3. Новини

          

лютий 2020 року

     Посилена військова підготовка майбутніх офіцерів.

             На протязі двох тижнів курсанти випускного курсу кафедри військової підготовки Івано- Франківського національного технічного університету нафти і газу проходили посилену загальну військову підготовку  на базі 184 навчальному центрі Національної академії Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

               Протягом курсу навчальні заняття  проводились на навчальному полігоні, в навчальних класах, парках бойових машин. Основу польових занять складали практичні заняття, в ході яких  вдосконалювались практичні навички, розвивалась витривалість, оцінювалась спроможність військовослужбовців долати труднощі, великі фізичні та психологічні навантаження, пов’язані з виконанням завдань у польових умовах.

              

 

               

 

 

 

 

 

 

 

      листопад 2017 р.

                                                З нагоди Дня Гідності та Свободи в ІФНТУНГ зібралось віче.

21 листопада 2017 року в Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу біля пам’ятного знаку полеглим студентам ІФНТУНГ – воїнам АТО розпочалось віче з нагоди Дня Гідності і Свободи. Присутні - адміністрація університету, студенти, викладачі, працівники, вшанували хвилиною мовчання героїв Небесної Сотні, загиблих учасників АТО, серед яких й наші молоді студенти – Тарас Зозуля та Андрій Прошак. В оточенні почесної варти курсантів кафедри військової підготовки ІФНТУНГ квіти до пам’ятного знаку поклав в. о. начальника КВП, учасник АТО, підполковник Станецький А. І.

У своєму зверненні до університетської громади ректор ІФНТУНГ, академік НАН України, проф. Євстахій Крижанівський високо оцінив масовий спротив студентів проти зміни тодішнім урядом європейського вектору України. Очільник університету згадав подвиг студента-героя Небесної Сотні Романа Гурика, а також студентів та викладачів ІФНТУНГ, які мужньо виборювали свободу і гідність країни, і що боротьба  не обійшлась без втрат. А це – чиїсь нереалізовані мрії, родини, можливості. Проте, саме студентство зробило рішучі кроки у боротьбі за свободу і гідність, за створення громадянського суспільства.

 

                                                                    

                                                          и        

 

 

 

 

   жовтень  2017 р.

 

                                    Кафедра військової підготовки урочисто відзначила День захисника України

 

14 жовтня 2017 року вся країна відзначала День захисника України – свято оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії, наших мужніх військових, захисників незалежності і територіальної цілісності України.

Урочистості з нагоди Дня захисника України пройшли й на кафедрі військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, для офіцерів та курсантів якої це свято є особливим: адже серед учасників бойових дій на сході України були й офіцери кафедри, викладачі, працівники, студенти нашого університету. Розпочалось свято Гімном України. Зі словами привітання до курсантів, офіцерів, воїнів АТО, присутніх на заході, звернулись Перший проректор ІФНТУНГ Козак Ф. В. та  завідувач кафедри військової підготовки, полковник Вязніцев Ю. В. У своїх виступах вони підкреслили вагомість внеску наших військових в обороноздатність країни та високий фаховий рівень підготовки випускників-курсантів КВП. Слова подяки пролунали на адресу університетських атовців, які вистояли у нелегкому протистоянні з ворогом, а полеглих в зоні АТО студентів – Тараса Зозулю та Андрія Прошака вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до встановленого в університеті на їхню честь пам’ятного знаку.

Опісля було зачитано накази про нагородження наших доблесних військових. З нагоди свята Подяку Президента України «Учасник АТО» отримали Куровець С. С. (завідувач кафедри геології та розвідки нафтових та газових родовищ), Буй В. В. (завідувач лабораторією інженерної та комп’ютерної графіки), Савин В. А. (столяр V розряду відділу капітального та поточного ремонту). Грамотами начальника гарнізону були відзначені й інші учасники АТО: Басараба Ю. Б. (доцент кафедри загальної та прикладної фізики), Грабчук А. Б. (викладач кафедри фізичного виховання та спорту), Рибіцький І. В. (доцент кафедри енергетичного менеджменту та технічної діагностики), Щепанський М. І. (асистент кафедри розробки та експлуатації нафтових та газових родовищ). Різними нагородами були відзначені також адміністрацією ІФНТУНГ викладачі і кращі курсанти.

 

                                                          

                                                        

                                                         

 

    вересень 2017р.

 

 

 

                    В ІФНТУНГ відкрили пам’ятний знак на честь загиблих студентів університету – воїнів АТО

20 вересня 2017 року в рамках відзначення 50-річчя Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулось відкриття та освячення пам'ятного знаку загиблим студентам університету – воїнам АТО:  Андрію Прошаку і Тарасу Зозулі.

У відзначення цьогорічного ювілею університету нотки смутку вносить війна на сході України, де йдуть бої і   гинуть наші співвітчизники. Учасниками бойових дій на сході були викладачі та працівники нашого університету, серед яких:  Андрій Грабчук,  Ігор Рибіцький, Сергій Куровець,  Михайло Щепанський,  Юрій Басараба, Василь Буй, Юрій Агібалов,  Олександр Заремблюк, Сергій Демедюк, Віталій Савин, Андрій Станецький, Віктор Монастирський, Дмитро Лісафін, Віталій Мархалевич, Олександр Хомазюк, Віктор Ніщук. Незалежність мужньо виборювали понад 40 студентів заочної форми навчання нашого вишу. Сумно усвідомлювати, що життя наших молодих студентів обірвалось на зльоті.

