Новини

Додаткова інформація: 

26 серпня 2018 р.

Урочиста  військова присяга на кафедри військової підготовки ІФНТУНГ.

                  На кафедри військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулось урочисте складання Військової присяги на вірність Українському народу 379 курсантами, які пройшли навчальні збори та успішно завершили навчання за програмою підготовки офіцерів запасу. До проходження навчальних зборів були залучені студенти п’яти закладів вищої освіти Івано-Франківська та громадяни, які раніше здобули вищу освіту з освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче бакалавра та виявили бажання отримати офіцерське звання. 

                З теплими вітальними словами та настановами до курсантів звернулись: проректор з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ, проф. Мандрик О.М., в.о. начальника кафедри військової підготовки, підполковник Станецький А.І., які підкреслили значення Військової присяги для сумлінного, самовідданого служіння Україні, а також  закликали твердо і непохитно стояти на сторожі свободи та незалежності нашої держави. До слова були запрошені: начальник Івано-Франківського гарнізону, обласний військовий комісар, полковник Ярмощук С.В., заступник директора з навчальної та виховної роботи Івано-Франківського юридичного інституту НУ «ОЮА» Долішний Г.П.

                     

          Церемонія прийняття Присяги відбулась в урочистій обстановці, де вперше звучало нове офіційне військове вітання «Слава Україні! – Героям слава!»

         Можна впевнено сказати, що небо нашої України буде мирним, адже його оберігають славні воїни, яким ми довіряємо найдорожче, найсвітліше – захист нашої Батьківщини!

Слава Україні! – Героям слава!

 

                 

                

                 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8 травня  2018 р.

 

Відзначення Дня пам’яті та примирення.

 

        8 травня 2018 р. керівництво кафедри військової підготовки, курсанти та студенти, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу взяли участь в урочистостях з нагоди Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

      Вшанування звитяжців старшого покоління та увічнення пам’яті жертв війни відбулося на меморіальному кладовищі під час яких відбулись панахида та покладання квітів.

 

                

 

 

 

 

 

 

січень 2016   

 

До відома студентів, які навчаються на кафедрі військової підготовки за програмою офіцерів запасу.

Оголошення

Змінились реквізити для оплати за навчання на кафедрі військової підготовки ІФНТУНГ.

 

                                                                          

 

 

 

 

грудень 2015

З 1-го січня планується збільшення грошового забезпечення військовослужбовцям ЗС України.

 
березень  2015

 

Достроковий захист дипломів та урочистості, присвячені достроковому випуску молодих офіцерів

 

     Офіцерський корпус завжди був гарантом стабільності і цілісності нашої держави, носієм кращих національно-історичних та військових традицій.

      28 лютого 2015 року на кафедрі військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся достроковий випуск молодих офіцерів – фахівців служби пально-мастильних матеріалів, які успішно захистили дипломи . З них пятеро , це Костельний В.Р., Кузьмович Д.А., Мандзюк Р.І., Рудюк Р.П., Самчук В.В., Царук Я.В. захістили дипломні проекти на відмінно.

 

                 

                  

                  

 

На урочистостях, присвячених достроковому випуску молодих офіцерів, дипломи спеціалістів та посвідчення офіцерів вручали ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу професор Крижанівський Є.І., начальник Центрального управління забезпечення пально-мастильними матеріалами Збройних Сил України Тилу ЗС України полковник Тарасов О.В. та завідувач кафедри військової підготовки  Вязніцев Ю.В.

                     

           

                        

              

             

               

 

Захист дипломів випускниками 2014 р.

 

 

 

Державний екзамен з фізичної підготовки

 

      

  

   

 

  Урочисте вручення посвідчень офіцерів Збройних сил України та дипломів "Спеціаліст" випускниками кафедри військової підготовки

 

   

 

Складання військової присяги на вірність українському народові курсантам 4-го курсу

 

Українська