Ювілейні "Дні науки" пройдуть в Науковому містечку "Нова Енергія"

Неділя, 11 Листопад, 2018 - 13:00 до 17:00

 

Запрошуємо на ювілейні Дні науки, які відбудуться 11 листопада о 13.00 в Науковому містечку "Нова Енергія", що функціонує на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу!

Відзначимо, що в Новій Енергії вони проводяться уже втретє за ініціативи проректора з науково-педагогічної роботи, професора Карпаша Максима Олеговича.

Науково-популярна акція "Дні науки" традиційно присвячуються Всесвітньому дню науки в ім’я миру та розвитку, який відзначається щороку 10 листопада. Цієї осені "Дні науки", що проводяться двічі на рік, святкують своє 5-річчя і одночасно будуть проходити у шести містах ‒ Івано-Франківську, Києві, Одесі, Харкові, Львові та Житомирі.

Мета наукового фестивалю — демонструвати досягнення науки у світі загалом і в Україні зокрема, пропагувати науковий світогляд, поглиблювати зв’язки між науковою спільнотою та громадськістю. Програма "Днів науки" розрахована на найширшу аудиторію. Кожен зможе обрати собі локацію до смаку.

Цього разу Наукове містечко "Нова Енергія" дивуватиме гостей вражаючими експериментами, феєричними шоу, цікавими майстер-класами та екскурсіями.

Кожен присутній переконається, що наука — це цікаво, пізнавально, доступно та зрозуміло!

Запрошуємо всіх охочих, вхід вільний!

З програмою Днів науки можете ознайомитись ТУТ.