Запрошуємо на ІІ Всеукраїнський Хакатон для вчителів "STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі"

П'ятниця, 9 Листопад, 2018 - 11:30 до Неділя, 11 Листопад, 2018 - 15:00

 

Запрошуюємо вчителів STEM-предметів* взяти участь у ІІ Всеукраїнському Хакатоні для вчителів "STEM: гендерночутливий підхід до навчання у школі"!

Організатори заходу ‒ Центр «Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності» спільно з Фондом Народонаселення ООН в Україні. Партнери заходу ‒ ДНУ "Інститут модернізації змісту освіти", Наукове містечко "Нова Енергія", компанії: Прикарпаттяобленерго, IT Integrator.

Захід проходитиме в Науковому містечку "Нова Енергія", що функціонує на базі Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу за ініціативи проректора з науково-педагогічнї роботи, проф. Карпаша М.О.

* STEM-предмети - це фізика, хімія, математика, інформатика, біологія, технології, робототехніка, астрономія та географія.

Призовий фонд для 1, 2 та 3 місць становить 25000 грн, 15000 грн та 10000 грн відповідно.

Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування протягом події. А також обіцяють круту локацію, неймовірних спікерів, менторів та цінні призи, в тому числі і призовий фонд Хакатону, можливість відвідати Тесла Енерджі Шоу та Наукове вогняне шоу Алхімія у Науковому містечку.

Призовий фонд для 1, 2 та 3 місць становить 25000 грн, 15000 грн та 10000 грн відповідно.

Тому, якщо Ви викладаєте у школі або позашкільному закладі один зі STEM-напрямів, обожнюєте свій предмет і мрієте, щоб більше хлопців та дівчат вступали на технічні спеціальності, тоді - реєструйтесь до участі у Хакатоні. Можливо, саме Ви станете автором унікальних освітніх рішень для України та виграєте гроші на реалізацію своїх проектів.

До участі запрошуються вчителі STEM-предметів (див. вище).(учасники попереднього Хакатону не можуть реєструватись). Для участі потрібно: 
1. Зареєструватися особисто до 2 листопада 2018 включно - https://goo.gl/forms/BX8HKmp8Yoqs1YzG2
2. В реєстраційній формі описати свою мотивацію, а також - як саме Ви залучаєте учнів, а особливо дівчат до STEM (Ваша відповідь на це питання - один з ключових критеріїв відбору).
3. Очікувати на результати 4 листопада 2018 на сайті: csr-ukraine.org та на facebook-сторінці Дівчата STEM (facebook.com/divchatastem)! Відібрані вчителі отримають персональне запрошення для участі у Хакатоні на вказану під час реєстрації електронну адресу.
4. Взяти участь у Хакатоні 9-11 листопада.
5. Презентувати розроблені рішення 11 листопада та виграти призи.

Участь безкоштовна.

З будь-яких питань щодо проекту звертайтесь до координаторки напрямку STEM Центру "Розвиток КСВ" Каріни Семенко: ks@csr-ukraine.org, (044) 292-02-48