Шановні архітектори – викладачі і студенти! Вітаємо з професійним святом!

Неділя, 1 Липень, 2018 - 11:00 до Понеділок, 2 Липень, 2018 - 11:00

Шановні архітектори – викладачі і студенти!

Сьогодні ваше свято – день архітектора України. Ви обрали професію, яка завжди була необхідна людям, яка є окрасою життя.

Сумлінна праця архітектурного творчого викладацького та студентського колективу ІФНТУНГ, підготовка профільних фахівців, перспективне і креативне бачення розвитку нашого регіону та збереження культурної спадщини показують  здобули належну повагу прикарпатської спільноти.

Бажаємо Вам, щоб у ваших проектах тісно перепліталися сила каменю і неповторна краса природи з її ідеальними формами! Здоров'я вам, наснаги, добробуту, упевненості у майбутньому, активної та плідної творчості!

Довідково. Це свято встановлено в Україні згідно з Указом Президента України «Про День архітектури України» від 17 червня 1995 року № 456/95. У нас в країні налічується близько 14 тисяч пам’яток архітектури, 46 великих історичних культурних заповідників і більше 1000 об’єктів паркового мистецтва.