володимирівна

 

 

Малик Іван Васильович

 

 

Равлюк Олена Олегівна

 

 

Риндич Роман Ярославович

 

 

Черковська Юлія Євгенівна

 

 

- Здоровя та фізичного виховання

 

Грицюк Лілія Василівна– голова

 

 

Бурачок Василь Михайлович

 

 

Бевзюк Дмитро Михайлович

Горошко Віктор Михайлович       

 

 

Сливінський Юрій Дмитрович

 

 

Угринчук Оксана Володимирівна

 

 

- Українознавства та світової літератури

 

Кельбас Галина Борисівна– голова

 

 

Боднар Наталія Володимирівна

 

 

Рубич  Ольга Антонівна

 

 

Сенів Марія Володимирівна

 

 

Черковський Роман Васильович

 

 

Чудик Світлана Ярославівна

 

 

- Іноземної мови

 

Люшняк Оксана Михайлівна – голова

 

 

Клейнота Ольга Степанівна

 

 

Павелюк Леся Любомирівна

 

 

Підгорна Галина Григорівна

 

 

Шмідт Любов Михайлівна

 

 

Шкутова Ірина Іванівна

 

 

Уляшкевич Марія Зіновіївна

Семеген Марія Михайлівна

 

 

- Фізичних дисциплін

 

Ткачук Юрій Зіновійович – голова

 

 

Аронець Олександр Васильович

 

 

Бірчак Тарас Васильович

 

 

Гуменюк Степан Дмитрович

 

 

Гусак Микола Павлович

 

 

Кельбас Богдан Андрійович

 

 

Тучак Наталія Юріївна             

 

 

- Інформатики та комп’ютерної  інженерії 

 

Голембйовська Наталія Богданівна – голова

 

 

Абрамченко Ірина Володимирівна 

 

 

Береговський Василь Васильович

 

 

Грималюк Василь Степанович

 

 

Долганова Наталія Михайлівна

 

 

Ковальчук Наталія Богданівна

 

 

Максимців Богдан Ярославович

 

 

Сидор Марія Володимирівна

 

 

Дмитрик Ольга Василівна

 

 

Стражник Ольга Ярославівна

Шологон Вікторія Денисівна

 

 - Електротеплотехнічних вимірювань

             Лютенко Тетяна Володимирівна

             Кононенко Марина Андріївна

             Малісевич Наталія Миколаївна

 - Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів

            Пітчук Любов Василівна - голова

            Гуменюк Мирон Михайлович

            Гринник Роман Михайлович

            Розметанюк Оксана Тарасівна

            Семеген Михайло Михайлович

            Семеген Оксана Миколаївна

            Шологон Вікторя Денисівна

 

Українська