Оголошення для студентів

Додаткова інформація: 

Завантажити заяву на поселення в гуртожиток.

Списки студентів енергетичного інституту, які мають заборгованість за проживання в гуртожитку. Прохання оплатити.

Список студентів, яким виготовлено або найближчим часом буде виготовлено студентский квиток. Про наявність готового квитка потрібно уточнювати в дирекції енергетичного інституту. Для отримання квитків старостам груп необхідно з'явитись в дирекцію і пред'явити документ про оплату вартості студентських квитків. Вартість студентського квитка 45 грн.

Список студентів енергетичного інституту, яким потрібно для внесення в ЄДБО надати персональну інформацію, яка використовується для замовлення освітніх документів (студентські квитки, дипломи). Прохання надіслати на e-mail: inst.energy@gmail.com відповідні дані згідно списку. З питаннями замовлення студентських квитків звертатись до заст. директора ЕІ Біліщука В. Б. (ауд 1315).

ВАЖЛИВО. Старості гр. ЕТМм-17-1 забезпечити явку студентів Литвинюка Б. М. і Онуфрака О. М. у військово-мобілізаційний відділ ІФНТУНГ (кім. 0328) до 13.10.17 р. При собі мати паспорт, приписне свідоцтво або військовий квиток.

Список студентів-боржників НТБ. Прохання здати книжки в бібліотеку.

До уваги старост груп. На виконання наказу ректора №376 від 04.12.2017 р. потрібно подати у філію МП №2 (гуртожиток №7) списки студентів, які пройшли флюрографію до 31.12.2017 р..

Українська