Завідувач кафедри

Додаткова інформація: 
 

Бурак Костянтин Омелянович

Випускну кафедру з 2018 року очолює доктор технічних наук, доцент Бурак Костянтин Омелянович, педагогічний стаж якого в даному вузі становить  46 роки.

Народився 4.11.1945 р. в м. Кам’янець-Полільськ. У 1968 році закінчив НУ ”Львівська політехніка” за спеціальністю „Геодезія” і свою трудову діяльність розпочав інженером науково-дослідного сектору інституту. Поступово працював на посаді асистента, старшого викладача, а після захисту кандидатської  дисертації в ЦНДІГКіА м. Москва  з 1982 р доцента.

Доктор технічних наук з 2009 року. Захистив дисертацію на тему “Сучасні проблеми геодезичного контролю експлуатаційної надійності на АЕС та методи їх розв’язання” за  матеріалами експлуатації АЕС України в Раді  НУ ”Львівська політехніка” за спеціальністю „Геодезія”.

Загалом К.О.Бурак є автором більше 100 наукових та навчально-методичних праць. Коло наукових інтересів охоплює дослідження у сфері  вдосконалення теоретичних основ наземної стереоскопічної зйомки, використання геодезичних методів для визначення напружено-деформованого стану магістральних трубопроводів на ділянках зсувів Йому належать одні з перших на Україні публікацій присвячених цифровому моделюванню рельєфу та створенню геоінформаційних моделей  Виконані дослідження з вдосконалення методик геодезичного контролю технологічногог обладнання АЕС К.О. Бураку належить пріоритет в розв’язанні задач оцінки напружено-деформованого стану за результатами визначення компонент векторів переміщень геодезичними методами.

Ним розроблена вперше на Україні автоматизована система гідростатичного нівелювання

За впровадження в виробництво результатів своїх наукових розробок, які лягли в основу докторської дисертації К.О. Бурак нагороджений Почесною грамотою міністра палива і енергетики України.

Бурак К.О. багато зусиль та енергії докладає для становлення і розвитку кафедри та підготовки висококваліфікованих соціально-активних фахівців для потреб народного господарства.

За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у розвиток наукової сфери Бурак К.О. нагороджений Почесною Грамотою міністра освіти і науки України, грамотами Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу, присвоєно звання “Почесний геодезист України”.

Бурак К.О. характеризується високим фаховим і науково-педагогічним рівнем, компетентністю у сфері організації навчально-методичної діяльності кафедри, вимогливістю до себе і до підлеглих, чуйністю та добротою, користується авторитетом та повагою серед колег та студентів.

 

Українська