З Днем Гідності та Свободи!

Четвер, 21 Листопад, 2019 - 10:00

Сьогодні вшановуємо пам'ять тих, хто поклав на вівтар України найдорожче – своє життя, за те, щоб ми могли здобувати знання, будувати плани на майбутнє, радіти життю…Вони,  як і ми,  теж хотіли мріяти, радіти, любити у вільній, незалежній Українській державі. І ми не маємо права забувати про це.

В цей день дякуємо також представникам студентства за те, що ви ніколи не були байдужими до долі нашої державності. Знайте – ми завжди будемо поважати ваш вибір, думки, будемо підтримувати наше законне право жити у незалежній державі!

В нашому університеті ми створюємо та будемо створювати всі умови для того, щоб студенти отримали належні знання, стали фахівцями у своїй галузі, щоб спільними зусиллями ми зуміли збудувати велику, вільну, незалежну Україну – країну, про яку ми мріємо та за яку боремось!

Бажаємо всім мирного неба та рідної землі під ногами!