У коротких виступах і ректор університету Євстахій Крижанівський, і  заступник голови Івано-Франківської ОДА Ігор Пасічняк, і міський голова Руслан Марцінків, і голова Івано-Франківського об’єднання воїнів та інвалідів АТО Роман Парцей висловили велику подяку батькам, які виховали героїв,  мужній вчинок яких назавжди вписано в історію університету та країни.

 

                                            

                                           

                                                                               

 

 

 

Достроковий захист дипломів та урочистості, присвячені достроковому випуску молодих офіцерів

     Офіцерський корпус завжди був гарантом стабільності і цілісності нашої держави, носієм кращих національно-історичних та військових традицій.

     28 лютого 2015 року на кафедрі військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбувся достроковий випуск молодих офіцерів – фахівців служби пально-мастильних матеріалів, які успішно захистили дипломи та були направлені для проходження подальшої військової служби у військові частини різних видів Збройних Сил України.

        

     

      На урочистостях, присвячених достроковому випуску молодих офіцерів, дипломи спеціалістів та посвідчення офіцерів вручали ректор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу професор Крижанівський Є.І., начальник Центрального управління забезпечення пально-мастильними матеріалами Збройних Сил України Тилу ЗС України полковник Тарасов О.В. та завідувач кафедри військової підготовки Вязніцев Ю.В.

       

        

         

         

        

       

 

  

 

 

Захист дипломів випускниками .

          В середині червня (12.06.2014р.) курсанти 5-го курсу завершили відпрацювання дипломних проектів та провели їх захист. Державну екзаменаційну комісію Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу очолював ВИСОЧАНСЬКИЙ Ігор Іванович – заступник директора Івано-Франківської філії "Концерн Галнафтогаз", заступником голови комісії був полковник Тарасов Олег Валентинович – начальник центрального управління забезпечення пально-мастильними матеріалами Збройних Сил України Тилу збройних Сил України. До складу комісії входили: полковник ВЯЗНІЦЕВ Юрій Вікторович – завідувач кафедри військової підготовки, СЕРЕДЮК Марія Дмитрівна – завідувач кафедри транспорту і зберігання нафти і газу, професор, д.т.н., а також професорсько – викладацький склад кафедри транспорту і зберігання нафти і газу, кафедри організації і планування виробничої та комерційної діяльності та кафедри безпеки життєдіяльності.

      За результатами доповідей по дипломному проектуванню були відзначені в кращу сторону курсанти ДЕДЕРА Роман Юрійович та ГРАБОВЧАК Іван Степанович, які отримали за захист дипломних проектів “ВІДМІННО”.

Виступ начальника кафедри військової підготовки перед захистом .      

Курсанти спостерігають за захистом своїх колег.      Доведення результатів захисту дипломних проектів курсантами

 

Державний екзамен з фізичної підготовки

        Студенти-курсанти 4-го курсу в кінці червня (24-26.06.2014р.) завершили здачу державних екзаменів за фахом та з фізичної підготовки, в ході яких показали високі результати, що стало  свідчення м постійної наполегливості, праці та тренувань.

      

      

 

Урочисте вручення посвідчень офіцерів Збройних сил України та дипломів "Спеціаліствипускниками кафедри військової підготовки

        28.06.2014 р., у День Конституції України, на кафедрі військової підготовки проведено урочистості з нагоди випуску молодих лейтенантів – 11 чол. та прийняття Військової Присяги на вірність України студентами-курсантами 4 курсу у кількості 17 чоловік, яких з цього часу переведено у статус курсантів.

       Під час урочистостей були присутні: від керівництва ІФНТУНГ – ректор університету професор КРИЖАНІВСЬКИЙ Є.І., від Міністерства оборони України – начальник Центрального управління забезпечення пально-мастильними матеріалами Збройних Сил України Тилу Збройних Сил України полковник ТАРАСОВ О.В., особовий склад кафедри військової підготовки, батьки, родичі та друзі випускників і курсантів.

          Для кожного випускника та курсанта цей день залишиться в пам’яті на все життя.

      За сумлінне виконання військового обов’язку, старанність, зразкову дисципліну, успіхи в навчанні та з нагоди закінчення кафедри військової підготовки Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу начальником Центрального управління забезпечення пально-мастильними матеріалами Збройних Сил України Тилу Збройних Сил України полковником ТАРАСОВИМ О.В. були нагороджені пам’ятною медаллю "75 РОКІВ СЛУЖБИ ПАЛЬНО –МАСТИЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ" випускники кафедри лейтенант ДЕДЕРА Р.Ю. та лейтенант ГРАБОВЧАК І.С.

      

      

      

      

 

                                       Урочистий марш курсантів з нагоди посвяти у студенти ІФНТУНГ.

                                                                                       

                                            

                                                                                                               

                   

                                                                             

Українська