Шановні працівники та ветерани нафтової та газової промисловості, викладачі, аспіранти, студенти, випускники та партнери Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу!

Неділя, 9 Вересень, 2018 - 08:00 до 23:45

Шановні працівники та ветерани нафтової та газової промисловості, викладачі, аспіранти, студенти, випускники та партнери  Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу!

Вітаємо вас з професійним святом – Днем  працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості! Ваша робота була, є і буде надважливою для енергетичної незалежності нашої  країни. Сердечно вітаємо всіх, хто щодня спрямовує  свої зусилля на піднесення національної економіки, готує фахівців високого класу для нафтогазової галузі України, високо несе звання українського нафтовика у різних куточках світу.

З нагоди свята бажаємо кожному з Вас міцного здоров’я, щастя, добра, миру, сімейного затишку, благополуччя, успішного здійснення задумів!

Ректорат, профком