18.12 - урочисте вручення дипломів випускникам програми перепідготовки військовослужбовців

Вівторок, 18 Грудень, 2018 - 15:30 до 16:15

18 грудня о 15:30 в науковому містечку «Нова Енергія» відбудеться урочисте вручення дипломів випускникам програми перепідготовки військовослужбовців у рамках міжнародного проекту «Україна – Норвегія» за програмою «Підприємництво для сталого розвитку» для військовослужбовців запасу та учасників АТО!

У програмі заходу передбачається виступи радника Посольства Норвегії з питань співробітництва та розвитку Петтера Баука, президента Міжнародного фонду соціальної адаптації (https://ifsa.kiev.ua/) Рубцова Володимира Сергійовича, ректора університету Крижанівського Євстахія Івановича, проректора з науково-педагогічної роботи ІФНТУНГ Максима Карпаша Олеговича, координаторів та учасників проекту «Україна-Норвегія» в Івано-Франківську.

*Проект «Україна – Норвегія» і програма з професійної перепідготовки функціонує в Україні вже більше 10 років.

В Івано-Франківському національному технічному університеті нафти і газу проект успішно реалізовується з 2014 року. За цей час підготовлено:

150 випускників (2015 – 2018 рр.), з яких:

«Фінансово-економічна безпека підприємства» - 30

«Енергетичний менеджмент» - 60

«Підприємництво для сталого розвитку» - 60 + (30)