Загальна інформація

Додаткова інформація: 

Відділ міжнародних зв’язків університету був створений у 1991 році, що було обумовлено необхідністю інтеграції у науковий простір Європи, інтенсифікації діяльності університету у світовому науковому просторі, його популяризації серед установ, організацій та закладів науки світу, пошуку партнерів для міжнародного співробітництва. Роботу з розширення міжнародної співпраці відділ активно продовжує і зараз, а саме укладються нові і продовжуються угоди з іноземними установами, що працюють в галузі науки і техніки, які стосуються виконання спільних науково-дослідних робіт та співпраці в галузі підготовки спеціалістів.

Станом на кінець 2016 р. університет виконує 43 міжнародні угоди, а саме з Краківською гірничо-металургійною академією,  Краківським університетом технології, Університетом технології Ополє, Люблінською Політехнікою,  Гданським технологічним університетом, Університетом Реджайна,  Університетом Лілль 1, Університетом м.Летбрідж,  Центральним Університетом НОРД м. Бая-Маре, Університетом Мохамеда Бугуера в м. Бурмерде та ін.

Відділ продовжує приймати активну участь у виконанні міжнародних проектів, які фінансуються Європейською комісією, та проектів в рамках румунсько-української транскордонної система співробітництва.

Щороку студенти університету мають можливість проходити стажування в університетах і компаніях таких країн як Німеччина, Польща, Іспанія, Чехія, Великобританія, Греція, Австрія, Угорщина та ін. в рамках діяльності регіонального комітету асоціації IAESTE по обміну студентами між технічними вузами.

З метою підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки студентів, аспірантів, наукових і науково-педагогічних працівників, проведення авторських досліджень з використанням сучасного обладнання і технологій, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду здійснення науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну, розширення наукових контактів із зарубіжними науковцями і відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 13 квітня 2011 р. № 411 «Питання навчання студентів та аспірантів, стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном» Міністерство освіти і науки України щорічно оголошує конкурс з відбору на навчання студентів і аспірантів та стажування наукових і науково-педагогічних працівників у провідних вищих навчальних закладах та наукових установах за кордоном. 

Українська