Університет вітає ректора AGH й почесного доктора ІФНТУНГ Тадеуша Сломку із званням Honoris Causa Львівської політехніки

Четвер, 31 Травень, 2018 - 14:30 до П'ятниця, 1 Червень, 2018 - 16:30

Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу вітає ректора Краківської гірничо-металургійної академії імені Станіслава Сташіца Тадеуша Сломку з нагоди присвоєння йому почесного звання Honoris Causa НУ «Львівська політехніка».

Як повідомила прес-служба НУ «Львівська політехніка», в історичній актовій залі Національного університету «Львівська політехніка» відбулось засідання його  Вченої ради з нагоди надання почесного звання Honoris Causa ректору Краківської гірничо-металургійної академії імені Станіслава Сташіца, президентові конференції ректорів технічних університетів Республіки Польща, професору Тадеушу Сломці. Свою інавгураційну промову польський вчений виголосив українською мовою.

Нагадуємо, що проф. Тадеуш Сломка добре відомий й на Івано-Франківщині.  22 вересня 2017 року в рамках відзначення 50-річчя Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу на Вченій раді відбулась його урочиста посвята у почесні професори вишу. З університетом, який він очолюють, ІФНТУНГ пов’язує багаторічна співпраця.  З рук ректора ІФНТУНГ, проф. Крижанівського Є. І. проф. Т. Сломка отримав мантію, а після церемонії посвяти й папери, що засвідчує його новий статус.